Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no to zaczyna być chore jak Polsat zaczyna traktować F1 :mad: mam nadzieję, że Canal+ zabierze im Formułę i niech to będzie dla Polsatu kara za to jak ją traktują :mad:

 

Nie podoba Ci się, że kwalifikacje F1 można obejrzeć za darmo na stronie polsatsport.pl i na ipli? Ja nie dziwię się,że przenieśli transmisję do internetu, w końcu resztę anten mieli zajęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w komunikacie poinformowali, że mają prawa, po czym potem się wycofali informując o prawie do pierwokupu przez Polsat. Poza tym podobno sprzedali Formułę E Eurosportowi z powodu braku osób znających się na sportach motorowych.

Edytowane przez Vernon
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie F1 poza Polsatem. Nie bez Zientarskiego, nie bez Borowczyka, wreszcie nie bez świetnego Grześka Jędrzejewskiego! Oni maja pasję, nikt takiego studia, analiz, atmosfery nie wprowadzi jak oni. 
Polsat musi mieć F1 i basta ;) 

Każdy fan sportów motorowych się ze mną zgodzi

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie F1 poza Polsatem. Nie bez Zientarskiego, nie bez Borowczyka, wreszcie nie bez świetnego Grześka Jędrzejewskiego! Oni maja pasję, nikt takiego studia, analiz, atmosfery nie wprowadzi jak oni. 

Polsat musi mieć F1 i basta ;)

Każdy fan sportów motorowych się ze mną zgodzi

Ja też nie wyobrażałem sobie ligi hiszpańskiej poza Canal+, bez Wolskiego. I co? Kasa, misiu, kasa. Tak samo może być z F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Świetne info, obawiałem się, że żadna Polska stacja może nie kupić tej gali, a tutaj miła niespodzianka. 

 

Nie wyobrażam sobie F1 poza Polsatem. Nie bez Zientarskiego, nie bez Borowczyka, wreszcie nie bez świetnego Grześka Jędrzejewskiego! Oni maja pasję, nikt takiego studia, analiz, atmosfery nie wprowadzi jak oni. 

Polsat musi mieć F1 i basta ;)

Każdy fan sportów motorowych się ze mną zgodzi

 

Pełna zgoda. Sobierajski tak samo, duża pasja, komentowanie wychodzi mu słabo, ale do studia pasuje idealnie. Do tego pozostali goście również są okej i mają dużo fajnych rzeczy do powiedzenia. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że tym razem ktoś pomyślał i nie wciskał Wacha w PPV. Tak samo co do F1 w Polsacie. Nie wszystko w tej stacji mi odpowiada, ale przyzwyczaiłem się do tego klimatu pokazywania F1 właśnie przez nich. Szkoda by było nie oglądać Zientarskiego z pasją reklamującego tablety, czy Borowczyka gaszącego entuzjazm Jędrzejewskiego i jego plotki o transferach, wydarzeniach w paddocku i opowieściach o młodych damach.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie miano PPV spadło na Polsat troche na wyrost. Chodzi mi o boks - którego jestem sympatykiem. Poza galami PBN wszystko idzie w ramach abonamentu (dodatkowo TVP ostatnio pokazala ze 2-3 lepsze gale). Walki Gołowkina, Craworda czy innych wielkich gwiazdorów w USA sa w PPV. Nie oszukujmy się. Zaś Polsat pokazuje niemal wszystkie najlepsze gale z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Rosji no i PL. Czyli najlepsze rynki bokserskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne info, obawiałem się, że żadna Polska stacja może nie kupić tej gali, a tutaj miła niespodzianka. 

 

 

Pełna zgoda. Sobierajski tak samo, duża pasja, komentowanie wychodzi mu słabo, ale do studia pasuje idealnie. Do tego pozostali goście również są okej i mają dużo fajnych rzeczy do powiedzenia. 

 

Mogliby wreszcie ponownie Dante Cinque zaprosić do studia. Ferrarista zawsze ciekawe tezy stawiał i była ciekawa dyskusja z nim ;) Ale wiadomo jak jest Giermaziak, Kajo czy Janosz to ciekawie się ich słucha, nawet Gosia Rdest bardzo fajna dziewczyna i sympatyczna i w ogóle :D

 

No, ale faktycznie Sobierajski w studio dużo lepszy, chociaż akurat za nim najmniej przepadam. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba Ci się, że kwalifikacje F1 można obejrzeć za darmo na stronie polsatsport.pl i na ipli? Ja nie dziwię się,że przenieśli transmisję do internetu, w końcu resztę anten mieli zajęte.

Nie, bo nie mam komputera z internetem :P

 

Nie wyobrażam sobie F1 poza Polsatem. Nie bez Zientarskiego, nie bez Borowczyka, wreszcie nie bez świetnego Grześka Jędrzejewskiego! Oni maja pasję, nikt takiego studia, analiz, atmosfery nie wprowadzi jak oni.

Polsat musi mieć F1 i basta ;)

Każdy fan sportów motorowych się ze mną zgodzi

Zgadzam się w stu procentach, ale niech królową sportów motorowych zaczną w końcu godnie traktować, a nie tak jak w ostatni weekend, czyli jak żula :/ Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w stu procentach, ale niech królową sportów motorowych zaczną w końcu godnie traktować, a nie tak jak w ostatni weekend, czyli jak żula :/

 

Ostatni weekend wyścigowy był wyjątkowy, w końcu nie często zdarza się, że kwalifikacje zaczynają się w bardzo trudnych warunkach 5 godzin przed wyścigiem (zwykle przy słabszym deszczu bali się wypuszczać kierowców na tor). Gdyby wtedy nad torem była mgła to kwalifikacje by się nie odbyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...