Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni sobie to puszczać na jakichś kanałach tv4 czy cos.. 

Potwierdzam  :mrgreen: .Kiedyś takim kanałem do tego był Polsat Viasat Explorer. Poza tym, mnie cały czas dziwi, że na facebook-u jest profil Polsat E-Sport, i ma nawet własne logo. Może Solorz by się zastanowił nad uruchomieniem takiego kanału?  :crazy:

 

 Polsat schodzi na psy kompletnie, w weekendy liga chińska, e-sport itd.

Liga chińska jest OK  :/ .Trzeba po prostu więcej nózi, a e-sport dać do innego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł kupić nawet Barack Obama. Nie ma to nic wspólnego ze sportem. Powinni sobie to puszczać na jakichś kanałach tv4 czy cos.. Polsat sport to jak nazwa mówi SPORT. A granie na komputerze to sie z tym nie wiąże w żaden sposób... Jakby w fife grali to może jeszcze jeszcze ale pni w jakieś strzelanie? Haha nie no super dosłownie... Brak słów i żenada konkret!

TV4 jest stacją otwartą,więc tym lepiej dla popularności e-sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już coś takiego jest w internecie. Moim  zdaniem magazyn każdej z lig, gdzie oprócz skrótów spotkań wywiady z piłkarzami, trenerami i inne ekstra magazyny i program  zawierający skróty z meczów. To jednak Polsat więc nie będzie. Oni się zatrzymali niestety w rozwoju,a nawet się cofnęli.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Rosyjska miała swój magazyn w PS? Bo teraz ma być niby jakiś magazyn tejże ligi

Dokładnie w PSE, czasem w PSN. Od wielu lat tak jest. Najczęściej premiera jest we wtorki około 20:00 w Polsacie Sport Extra. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu Polsat oszukuje kibiców. Nice Liga żużlowa miała być na kanale; SuperPolsat. Ale będzie; na kanale; płatnym Polsat Sport

Tak samo nc+ oszukuje bo daje wszystko na płatnych.

 

To była propozycja. Przecież jeszcze umowy nie mieli podpisanej a godzina meczu sugeruje, że będzie w Super Polsacie bo Polsat w niedziele o 14:30 pokazuje sport w Super Polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu Polsat oszukuje  kibiców. Nice Liga żużlowa  miała  być  na  kanale  SuperPolsat. Ale będzie  na kanale  płatnym Polsat Sport

Nigdzie nie było oficjalnej informacji ze strony Polsatu,że będzie transmitować Nice Ligę Żużlową w Super Polsacie, więc nie ma żadnego oszustwa. Kwestia transmisji w tym kanale jest nadal sprawą otwartą. Zaplanowana pora emisji- niedziela 14.45 to dokładnie pora transmisji sportowych w tym otwartym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie było oficjalnej informacji ze strony Polsatu,że będzie transmitować Nice Ligę Żużlową w Super Polsacie, więc nie ma żadnego oszustwa. Kwestia transmisji w tym kanale jest nadal sprawą otwartą. Zaplanowana pora emisji- niedziela 14.45 to dokładnie pora transmisji sportowych w tym otwartym kanale.

 

 

Nie końca prawda, Ja jestem  z Piły,  u nas  jest klub Polonia Piła,  jak dowiedziałem  przed  chwilką od kolegi który jest  blisko  klubu.To powiedział  że  było spotkanie  na linii Polsat- prezesi klubów, było ustalone  że jeden  mecz będzie  w SuperPolsat a  drugi mecz Polsat Sport. Nie  było mowy o żadnym Elevenie. Nasz  klub  z Piły jest zaskoczony że Polsat odsprzedał  część  praw do Eleven.

Edytowane przez darekgrochowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie końca prawda, Ja jestem  z Piły,  u nas  jest klub Polonia Piła,  jak dowiedziałem  przed  chwilką od kolegi który jest  blisko  klubu.To powiedział  że  było spotkanie  na linii Polsat- prezesi klubów, było ustalone  że jeden  mecz będzie  w SuperPolsat a  drugi mecz Polsat Sport. Nie  było mowy o żadnym Elevenie. Nasz  klub  z Piły jest zaskoczony że Polsat odsprzedał  część  praw do Eleven.

Powtarzam Niedziela 14.45 to pora emisji sportu w Super Polsacie. Dopinają szczegóły, władzom ligi zależy aby otwarty kanał został i jest to wielce prawdopodobne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cos czuje sie zaczynają soe dogadywać i powoli wykończą ncplus któremu zostało coraz mniej praw. Byc moze dogadali sie i jest to transakcja wiqzana - my wam zuzel a wy nam np sobotni mecz Bundesligi. Przydal by sie w Polsacie takowy

Tyle tylko, że nie od Eleven zależy, kto dostanie ten jeden mecz w kolejce. O wszystkim będzie decydował dystrybutor praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam Niedziela 14.45 to pora emisji sportu w Super Polsacie. Dopinają szczegóły, władzom ligi zależy aby otwarty kanał został i jest to wielce prawdopodobne. 

 

Okaże się,

Przez Polsat  nasza telewizja regionalna Asta TV, prawdopodobnie nie będzie mogła transmitować wyjazdowych meczów Polonii Piły, Powód podobno Polsat  chcę  dużą kasę od Asty TV. Nie  stać naszej telewizji regionalnej żeby tyle  wyłożyć. Rok temu Asta TV dogadała z TVP,  mogła  transmitować live mecze wyjazdowe Polonii Piły, również dawała  sygnał dla TVP na  strone.tvp,sport.pl.

 

Poprzednim roku mecze  z Piły w TVP miało największa  oglądalność. Pierwszy mecz z  Piły miał oglądalność 305 tys  widzów,  to był rekord  TVP. Teraz Polsat i Eleven na  5 kolejek nie pokaże  żadnego  meczu z  udziałem Piły. To duży błąd,bo my mamy największa  frekwencje w Nice Ligi Żużlowej.

Pojedynek Biało-Czerwonych z drużyną Reszty Świata będzie pokazywany przez stację Polsat Sport, a początek transmisji zaplanowano na godzinę 14:45. - To bardzo dobra wiadomość dla kibiców, którzy nie będą mogli odwiedzić nas 2 kwietnia na stadionie. Mecz pokaże Polsat Sport, a więc ogólnopolski kanał telewizyjny. To zapewni nam szeroki zasięg i da możliwość emocjonowania się tym wydarzeniem fanom w całej Polsce - powiedziała Karolina Jankowska, członek zarządu One Sport.

 

 

Brawo Polsat, Czyżby Reprezentacja też  miała  być w  SuperPolsat?  Miała  być, ale  nie będzie. Nice Liga  tez miała być  w SuperPolsat, ale jej nie będzie. Polsat oszukuje  kibiców!

Edytowane przez darekgrochowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Polsat to kanał darmowy, więc trudno oczekiwać aby w nim pokazywano Nice PLŻ do której prawa transmisyjne kosztują, więc nie dziwi to że umieścili ją w płatnych kanałach

 

Było  mowa  cały czas  SuperPolsat, Jeden  mecz Nice Ligi i również  Reprezentacja w SuperPolsacie. Tak  zostało ustalone  na spotkaniu lini Polsat- prezesi klubów. TVP 1 nawet pokazywało Reprezentacje  Polski na żużlu. Teraz  zakodujmy  to, super  promocja żużla. Brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...