Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś chyba jednym z nielicznych, których pasjonują eliminacje. Nie jestem specjalistą od tenisa(podobnie jak Ty), ale dziwnym trafem jak chcę oglądać pojedynki Agnieszki Radwańskiej to włączam albo TVP Sport, albo Eurosport. Tu przydałaby się opinia @Wisloka, bo to jest pasjonat tego sportu. Podsumowując, moim zdaniem, sportowe Polsaty mają coraz uboższą ofertę w porównaniu z konkurencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś chyba jednym z nielicznych, których pasjonują eliminacje. Nie jestem specjalistą od tenisa(podobnie jak Ty), ale dziwnym trafem jak chcę oglądać pojedynki Agnieszki Radwańskiej to włączam albo TVP Sport, albo Eurosport. Tu przydałaby się opinia @Wisloka, bo to jest pasjonat tego sportu. Podsumowując, moim zdaniem, sportowe Polsaty mają coraz uboższą ofertę w porównaniu z konkurencją.

Arkonie oferta tenisowa Polsatu jest bardzo dobra. Prawda mecze Agnieszki Radwańskiej można oglądać głównie w TVP Sport, która posiada pakiet do najważniejszych turniejów WTA. Jednak Polsat posiada męski odpowiednik do najważniejszych turniejów - ATP i pokazuje turnieje ATP World Tour 1000 i ATP Word Tour 500. No i przede wszystkim- Wimbledon- turniej wielkoszlemowy. Na antenie Polsatu jako taki dodatek można oglądać wybrane turnieje WTA rangi International i tak się złożyło,że jedyny tytuł wywalczony w tym roku przez Radwańską - w Shenzen akurat można było zobaczyć na sportowych antenach Polsatu. 

Eurosport ma trzy pozostałe turnieje Wielkoszlemowe i jeszcze kilka turniejów tenisowych,ale akurat ich oferta w porównaniu do tego co było do 2012 r. włącznie bardzo zubożała jeśli chodzi o tenis. 

Ocena oferty poszczególnych nadawców to rzecz subiektywna. Jeśli ktoś nie jest zainteresowany przykładowo futbolem to wątpię by za atrakcyjną ofertę uznał Eleven : P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro, eliminacje, tenis (który mnie akurat nie interesuje, ale mają jednak najlepszy). 

Tylko jak często jest Euro czy mecze Z eliminacji? Bo abonament trzeba płacić miesiąc w miesiąc a oglądać bardzo nie ma co.Tylko sporty walki,tenis i siatkówka czyli sporty które nie są u nas nie cieszą się największą popularnością.Choć może siatkówka i jest  dość popularna ale raczej ta reprezentacyjna.Oferta kiedyś była o wiele bardziej popularna była Bundesliga czy inne ligi piłkarskie wykupywane pod polskich piłkarzy.Warto dodać LM czy LM w ręczną,żużel czyli co to jest popularne u nas.Ale Polsat bez kiwnięcia palcem oddał te prawa tylko dlatego że cena za nie poszła mocno w górę.A znawca wyżej twierdzi że nagle kupią prawa które ostatnio kosztowały 60 milionów Euro.I zapewne będą je pokazywać w tych kanałach które są w pakiecie za ok.10 zł.Fakt można klepnąć nowe kanały i żądać dodatkowej opłaty ale patrząc ilu jest zadowolonych że trzeba płacić dodatkowo za opcję Eleven chyba tego nie zaryzykują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkonie oferta tenisowa Polsatu jest bardzo dobra. Prawda mecze Agnieszki Radwańskiej można oglądać głównie w TVP Sport, która posiada pakiet do najważniejszych turniejów WTA.

Czyli dla przeciętnego odbiorcy tenisa(jak ja), którego interesują głównie mecze Agnieszki oferta nie jest tak dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkonie no i potwierdziłeś jedynie moje słowa. Postrzeganie oferty danego nadawcy zależy od jego zainteresowań. Przeciętny fan piłki też może uznać ofertę Polsatu w tym zakresie akurat za wystarczającą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkonie no i potwierdziłeś jedynie moje słowa. Postrzeganie oferty danego nadawcy zależy od jego zainteresowań. Przeciętny fan piłki też może uznać ofertę Polsatu w tym zakresie akurat za wystarczającą. 

Nie do końca- przeciętny fan interesuje się meczami Realu czy Barcelony, ew. MU lub Bayernu, a żadnego z tych zespołów w Polsacie Sport nie zobaczy. Chodzi mi o to, że jakiś czas temu prawa Polsatu Sport obejmowały LM czy Bundesligę, a teraz ligę holenderską czy rosyjską. Jest różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas piszę o rozgrywkach cyklicznych, a Ty o imprezie, która odbywa się co 4 lata. Poza tym następne turnieje wykupiła już TVP, więc co będzie z dobrej piłki w Polsacie Sport? Zresztą takich fanatyków "sportowych" Polsatów jak Ty nie zamierzam przekonywać i tak wiecie lepiej. Jakby tam były przysłowiowe rozgrywki w bierki, też byłbyś zachwycony i chwalił świetne prawa. Kiedyś Polsat Sport kojarzył się ze sportem przez duże S, teraz zostały tylko popłuczyny. I tyle z mojej strony, jak mawiał Łazarek: "nie ma sensu kopać się z koniem" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2018 jeszcze jakieś rzeczy mogą się pojawić.  

 

fanatyków "sportowych" Polsatów 

 

Drugi Intermario. Gdybym był złośliwy mógłbym napisać, że jesteś fanatykiem oboje dobrze wiemy czego lub hejterem wiadomo czego, ale nie chce mi się bawić w dziecinade. Wole pomówić o faktach. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca- przeciętny fan interesuje się meczami Realu czy Barcelony, ew. MU lub Bayernu, a żadnego z tych zespołów w Polsacie Sport nie zobaczy. Chodzi mi o to, że jakiś czas temu prawa Polsatu Sport obejmowały LM czy Bundesligę, a teraz ligę holenderską czy rosyjską. Jest różnica?

Przeciętnego fana tenisa interesuje Wimbledon, mecze Federera, Djokovicia, Nadala. Taka dyskusja naprawdę do niczego nie prowadzi. Polsat ma bardzo dobrą ofertę tenisową,a to,że Ciebie ona nie interesuje to już inna sprawa. Tak samo ktoś kto nie lubi piłki nie ceni takiego Eleven. Dla Ciebie to jest ekstra kanał,a dla drugiego odwrotnie. W Polsacie jest właściwie cały boks, siatkówka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo w Polsacie Sport 25.04-01.05:

 

Poniedziałek, 25.04

 

20:00 PSN PUNCHER

21.00 PSN MAGAZYN 1. LIGI

 

Wtorek, 26.04 

 

15:45 PS  KOLARSTWO: Tour de Romandie - prolog: La Chaux-de-Fonds - jazda indywidualna na czas

18:00 PS  SIATKÓWKA: PlusLiga - mecz o 3. miejsce: Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów

20:30 PS  SIATKÓWKA: PlusLiga - mecz o 1. miejsce: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

 

Środa, 27.04

 

15:45 PS  KOLARSTWO: Tour de Romandie - 1. etap: La Chaux-de-Fonds - Moudon

18:00 PS  SIATKÓWKA: PlusLiga - mecz o 3. miejsce: Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów

20:30 PS  SIATKÓWKA: PlusLiga - mecz o 1. miejsce: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

 

Czwartek, 28.04

 

15:45 PS   KOLARSTWO: Tour de Romandie - 2. etap: Moudon - Morgins

15:55 PSPIŁKA NOŻNA: Liga rosyjska - mecz: Urał Jekaterynburg - CSKA Moskwa

18:00 PS   SIATKÓWKA: Orlen Liga - mecz finałowy fazy play-off: PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Police

19:50 PSN KOSZYKÓWKA: Tauron Basket Liga - mecz fazy play-off: Polski Cukier Toruń - Energa Czarni Słupsk

20:30 PS   SIATKÓWKA: Orlen Liga - mecz o 3. miejsce fazy play-off: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław

 

Piątek, 29.04

 

15:45 PS   KOLARSTWO: Tour de Romandie - 3. etap: Sion - jazda indywidualna na czas

18:00 PS   SIATKÓWKA: Orlen Liga - mecz finałowy fazy play-off: PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Police

20:00 PSN KOSZYKÓWKA: Liga niemiecka - mecz: Giessen 46ers - BG Göttingen

20:20 PSE PIŁKA NOŻNA: 1. liga - mecz: Wisła Płock - Stomil Olsztyn

20:30 PS   SIATKÓWKA: Orlen Liga - mecz o 3. miejsce fazy play-off: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław

 

Sobota, 30.04

 

15:45 PS   KOLARSTWO: Tour de Romandie - 4. etap: Conthey - Villars-sur-Ollon

18:00 PS   PIŁKA RĘCZNA: PGNiG Superliga - mecz półfinałowy fazy play-off: MMTS Kwidzyn - VIVE Tauron Kielce

18:30 PSE PIŁKA NOZNA: Liga rosyjska - mecz: Lokomotiw Moskwa - Spartak Moskwa

23:00 PSE SIATKÓWKA PLAŻOWA: Turniej World Tour w Fortalezie - mecze półfinałowe mężczyzn i kobiet (do 03:00)

 

Niedziela, 01.05

 

11:00 PS   CAFE FUTBOL

12:25 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - Twente Enschede

12:35 PS   PIŁKA NOŻNA: 1. liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice

14:45 PS   SIATKÓWKA: PlusLiga - mecz o 3. miejsce: PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk

15:00 PSN SIATKÓWKA PLAŻOWA: Turniej World Tour w Fortalezie - mecze o 3. miejsce mężczyzn i kobiet

15:45 PSE KOLARSTWO: Tour de Romandie - 5. etap: Ollon - Genewa

17:30 PS   PIŁKA RĘCZNA: PGNiG Superliga - mecz półfinałowy fazy play-off: MMTS Kwidzyn - VIVE Tauron Kielce

17:40 PSN KOSZYKÓWKA: Tauron Bakset Liga - mecz fazy play-off: Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin

18:25 PSE PIŁKA NOZNA: Liga ukraińska - mecz: Szachtar Donieck - Dynamo Kijów

20:00 PS   SIATKÓWKA: PlusLiga - mecz o 1. miejsce: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów (również w PSN)

 

Tym razem w tym wątku rozpiska bez podziału na dyscypliny, to chyba jedyny sposób na uniknięcie usunięcia posta...

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Boks w Polsacie w najbliższych tygodniach:

 

7 maja, Las Vegas: SAUL ALVAREZ - AMIR KHAN

7 maja, Tarnów: DARIUSZ SĘK - JEWGIENIJ MACHTEJENKO

14 maja, Kędzierzyn-Koźle: MARIUSZ WACH - MARCELO LUIS NASCIMENTO

21 maja, Moskwa: DEONTAY WILDER - ALEKSANDER POWIETKIN

28 maja, Szczecin: Krzysztof Włodarczyk - Kai Kurzawa

+ 30.04, Hughie Fury - Fred Kassi

 

polsatsport.pl 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...