Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie sie podoba, że obszerne relacje. To odważna decyzja. TVP udawała, że transmituje Igrzyska paraolimpijskie czyli coś porownywalnego jeśli chodzi o popularność w naszym kraju. Polsat pokazuje, że można inaczej. Tenis wielokrotnie jescze zobaczymy, a te konkurencje raczej nie.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsatowi jednego odmówić nie można, prawa do ważniejszych w ich portfolio rzeczy wykorzystują na maxa, jak biorą się za promocję jakiejś imprezy to robią to na grubo, jak przyjdzie do transmisji LM i LE to jestem prawie pewny że pokażą w TV wszystkie mecze z fazy grupowej, a nie jak konkurencja ograniczą się do 4, jeśli nie live to w retransmisji. ;) Wystarczy spojrzeć choćby na te słynne nocne retransmisje z siatki czy tenisa, inne stacje by sobie to odpuściły, no a Polsat pokazuje. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat TWG przeciętnego fana sportu nie rusza. Korfball popularny? Nie słyszałem o kraju, w którym ta dyscyplina jest popularna. Myślę, że większą oglądalność miałaby transmisja z turnieju ATP 500 w Hamburgu.

Nie no, praktycznie wszystkie sporty na TWG oprócz pewnie snookera i żużla są u nas niszowe, ale mówię o frewkencji na miejscu we Wrocku. Obejrzyjcie sobie jakąkolwiek dyscyplinę drużynową z Polakami. Kurde, no czuć to coś. Fajna atmosfera :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zawody Światowych Igrzysk sportów nieolimpijskich pokazują, że w Polsacie mamy dziennikarzy, komentatorów otwartych na niemal cały sport. Lepa, Iwańczyk, Wanio, Michalewski, Mielewski, Romański - nawet Sobierajski. Zobaczymy czym jeszcze słoneczna stacja Nas zaskoczy. Ciekawi mnie czy sprawdzeni dla szczypiorniaka Włodarczyk z Rojkiem wezmą komentarz do piłki ręcznej plażowej i czy zaangażowany zostanie do współkomentarza Król Artur? Zostaje oczywiście jeszcze Muras ze Ślęzakiem. Jakość transmisji i ich ilość pochwalam. Czasami dobrze jest poznać coś nowego w tym życiu.

Edytowane przez sportowy specjalista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Polsaty pokazują igrzyska sportów nieolimpijskich we Wrocławiu, ale naprawdę nie trzeba tego robić na czterech kanałach. O innych wydarzeniach jak turniej ATP 500 w Hamburgu się zapomina kompletnie.

Dwa słowa. Super Polsat. Zamiast pokazywać powtórki "Top Chefa" mogliby obok TWG pokazać ten turniej, korona by im z głowy nie spadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Polsat moze pokazywać turnieje ATP na otwartej antenie? Co do komentatorów to łaski nie robią- za to dostają pieniądze. Część dyscyplin wiele nie odbiega od znanych nam sportów.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Polsat nie jest kanalem sportowym. Tak tylko przypominam, a te powtórki cieszą się popularnością. Nie ma co krytykować Polsatu, nie jest to istotny turniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawe prawa, nie spodziewałem się, że jakaś stacja po nie sięgnie, ale w końcu według rankingu UEFA za poprzednie sezony jest to liga mocniejsza od transmitowanej holenderskiej. Slavia pod chińskim właścicielem może wyrosnąć na potentata, jest Pilzno, jest też Sparta, która w zeszłym sezonie dobrze grała w LE. Pewnie skończy się na retransmisjach, ale z ciekawości zawieszę oko na którymś meczu - choćby żeby porównać z Ekstraklasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport prawdopodobnie pozyskał nowe prawa - tym razem jest to liga czeska. Pierwszy mecz już w poniedziałek o 17:30 na Polsacie Sport Extra - w ramach retransmisji stacja pokaże derby Pragi, pomiędzy Spartą, a Bohemiansem. 

Zdarzało mi się oglądać mecze tej ligi w zeszłym sezonie. Głównie te na szczycie. Bardzo dobre tempo i ciekawe dla oka akcje jak na taki poziom piłkarzy jaki mają. Nie jest to PL, ale Ekstraklasa ze swoją kopaniną wypada przy nich blado. U nas za dużo jest fizycznej gry i to psuje widowiska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawe prawa, nie spodziewałem się, że jakaś stacja po nie sięgnie, ale w końcu według rankingu UEFA za poprzednie sezony jest to liga mocniejsza od transmitowanej holenderskiej. Slavia pod chińskim właścicielem może wyrosnąć na potentata, jest Pilzno, jest też Sparta, która w zeszłym sezonie dobrze grała w LE. Pewnie skończy się na retransmisjach, ale z ciekawości zawieszę oko na którymś meczu - choćby żeby porównać z Ekstraklasą.

Oby były też mecze na żywo! :)

Kiedyś pamiętam jak na ČT oglądałem nagminnie meczyki z Gambrinus Ligi (taką nazwę od sponsora tytularnego ona wtedy nosiła). :)

Brawo Polsat! Dobry wybór! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw oglądalność World Games. Tylko Polsat "jara" się tymi igrzyskami. Dla reszty mediów WG niemalże nie istnieje.

 

Z ligą czeską będzie pewnie jak z ligą chińską - jeden mecz w kolejce, który może być niekoniecznie na żywo.

Dla reszty świata też pewnie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie TWG to jakieś same dziwolagi... Jak przelaczam kanały to widzę ze jakieś cos a'la siatkówka na trawie czy wczoraj jakies cos dziwnego w kosza. Mnie to w ogóle nie interesuje ale jestem w stanie zrozumieć że komuś sie podoba ;)

 

Co do ligi czeskiej to ja podobnie jak ktoś wyżej wspomniał kupę lat temu jak byla Gambrinus Liga to zawsze w poniedziałek właśnie była transmisja meczu na CT2 i sie oglądało. Chętnie mecze Sparty Praga będę oglądał, a i na Pilzno czy Slavie sie w miarę możliwości rzuci okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...