Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas rozgrzewki Moto2 komentatorzzy powiedzieli,że może puszczą rozgrzewkę MotoGP ok.18:30 jako premiera jak się wyrobią z wyścigiem Moto2 w Polsacie Sport Extra, choć w dalszym ciągu niewiem dlaczego nie pokazali na zywo o 14:40 w PSE.

 

EDIT:Rzeczywiście rozpoczeła się rozgrzewka w Polsacie Sport Extra, ale zapomnieli o dopisku premiera :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam lepszych rzeczy do robienia w nocy tylko oglądać gadające głowy Polsatu.. Dziwne,że nikt nie wspomniał o kompromitacji kanałów sportowych grupy Polsat czyli braku tranmsmisji meczów o brązowy medal plusligi siatkarzy. Jak dobrze,że już nie mam z tą amatorką nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Cafe Futbol to już tak monotonne, że się oglądac nie da. Może by porozmawiali o czymś ciekawym, a nie cały rok o kadrze i ciągle "nie mamy obrony, Nawałka ciągle testuje " bla bla bla.

 

W sobotę finał Coppa Italia, mam nadzieję,że nie będzie komentował Czarek z pazurem (hahaha) Kowalski bo jest zbyt słaby by dać mu taki mecz.

A pewnie niestety on będzie komentował to załamka :/ Gościu nie potrafi ocenić porządnie, ma wkurzający głos a do tego gada gada gada, nie wie co to zagranie pauzą chyba. Poza tym fatalnie czyta grę i jego ocena boiskowych wydarzeń to jakaś farsa…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ciekawie ale dlaczego co tydzień o tym samym? Ciągle defensywa reprezentacji Polski mimo iż ta gra zagrała poważny jeden mecz w tym roku! Są przecież ważniejsze wydarzenia, czy o piłce zagranicznej porozmawiac nie można ? o wiele ciekawiej by się słuchało, ale Kołtoń przecież ciągle potrafi gadać o Wawrzyniaku, Legii i innych [beep]ołach, a także oburzać się, że Obraniak nie mówi po polsku i jak go Nawałka nie powołał to zrobił afere a sam przez rok wcześniej gadał, że nie może być tak, że gośćiu nie gada po polsku... Teraz najeżdzał na Thiago Cionka, że co to za desperacki krok że gośc z Serie B w kadrze, a pewnie jak zagra dobry mecz to nagle Kołtoń będzie go chwalił. Wg mnie Cafe Futbol straciło urok przez monotematyczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa informacja. Walka Floyd Mayweather Junior vs. Marcos Maidana w Polsacie Sport. Wcześniejsze walki Mayweathera pokazywał Orange Sport, który wtedy miał prawa do gal Showtime. Wygląda na to, że Polsat przejął te prawa (ponownie ?).

Wcześniej też na PS Gala w Berlinie: Abraham vs. Sjekloca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

O 20:30 dzisiaj w Polsacie Sport Liga Mistrzów - rewanżowy mecz półfinałowy: Chelsea Londyn - Atletico Madryt. Wiadomo, że to retransmisja środowego spotkania, ale nie wiedziałem, że Polsat ma jakieś prawa do LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Masa ludzi ogląda powtórki. Dla Ciebie może jest ważne kto wygrał, dla innych czyt. Fascynatow sportu, ważne jest jak wygrał, jak walczył, grał, strzelał (odnoszę sie już do sportu jako całości). Takich normalnych kibiców jest wielu. Dla Ciebie ważny wynik, dla mnie ważny sport sam w sobie i czuje sie normalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...