Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zyjemy w kraju w którym, największa platforma cyfrowa, która od zawsze stawiała na sport, ma  zaledwie 2-3 dobrych komentatorów piłkarskich. Nie do pomyślenia w Niemczech czy UK. Obejrzałem ostatnio kilka meczów Copa Libertadores z komentarzem Rabija. Dość specyficzny komentarz, ale gość przygotowany do transmisji, pasjonat. Widać, że się zna na tym co mówi. Zupełne przeciwieństwo wielu komentatorów w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, dno komentatorów Polsatu zostało osiągnięte. Przybysz wczoraj w meczu Genoa-Crotone tez przyszedł nieprzygotowany. W 3 min sie zorientował ze nie wie kto w jakich strojach grał... Najpierw powiedział, ze gospodarze na bialo, az tu nagle faul na Centurionie i konsternacja, bo zbliżenie, minuta ciszy i nawet nie przeprosił!!! Ale gdy Genoa zaczęła akcję to już mówił poprawnie. Normalnie [beep]two i szczyt bezczelności i brak wiedzy jakiejkolwiek.

 

Podobnie jak @Project_ALF odnoszę wrażenie, ze oni z choinki sie urwali. Mogli chociaż mecz z Eleven jakis obejrzeć, tam tyle ciekawostek mówią zawsze. A oni nawet o generosy nie znają eh...

 

Przybysz brnal dalej. Centurion był Adrianem Centurionem haha. Mimo iz na całym świecie jest Ricardo Centurion, ale gość próbował czytać to co na Wikipedii i pierwsze imię tam takie ma więc...

 

Ogólnie stopień żenady został osiągnięty.

 

Dzis juz na szczęście #włoskarobota wraca do Eleven i to będzie sztosik móc wysłuchać ich przy hicie na San Paolo!! :a wyobraźcie sobie Napoli-Juventus i Rojek & Lapinski za mikrofonem... Co za koszmar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym "mam materiał", że to cały czas powtarzasz? 

 

A co do komentatorów to przydałby się jeszcze jeden topowy w Polsacie, zwłaszcza że tych dużych meczów będzie sporo do ogarnięcia. Mi się marzy Laskowski, ale Twarowski też może być :P

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to, że jak prowadził studio podczas ME zadawał pytanie gościowi, a po wypowiedzeniu pół zadania prostego, nawet nie złożonego przez zaproszonego trząsł się "musimy kończyć, mam materiał".

Do tego jak wpadnie Dziekan ze swoimi teoriami i "poprawną polszczyzną", to będzie kabaret z nazwiskami. On nawet poprawnie chłopaków z naszej reprezentacji nie potrafi wymówić.

 

Na chwilę obecną, to na LM nadaje się tylko Borek i Iwanow, a wyobraźcie sobie jak jeden z nich studio poprowadzi... :lol2:, do tego z dwie stówki za dostęp, żyć nie umierać. Może by tak ściągnęli Lacha, Jasine, Jońcę, Kosowskiego, Milko, będzie ekipa marzeń.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyjemy w kraju w którym, największa platforma cyfrowa, która od zawsze stawiała na sport, ma  zaledwie 2-3 dobrych komentatorów piłkarskich. Nie do pomyślenia w Niemczech czy UK. Obejrzałem ostatnio kilka meczów Copa Libertadores z komentarzem Rabija. Dość specyficzny komentarz, ale gość przygotowany do transmisji, pasjonat. Widać, że się zna na tym co mówi. Zupełne przeciwieństwo wielu komentatorów w Polsacie.

Dokładnie tak i nawet te jego hipsterskie fanaberie typu prawidłowa wymowa nazwiska "Alves" AKA "Alwis" nie wyprowadza mnie z równowagi. Traktuję to nawet jako ciekawostkę, bo ja wiem, że gość był tam na miejscu i dowiedział się tego u źródeł. 

 

Tak wygląda z jednej strony pasjonat i tak przygotowuje się do transmisji profesjonalista zgłębiający detale. Co w tym czasie robili niektórzy komentatorzy Polsatu? Leniuchowali. Potem wbili do kabin komentatorskich zgrywając pozerów i oszukując telewidzów. 

 

Dla mnie to zwykli oszuści. 

 

Wczoraj zerkałem na mecz Udinese - Perugia, komentował jeśli się nie mylę Przybysz? Sędzia dyktuje rzut karny, każdy ogarnięty kibic o tym wie, a "komentator" orientuje się o tym tuż przed strzałem i jeszcze zgrywa głupa, że to taka wielka niespodzianka. Wystarczyło spojrzeć na reakcje piłkarzy, sędziego, kibiców, pracy realizatora... chłop "komentuje" mecze z ponad 10 lat i nie kuma co się dzieje na boisku. Nie mam pytań  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest w ogóle nie przyzwyczajony do komentowania wielkiej piłki. Niektórych komentatorów mają całkiem niezłych ale raczej do komentowania niszowych rozgrywek. Taki Rojek (chociaż umie przeprowadzić wywiady w kilku językach - pytanie czy rzeczywiście je umie czy tylko tak sobie ściemnia - to jednak najlepiej mu idzie komentowanie pierwszej ligi polskiej), Przybysz czy nawet Włodarczyk nie mają wielkiego doświadczenia w komentowaniu meczy silnych lig, to nic dziwnego, że są "trochę onieśmieleni" jak po kilkunastu kolejkach ligi chińskiej, czeskiej, rosyjskiej, ukraińskiej czy nawet holenderskiej przychodzi im komentować znacznie bardziej finezyjną piłkę włoską. Na drugim biegunie są tacy spece jak Iwańczyk czy Michalewski, którzy za co by się nie zabrali to wszystko u nich brzmi tak samo źle - jeden jest za bardzo podniecony zupełnie nieistotnymi pozaboiskowymi faktami, drugi nie zauważyłby nawet kilkubramkowego prowadzenia jednej z drużyn. Ot, Polsat Sport w całej swojej okazałości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminarz i plan transmisji Klubowych Mistrzostw Świata siatkarzy 2017:

 

2017-12-12: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Sarmayeh Bank (Opole, grupa A, wtorek – godzina 17.30; transmisja – Polsat Sport)
2017-12-12: Zenit Kazań – Personal Bolivar (Łódź, grupa B, wtorek – godzina 17.30; transmisja – Polsat Sport News)
2017-12-12: Sada Cruzeiro – Cucine Lube Civitanova (Opole, grupa A, wtorek – godzina 20.30; transmisja – Polsat Sport Extra)
2017-12-12: PGE Skra Bełchatów – Shanghai VC (Łódź, grupa B, wtorek – godzina 20.30; transmisja – Polsat Sport)

2017-12-13: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cucine Lube Civitanova (Opole, grupa A, środa – godzina 17.30; transmisja – Polsat Sport)
2017-12-13: Zenit Kazań – Shanghai VC (Łódź, grupa B, środa – godzina 17.30; transmisja – Polsat Sport News)
2017-12-13: Sarmayeh Bank – Sada Cruizero (Opole, grupa A, środa – godzina 20.30; transmisja – Polsat Sport Extra)
2017-12-13: PGE Skra Bełchatów – Personal Bolivar (Łódź, grupa B, środa – godzina 20.30; transmisja – Polsat Sport)

2017-12-14: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Sada Cruizero (Opole, grupa A, czwartek – godzina 17.30; transmisja – Polsat Sport)
2017-12-14: Shanghai VC – Personal Bolivar (Łódź, grupa B, czwartek – godzina 17.30; transmisja – Polsat Sport Extra)
2017-12-14: Cucine Lube Civitanova – Sarmayeh Bank (Opole, grupa A, czwartek – godzina 20.30; transmisja – Polsat Sport Extra)
2017-12-14: PGE Skra Bełchatów – Zenit Kazań (Łódź, grupa B, czwartek – godzina 20.30; transmisja – Polsat Sport)

 

2017-12-16: I półfinał (Kraków, sobota – godzina 17.30; transmisja – Polsat Sport)
2017-12-16: II półfinał (Kraków, sobota – godzina 20.30; transmisja – Polsat Sport)

2017-12-17: Mecz o III miejsce (Kraków, niedziela – godzina 17.30; transmisja – Polsat Sport)
2017-12-17: FINAŁ (Kraków, niedziela – godzina 20.30; transmisja – Polsat Sport).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat? Jesteś w stanie wskazać okres w historii piłki nożnej, kiedy liga holenderska była chociaż porównywalna z włoską?

Od kilku lat kiedy to poziom ligi holenderskiej dramatycznie spadl roznica jest ogromna. Wczoraj roznica byla tez duza ale nie az tak ogromna jak od kilku sezonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...