Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@wislok: Mam obecnie telefon w umowie na doładowania (jeszcze 4) i muszę bulić 30 zł miesięcznie, ale to jest max jaki mogę wydawać - takie mam kieszonkowe. Jeśli spłacę telefon będę mógł za to mieć platformę. Może nie jestem największym biedakiem w RP, ale uwierz dochody w mojej rodzinie nie szokują. Nie chcę podawać szczegółów, ale tak jest. Sorki za OT, ale musiałem wyjaśnić.

 

Natomiast co do kwestii bycia fanem to jestem wielkim fanem F1, oglądam nieprzerwalnie od 2004, ale tylko dzięki TV4/Polsatowi. Gdyby nie te transmisje pewnie nie wiedziałbym właściwie nic o tym sporcie. Jestem jednak Polakiem i nawet dla F1 nie będę kupował specjalnie tunera i anteny SAT żeby z wielką łaską obejrzeć po niemiecku i to z reklamami w trakcie wyścigu. Co do streamów to żadne nie zastąpią transmisji w tv, nawet ipla, ale ipla przynajmniej ma HD 720p i jest legalna, a przede wszystkim po polsku.

Rozumiem,mam nadzieję,ze Cię nie uraziłem, po prostu te opcje wydają mi się po prostu najtańsze gdyby Polsat nie pozyskał praw. Stream nie jest TV wiadomo,ale dla mnie najważniejsze by po prostu śledzić rywalizację,a jakość ma znaczenie drugorzędne. W ogóle uważam,że internet to jest najtansza forma ,bo znajdę tu ofertę sportową za darmo i ze wszystkich platform. Obecnie nawet nie mam TVP1 i Igrzyska oglądałem własnie w internecie i w telewizji niemieckiej gdzie było bardzo mało reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat i inni nadawcy caly czas rozmawiaja w sprawie pozyskania prawa do F1.

 

O tym, że na razie nikt nie nabył praw do F1, poinformował ”Presserwis” Michał Jarocki, dyrektor na Europę Wschodnią w firmie MP & Silvia, która jako pośrednik nabyła w ub.r. licencję do F1. Pytany, czy firma prowadzi rozmowy o sprzedaży praw z Telewizją Polsat, ucina: – Jesteśmy w kontakcie ze wszystkimi nadawcami.

 

Pierwszy wyścig Formuły 1 w tym sezonie zaplanowano na 16 marca – będzie to Grand Prix Australii. Kolejny, GP Malezji, odbędzie się dwa tygodnie później. Żadnego z nich Polsat nie umieścił w marcowej ramówce. Przez ostatnie tygodnie przedstawiciele stacji nie chcieli się wypowiadać w tej sprawie. Wczoraj przekonywali, że rozmowy w sprawie F1 trwają.

http://biznes.onet.pl/na-razie-nikt-w-p ... news-detal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic na ten temat nie wiadomo.

Co do FOX to teoretyzując,że kupili by F1 to jakoś jestem pewny,że serii treningowych po prostu by nie pokazywali. Zresztą na razie kibice Euroligi tracą na obecności tych rozgrywek w tej stacji. Myślę,że Polsat to najlepsza opcja dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/97404/ronaldo-i-zidane-charytatywnie-z-bsc-young-boys.html

 

POTWIERDZENI:

Goalkeepers: Carlo Cudicini (Italy), Antonios Nikopolidis (Greece)

 

Defenders: Paolo Maldini, Fabio Cannavaro, Gianluca Zambrotta (Italy), Fernando Hierro, Michel Salgado (Spain), Jamie Carragher (England), Paulo Ferreira, Fernando Couto (Portugal)

 

Midfielders: Zinedine Zidane, Patrick Vieira, Robert Pires, Christian Kerembeu (France), Luis Figo, Paulo Sousa (Portugal), Pavel Nedved (Czech Republic), Freddie Ljungberg (Sweden), Gaizka Mendieta (Spain), Gennaro Gattuso (Italy), Ronald de Boer (Netherlands), Santiago Solari (Argentina), Hidetoshi Nakata (Japan), Steve McManaman (England)

 

Attackers: Ronaldo, Marta, Giovane Elber (Brazil), Davor Suker (Croatia), Hakan Sukur (Turkey), Youri Djorkaeff (France), Christian Vieri (Italy), Nuno Gomes (Portugal).

 

Jednak się skuszę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kawałek tego meczu gwiazd . Co się rzuca w oczy ? Jak Kołtoń komentuje to prawie cały mecz nie powie co się dzieje na boisku , a jeżeli któryś ze znanych dawnych piłkarzy dotknie piłkę , to od razu 5 minut gada o jego historii . Tak robił przy każdym . Dosłownie !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kawałek tego meczu gwiazd . Co się rzuca w oczy ? Jak Kołtoń komentuje to prawie cały mecz nie powie co się dzieje na boisku , a jeżeli któryś ze znanych dawnych piłkarzy dotknie piłkę , to od razu 5 minut gada o jego historii . Tak robił przy każdym . Dosłownie !.

I bardzo dobrze!! Temu służą takie mecze- żeby przypomnieć dokonania legend piłki nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mecz emerytów był naprawdę świetny. Choć wiadome, że nie można było oczekiwać od nich cudów.

 

Niektórzy z nich za szybko pokończyli kariery. Taki Zidane, Figo czy Nedved hulali po boisku, że aż miło. Nie jeden młodzieniaszek mógłby pozazdrościć Zizou przeglądu pola czy Nedvedowi kondycji. Chapuisat strzelał bramy jak za dawnych lat, Figo popisywał się znakomitymi wrzutkami, a otyły do granic możliwości Ronaldo bajerował obrońców zwodami, przekładankami jak czynił to 15 lat temu.

 

Oglądałem kawałek tego meczu gwiazd . Co się rzuca w oczy ? Jak Kołtoń komentuje to prawie cały mecz nie powie co się dzieje na boisku , a jeżeli któryś ze znanych dawnych piłkarzy dotknie piłkę , to od razu 5 minut gada o jego historii . Tak robił przy każdym . Dosłownie !.

 

Ten typ tak ma. Coppa Italia komentował dokładnie w taki sam sposób. Mecze stanowiły tylko tło dla całej reszty.

 

CV Zielińskiego i Wolskiego mam dzięki niemu opanowane w jednym paluszku.

 

Wzorem Matiego Borka i Tomka Hajty innych wątków reprezentacyjnych też nie mogło zabraknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...