Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż w letnie niedziele nie będzie pusto w Polsacie, ale obawiam się że mogą wystrzelić z meczami w godzinach PGE Ekstraligi, więc raczej wiadomo co się wybierze. :D A liga chińska to nadal twierdzę dla mnie przynajmniej urozmaicenie żadne, typowa zapchajdziura i dodatek który po czasie jak się zorientują że się nie ogląda będą traktować po macoszemu. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej liga chińska teraz najprawdopodobniej I liga żużlowa - widać że Cyfrowy Polsat wzbogaca swoją ofertę sportową. I tak trzymać!

Też mi wzbogacenie. Nikt nie chciał tego żużla, to go wzięli. Aby wypełnić ramówki. A ligę chińską dostali jakby za free. Inaczej, to by tego nie było, z hinduską.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż w letnie niedziele nie będzie pusto w Polsacie, ale obawiam się że mogą wystrzelić z meczami w godzinach PGE Ekstraligi, więc raczej wiadomo co się wybierze. :D A liga chińska to nadal twierdzę dla mnie przynajmniej urozmaicenie żadne, typowa zapchajdziura i dodatek który po czasie jak się zorientują że się nie ogląda będą traktować po macoszemu. :)

Jakie w lecie pustki? Przez ostatnie lata przez większość weekendów cały dzień był wypełniony. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie w lecie pustki? Przez ostatnie lata przez większość weekendów cały dzień był wypełniony.

No ok może i się zapędziłem niby Polsat w lecie jeszcze tak najgorzej nie wygląda na tle swoich konkurentów, bo znaczną większość ramówki letniej robi im siatkówka i tenis, odmiana w postaci żużla jednak jest wskazana. :) Mogło mi pozostać takie wrażenie głównie przez słaby sierpień w zeszłym roku, bo były pustki ze względu na Igrzyska, zresztą ten miesiąc zawsze wygląda nieco gorzej w Polsacie, zwłaszcza na początku. We wrześniu w okresie po zakończeniu eliminacji MŚ w nożną a ME siatkarek też za dobrze wyglądać nie będzie.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiadomo co PSN będzie dawał w weekendy. :D Najbliższe dwa tygodnie w weekendy wieczorem między 17-22 to rozgrywki w LoLa, ciekawe czy pokażą wszystko, sezon regularny trwa do początku kwietnia, praktycznie co każdy weekend. Czy dla tego warto mieć PSN, odpowiedzcie sobie sami, ja tam zerknę. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś to interesowało, to Paweł Zarzeczny w OMS ujawnił co się dzieje z Bożydarem Iwanowem. Z dużym marginesem należy to traktować w kontekście autora, oraz jego stanu świadomości, aczkolwiek z drugiej strony to doświadczony człowiek mediów i niesprawdzonych informacji, zwłaszcza takich, które mogłyby być odczytane jako pomówienia, raczej by nie kolportował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten cały Zarzeczny to bajkopisarz i [...]. Nieraz potrafi walnąć coś tak bezsensownego, że nie da się tego słuchać np. Sporting ma według niego prowincjonalny stadionik, którego trzeba się wstydzić. Oglądałem kilka odcinków tego jego całego programu o niby piłkarskich informacjach. Zwykłe popłuczyny dla gimnazjalistów, populistyczne hasła i podlizywanie się "prawilnym" kibicom. Poza tym zachowanie jakby jeszcze nie dorósł czyli opowieści ile to zaliczył, jakie to do niego "podbijały". Po prostu "dziennikarz i facet z klasą"...

 

PS. To, że Bożydar ma problemy zdrowotne, ludzie podejrzewali od dawna.

 

PS. http://natemat.pl/17397,pawel-zarzeczny-glupia-kobieta-mysli-grubas-ciagle-pije-piwo-a-madra-zastanawia-sie-skad-on-ma-na-to-piwo

 

Cały on.

Edytowane przez Barti
Nie obrażamy na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że PZ zasugerował, że BI nie ma na antenie od 1.5 roku, bo jest uzależniony i że jeszcze daleka droga przed nim, żeby wrócił, o ile wróci. Jak dla mnie to mocne zarzuty, więc się dziwię, że nikt tego nie wstrzymał. Chyba, że to forma terapii i zmotywowania samego BI. Generalnie materiał dość kontrowersyjny i raczej średnio wiarygodny.

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat praktycznie żadnych praw nie może przedłużyć. Kupuje tanio i potem jak ktoś inny te prawa chce to bez problemu je kupuje. Śmieszy mnie to, że oni kupili za grosze Nice polską ligę żużlową i chcą niby kupić przy następnym przetargu PGE Ekstraligę, która jest prawie 10 razy droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...