Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledze myli się Puchar Niemiec z Bundesligą. Bundesligę ma Eurosport.

Polsat ma strategię budowania kanałów sportowych długofalową w oparciu o polski sport i zakup Tauron Basket Ligi na 5 lat to potwierdza. Bardzo prawdopodobne, że podobnie jak to ma miejsce z siatkówką Polsat będzie miał monopol na rozgrywki koszykówki. Bo któż sobie teraz wyobraża by ktoś zabrał rozgrywki ligowe stacji Solorza?? Tu mamy też nieco chorą sytuację,bo sponsorem tytularnym ligi jest kolejna firma Solorza,więc niewykluczone,że gdyby władze ligi chciały się postawić to wtedy Solorz spakuje manatki. Jednak t teoria,bo Polsat bardzo dobrze pokazuje siatkówkę i wszystkie strony są zadowolone.

Bardzo dobry ruch Polsatu-kupuje prawa na lata, podejrzewam,że prawa na 5 lat kosztowały mniej aniżeli ten rok czy dwa Serie A .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat bardzo dobrze inwestuje i świetnie na tym wychodzi. Nie przez przypadek Polsat Sport jest najlepiej oglądanym kanałem sportowym. Polsat stawia na różnorodność, nc+ jest nudne z tą swoją piłką. Mam nadzieję, że po malutku, po malutku Polsat będzie im odbierał coraz więcej praw i nc+ zostanie z ochłapami i straci sens bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat bardzo dobrze inwestuje i świetnie na tym wychodzi. Nie przez przypadek Polsat Sport jest najlepiej oglądanym kanałem sportowym. Polsat stawia na różnorodność, nc+ jest nudne z tą swoją piłką. Mam nadzieję, że po malutku, po malutku Polsat będzie im odbierał coraz więcej praw i nc+ zostanie z ochłapami i straci sens bytu.

Boogeymanie oglądalność Polsatu Sport wynika nie tylko z tego faktu. Jest to kanał bardzo szeroko dostępny , często w najniższych pakietach telewizji cyfrowych i stąd ta oglądalność się bierze. Polsat nie odbiera żadnych praw NC+, każda z tych platform ma inną strategię i stawia na innych odbiorców . Żadna z nich nie straci racji bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat bardzo dobrze inwestuje i świetnie na tym wychodzi. Nie przez przypadek Polsat Sport jest najlepiej oglądanym kanałem sportowym. Polsat stawia na różnorodność, nc+ jest nudne z tą swoją piłką. Mam nadzieję, że po malutku, po malutku Polsat będzie im odbierał coraz więcej praw i nc+ zostanie z ochłapami i straci sens bytu.

Ciekawe co im odbierze, bo piłki nożnej na pewno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się zdziwisz.

Wątpię by nc+ dało sobie odebrać prawa do jakiejkolwiek ligi, w dodatku zapewne po tym sezonie z Polsatu zniknie te kilka meczów na kolejkę rodzimej Ekstraklasy. Sorry, ale Polsat od długiego czasu nie ma fajnej piłki i raczej to się nie zmieni. A duża oglądalność Polsatu Sport wynika jedynie z dużej dostępności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas_k Dobrze mówi w Piłce panuje Canal+ i to że rozgrywki LM i LE się kończą to nic nie znaczy bo przetarg na te prawa rozpoczyna się w lutym 2014 a na ligę Francuską i hiszpańską po sezonie 2014/2015. Ale Canal+ będzie wcześniej negocjować. Poczekamy i zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się zdziwisz.

Jasne, turnieje ATP 250, Euroligę bądź ewentualnie polską ligę żużlową odebrać mogą, ale wierzysz w to, że Polsat zapłaci sporą sumę za prawa do Ekstraklasy, angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej czy nawet tej włoskiej? Tą ostatnią mieli okazję kupić i jednak się nie zdecydowali, więc o czymś to świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas bo Serie A nie jest tym produktem, który może przyciągnąć potencjalnych abonentów. Już pisałem, poczekajcie na przetargi na LM LE Euro i pakiet Eliminacji. Wtedy się okaże, czy Polsat chce coś w piłkę inwestować. A utrzymując taki skład komentatorski na pewno im na tym zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rok się nie opłacało, lepszą opcją była koszykówka na 5 lat. Może nie kupi wszystkiego. ale LM, LE jest w zasięgu, z czasem kolejne ligi. Zobaczymy jak to będzie, Polsat pnie się w górę.

 

@Ragi: Tak, ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...