Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza połowa za nami, co powiecie o lidze ukraińskiej? :D

 

no mi sie dzisiejszy mecz podobal , szkoda mi sie troche zrobilo Odessy ale tak jest pilka.

 

Proponuje napisać do nich maila z prośbą o dokupienie jeszcze ligi tureckiej.Na pewno lepsza niż Szkocja.Są tam silne zespoły i sporo znanych piłkarzy - np Baros, R. Carlos czy Kewell

 

co do ligi tureckiej to jestem za, szkocka wedlug mnie to blad i Polsat powinien jej sie pozbyc, wedlug mnie najslabsza liga jaką teraz posiada polsat to wlsanie szkocka :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkocką pozbędą się jak Polaków w Celiku lub Rangers nie będzie. Co do tureckiej. Jak będą takie widoki

 

http://www.youtube.com/watch?v=zRxlVZQv ... r_embedded

to czemu nie. :lol2:

 

hehe :) Przynajmniej cos sie dzieje na meczu, w szkocji to jak ogladam te mecze to przysypia, 4 razy graja miedzy soba w roku, i caly czas sa derby Celtic - Rangers, co do polakow w szkocji. Sadze ze jezeli odejdzie Boruc z Celticu i Zaluska , to zniknie liga szkocka z Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO prawda wraca jakas liga do PS ale ukrainska :/ No bez jaj ... za niedlugo Polsat kupi lige Estonska i beda sie chwalic ze maja ja na wylacznosc :?

Ty im tak nie podpowiadaj bo jak ktos z polsatu przegladu to forum a przeglada raczej napewno,to moga tak zrobic :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co niektórzy, to tylko narzekać umieją...

 

Ja w przeciwieństwie do niektórych użytkowników forum cieszę się z tej ligi, a szczególnie z tego, że jest ona w PSE. Popatrzcie przecież, jest tak, jak mówił komentator w meczu Czarnomorzec Odessa - Dynamo Kijów: gra tam przecież właśnie Dynamo, które występuje też w Lidze Mistrzów i jeszcze Szachtar Donieck, który zdobył ostatni w historii Puchar UEFA.

 

Oczywiście, chciałbym jeszcze m.in. ligę turecką, ale jak na razie to i to jest dobre. :)

 

Świetne jest to, że Polsat przejrzał na oczy i w końcu przeniósł trochę footballu live do PSE. Bardzo mi się podoba i nawet traktuję to jako mały prezent na 10 urodziny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ESPN nadaje mecze na żywo w niedziele o 19 to noram. Chodzi pewnie o kase. Transmisja live jest droższa a nie wiadomo czy NFL zgromadzi dużą widownie. Dla sprawdzenia dają retransmisje. Ale dzięki temu pominięte zostaną częste przerwy które w USA są dla reklam w tv.

Wystarczy zobaczyć mecz NBA na żywo w C+ Sport a zobaczysz że co pare minut przerwa. Nie wliczam w to time autów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma u mnie dużego + !

Piłka nożna live już chyba na stałe wróciła do PS i PSE. :brawo: Bardzo się z tego cieszę. Po starcie Polsatu Futbol byłem zły, że zabrał on prawie całą piłkę live z tych kanałów. Teraz jednak jestem bardzo zadowolony. Abonenci p. Familijnego mają teraz ligę ukraińską, która w przeciwieństwie do użytkowników mi się spodobała, ligę włoską, w której są takie kluby jak Juventus, Inter czy Milan. Brawo Polsat ! :brawo:

 

PS. A była wczoraj dziwota.! (Bari 3:1Juventus) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra informacja dla abonentów Canal+ lubiących piłkę nożną - stacja wygrała przetarg na zakup wyłącznych praw telewizyjnych do pokazywania rozgrywek Premier League przez kolejne trzy sezony.Z komunikatu prasowego francuskiej Groupe Canal+ wynika, że abonenci Canal+  w Polsce i we Francji przez kolejne trzy lata (2010/2011, 2011/2012, 2012/2013) nadal będą mogli oglądać mecze ligi angielskiej, czyli brytyjskiej Premier League.

Liga angielska pokazywana jest w Canal+ nieprzerwanie od 1994 roku. Stacja jako pierwsza telewizja w Polsce transmitowała dla kibiców mecze Premier League. Specjalnie na potrzeby tych relacji w Canal+ stworzono zespół redakcyjny specjalizujący się w angielskim futbolu.

Przypomnijmy, że obok ligi angielskiej Canal+ w Polsce posiada także prawa do pokazywania polskiej Ekstraklasy (do końca sezonu 2010/2011), ligi hiszpańskiej (do końca sezonu 2011/2012), ligi francuskiej (do końca sezonu 2011/2012) oraz ligi włoskiej (na razie obowiązuje kontrakt
do końca sezonu 2009/2010).

 

media2.pl

 

Polsatowi Gratulujemy !!! :read::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...