Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

adminie, byłbym wdzięczny, gdybyś jednak uznał moją wypowiedź, bo nawiązuje ona do dyskusji, czy PS/PSE nabędzie jakieś ekskluzywne prawa sportowe, czy nie. wg tego artykułu polityka tej stacji sportowej w najbliższym czasie się nie zmieni i chciałem to udowodnić.

 

reszta jest tylko odpowiedzią na wcześniejszy post mego adwersarza, który uważał, że nie wiem co mówię - stąd moja daleko idąca i cierpliwa analiza zagadnienia, choć mogłem, tak jak kilku tutejszych użytkowników, zamiast rzeczowych argumentów, wrzucić po prostu nic nie wnoszący do dyskusji stos inwektyw :) tyle wyjaśnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz komus pisalem ze Ps ma b duzo praw . Wiecej niz Canal+. Z tym ze niema porownania bo C+ ma najlepsze ligi, NBA, NFL , Euroliga. Niestety Sredniackie ligi , Siatkowka, KOsz , reczna . Jedynie sporty zimowe sa no na poziomie. Saneczkarstwo,alpejskie,norweska kombinacja,Bobsleje. :( . Wolalbym mniej lig ale za to wysoki poziom by mialy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Bedzie sie dzialo jak PS wykupi Angielska i Hiszpanska lige . A PLS LSK moga zostac ,to oglada duzo ludzi mnin ja LSK. Pozbylbym sie szkockiej i greckiej.Reszta moze zostac . :D No i Bundesliga i LM i PS jest,najlepszy sportowy kanal w Polsce.

c+ ma najlepsza pil;ke i bedzie mial , przetarg na oe pokazal sile polsatu , nawed koperty nie otworzyli i dopiero razem z n zblizyli sie do c+ ale jeszcze za malo . ludzie piszcie o realiach a nie fikci , co by bylo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrln

No sory ale jeżeli uważasz, że liga Szkocka,Holenderska lub Portugalska ma słaby poziom to jesteś w błędzie. Może nie są te ligi tak mocne jak Premiership,Serie A,Primera Division,Bundesliga,Ligue 1 ale też jest na czym oko zawiesić. Do tego Puchar Ekstraklasy,Puchar Niemiec,Puchar Francji,Puchar Włoch,Puchar Uefa,retransmisje Ligi Mistrzów,ME 2008.I jeszcze inne dyscypliny takie jak:Siatkówka,Koszykówka,Piłka ręczna,Futsal,Narciarstwo Alpejskie,Bobsleje i wiele innych tworzą różnorodną ramówką w której każdy znajdzie coś dla siebie. Napewno PS i PSE jest najlepszy kanałem sportowym jeśli chodzi o różnorodność dyscyplin a Canal+Sport jest najlepszym kanałem sportowym jeśli chodzi o prawa do pokazywania rozrywek piłki nożnej,Euroligi,NBA,NFL,Snooker,Rugby itp.

No a o jakie prawa mógłby postarać się PS i PSE? Ligue 1, Puchar Anglii, Mecze Reprezentacji Anglii, Puchar Hiszpani, Bundesliga, Liga Mistrzów. No i PS ma najlepszy magazyn pokazujący bramki, najciekawsze akcje czyli magazyn Gol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps poszedl na ilosc nie jakosc . Zgoda Holenderska , Portugalska sa ok , siatka no ok. Ale Reczna liga nasza ??? Czy Grecka?? , Belgijska ok , rezygnacja z kosza ligi naszej :?: . Zuzel 1 liga . Ps ma najwiecej praw , ale dla mnie jakosc sie liczy . F1 no sam ogladam lubie ten sport . Mogliby sie pozbyc paru lig. Dokupic skoki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoki odpadają bo skoki pokazuje Eurosport i TVP :D

A ja znów powtórze:Liga Grecka i Belgijska są ok!!!Nie są takie słąbe jak każdy myśli.Np.z grecji Olympiakos gra w 1/16 Ligi Mistrzów a Anderlecht Bruksela grał w Pucharze Uefa.Niektóre mecze są słabe fakt ale połowa to ciekawe i emocjonujące do końca mecze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie,sa zapowiedzi ligi angielskiej na Sport Klubie(PL). CHce poruszyc inny temat. Jestem kibicem tenisa ziemnego .Rok po roku na Polsatach Sport systematycznie zmniejsza sie ilosc pokazywanych turniejow. PRAWA DO NICH WYKUPUJE SPORT KLUB. Za niedlugo nie bedzie pewnie i tych najwazniejszych(czyli Mastersow i Wimbledonu).Po pozbyciu sie praw do Bundesligi. LM. NHL.tokolejny krok w strone ATRAKCYJNOSCI platformy PC.Po co sie wysilac,jak i mniej tym wiecej (abonentow).i o to chodzi.Pozdrawiam kibicow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie najlepsze imprezy klubowe w siatkówce mężczyzn w PS i na Polsacie - mecze Skry.Będzie co oglądać ,bo w obydwu turniejach nasze zespoły są gospodarzami.W siatkówce Polsat nie ma sobie równych :)

 

Siatkarski maraton w Polsacie i Polsacie Sport

 

Widzowie Polsatu Sport i Polsatu otwartego będą mogli zobaczyć 2 najważniejsze finały w siatkówce mężczyzn. Finał Challenge Cup odbędzie się w Rzeszowie w dniach 22 i 23 marca. Natomiast Finał Ligi Mistrzów odbędzie się 29 i 30 marca w Łodzi. Obydwa turnieje będą transmitowane przez Polsat Sport, a bój o Puchar Europy zobaczymy także w Polsacie głównym.

 

Final Four Ligi Mistrzów

Finałowy turniej rozgrywek Ligi Mistrzów po raz drugi w historii odbędzie się w Polsce. Gospodarzem turnieju będzie mistrz Polski - Skra Bełchatów. Areną zmagań będzie Pałac Sportu w Łodzi. Oprócz PGE Skra Bełchatów o miejsce w finale walczą zespoły: Sisley Treviso, VFB Friedrichchshafen, Panathinaikos Ateny, Copra Piacenza, Dynamo Kazań i AC Cannes. W ekipie Skry Bełchatów gra kilku byłych i obecnych reprezentantów Polski tj. Mariusz Wlazły, Piotr Gruszka, Daniel Pliński, Michał Bąkiewicz oraz kilku klasowych zagranicznych zawodników: Stephane Antiga i Janne Heikkinen. Trzymamy kciuki za Skrę!

 

Final Four Challenge Cup

Finał rozgrywek Challenge Cup po raz pierwszy zostanie rozegrany w Polsce, a konkretnie w Rzeszowie. W dniach 22 i 23 marca oprócz gospodarzy Asecco Resovii wystąpią także: Pallavolo Modena (Włochy), Lokomotiv Jekaterinburg (Rosja) i Stade Poitevin (Francja). W drodze do Final Four zespołowi Resovii udało się pokonać aż trzy zespoły dopiero po rozegraniu dodatkowego złotego seta. W drużynie Rzeszowian jest kilku zawodników, którzy odnosili już sukcesy w przeszłości. Są to: Paweł Papke, Krzysztof Ignaczak oraz Serb Aleksandar Mitrović. Asecco Resovia zajmuje obecnie piąte miejsce w PLS.

 

Program transmisji:

Final Four Challenge Cup 22-23.03

sobota 22.03

godz. 15.00 Resovia - Modena, Polsat Sport

godz. 18.00 Lokomotiv Jekaterinburg - Stade Poitevin, Polsat Sport

niedziela 23.03

godz. 15.00 Mecz o 3. miejsce, Polsat Sport

godz. 18.00 Finał, Polsat Sport

Final Four Ligi Mistrzów 29-30.03

sobota 29.03

godz. 15.15 Półfinał z udziałem PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport, Polsat

godz. 18.15 II półfinał, Polsat Sport

niedziela 30.03

godz. 11.30 Mecz o 3 miejsce, Polsat Sport oraz ewentualnie Polsat (jeśli zagra w nim Skra)

godz. 14.30 Finał, Polsat Sport oraz ewentualnie Polsat (jeśli zagra w nim Skra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie najlepsze imprezy klubowe w siatkówce mężczyzn w PS i na Polsacie - mecze Skry.Będzie co oglądać ,bo w obydwu turniejach nasze zespoły są gospodarzami.W siatkówce Polsat nie ma sobie równych :)

 

Zapowiadają się kapitalne emocje :) a tym czasem wczoraj zaczęły się play-offy, zwłaszcza piąty set pomiędzy Olsztynem a Rzeszowem zachwycił. Mocne ataki, jeszcze lepsze obrony, światowy poziom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps ma tez retransmisje Premiership. I to najlepszych klubow Manchester, Arsenal,Chelsea,Liverpool. Ale wolalbym te druzyny Live ogladac. Powtarzam wg Ps liczy sie ilosc nie jakosc. :D
A co to za różnica. Jeżeli nie znasz wyniku, ani przebiegu gry, to nawet oglądając retransmisje, czujesz się jakbyś oglądał transmisję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...