Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem już nadszedł czas, żeby wszystkie kanały sportowe Polsatu były nadawane równocześnie w jakości HD. Coraz więcej kontentu w HD powoduje, że jeden kanał już nie wystarczy. Być może wraz z wprowadzeniem nowej promocji, w październiku dojdzie do uruchomienia takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mathias rozumiem,że to jakaś literówka,bo mój nick to :wislok.

Co do Ekstraklasy to ma być nadawana całą rundę jesienną na antenie Polsatu Sport. We wrześniu się kończy okres promocji ,w ramach której abonenci pakietu Familijny hd i Familijnego mogą oglądać pakiet sport hd bez opłat. A 7 października adrian 18 nie ma transmisji meczu ekstraklasy na antenie Polsatu Sport bo jest przerwa na reprezentację i Ekstraklasa w ogóle nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś coś wie nt. transmisji meczu Polek w ćwierćfinale?? Bo przeglądając program tv wszystkich stacji związanych z Polsatem wynika na chwile obecną ,że transmisji z tego bardzo istotnego meczu w ogóle nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Polek z Serbkami zostanie pokazany dzisiaj o 20.00 w Polsat Sport. To oznacza,że nie będzie transmisji na antenie Polsatu Sport z meczów LE: Schalke-Maccabi Hajfa(19:00) i Athletic Bilbao- PSG(21.05). Tylko nie rozumię dlaczego ta informacja pojawiła się dopiero wczoraj późnym wieczorem. Później się dziwią ,że oglądalność jest słaba. Przecież o tym,że mecz Polek będzie w Czwartek o 20.00 wiedziałem już od poniedziałku. Wanio mówił,że nie było oficjalnego programu ME,ale nie trzeba być jakimś super geniuszem ,by wiedzieć,że na pewno mecz Serbek zostanie pokazany jako danie główne o 20.00. Zresztą na stronie polsatsport.pl nie ma informacji o transmisji meczu Polek,jest stary program, epg też nie jest uaktualnione. Tyle mają do roboty w tej tv i nawet tego nie zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat traci wszystkie prawa jakie się da! Również Ameryka południowa teraz na antenie orange sport. W przyszłym roku lige mistrzów straca. A stracili już w ostatnich latach lige szkocka, lige włoska także ekstraklasa to trochę mało na tyle kanałów polsatu i jakieś ligi z księżycą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak rosyjska też i zapomniałem że lige europejska od następnego sezonu. Nie wiem co będą puszczać na polsat futbol. Na szczęście mam tnk hd i orange sport i nsport który jest sredni ale dojdzie liga europy. Polsaty jest chodzi o piłkę to dno. A pierwszy mecz na orange sport z piątku na sobotę o 1.15 Argentyna ale nie pamiętam z kim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz polsat pluje w twarz kibicom żużla! Tym razem nie pokażą na żywo (ani z odtworzenia) finału ligi angielskiej! Najważniejszy mecz sezonu a tymczasem w poniedziałek o 20:30 zamiast niego mamy:

 

na PS: - powtórka zafajdanej siatkówki kobiet

 

na PSE: powtórka F1 i później powtórka Cafe Futbol.

 

Ze strony polsatu jest to po prostu [beep]two do potęgi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać już standardy TVP zapanowały w Polsacie. Solorz inwestuje w Plusa ,w szybki internet,a tu za TV każe płacić krocie za coraz gorszą ofertę. Ale to naprawdę dziwne nie transmitować meczu żużlowego live kosztem retransmisji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@puszczyk ja tak przypuszczałem, że tak zrobią i przestawiłem antenę na pozycje 12.5 W był niekodowany przekaz z finału, widać, nie zależy im na kibicach żużla których jest w Polsce całkiem sporo, mam nadzieję, ze w przyszłym sezonie inna stacja będzie pokazywała spotkania Elite League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o poniedziałku który był, ponieważ wtedy transmisja oczywiście była. Miałem na myśli najbliższy poniedziałek i mecz rewanżowy. I moim źródłem nie jest jakaś gazeta, tylko ich oficjalna strona: http://www.polsatsport.pl/Program_TV,5842/index.html

 

Dodam, że pisałem w tej sprawie maila do Pawła Wójcika i wciąż nie ma odpowiedzi. W innych sprawach odpisywał praktycznie "od ręki"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy poniedziałek transmisja z rewanżu finału Elite League też będzie. Strona oficjalna Polsatu Sport to żadna wyrocznia. W ubiegły czwartek według programu tam zawartego miały być transmisje dwóch meczów Ligi Europejskiej. Sam się irytowałem, bo zdecydowanie wolałem ćwierćfinały Mistrzostw Europy siatkarek, których jeśli wierzyć (a nie warto) stronie oficjalnej miało nie być na żadnym z kanałów Polsatu (tak przynajmniej widniało na stronie do późnego popołudnia). Wydawało mi się to nieprawdopodobne, żeby nie było transmisji z siatkówki i miałem rację. Pokazano nie tylko mecz Polska - Serbia ale i Czechy - Niemcy. Jako ciekawostkę dodam, że jedynym źródłem z programem Polsatu Sport, które podało prawidłowo planowane pozycje programowe była... telegazeta TV Polsat (strona 220). Ale tam jest program tylko na dwa dni do przodu, więc na poniedziałek jeszcze nie ma. Ja w każdym razie jestem spokojny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona Polsat sport jest fatalna i tyle.. Nawet jak już była informacja w środę wieczorem,że mecz Polek będzie w Polsat sport,to jeszcze w czwartek można było znaleźć informację,że będzie LE na PS. Też sądzę,że mecz żużlowy jednak będzie.. to naprawdę było by dziwne.. nawet jak na Polskę,gdzie nic nie jest normalne(Pozdro dla Łukasza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak orange sport ma teraz prawa do ameryki południowej. Wiecie co Polsat naprawdę ma kibiców za idiotów wciąż kręca zmiany w programach w ostatniej chwili. Na polsat sport news było cały tydzień że jutro mecz eliminacji słowacja rosja i już zmienili nie ma tego meczu. To jest skandal nie chodzi o mecz tylko o zasady!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...