Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Artek1008

1. To wszystko bierze się z tego, że polsatem kieruje, zarządza i finansuje tylko jeden człowiek, stąd zasada, jak nie liżesz d.... Solorzowi to spadaj, zasada nr 2 co nasze to cacy, co nie nasze to be. A co do Miklasa to zasada nr 3, jeśli wszedłeś między wrony....

2. Zazdrość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miklas to akurat z Szaranowiczem ma kosę więc Polsat mu się nadał :D

 

A tak na marginesie to napisał tam samą prawdę. Zgadzam się z nim zwłaszcza w kwestii promowania swoich - "do których mamy prawa". Boli jedynie ta hipokryzja, bo przecież Polsat robi dokładnie to samo, patrz: Mistrzostwa Świata w siatkówce którymi notabene [beep]m już na kilometr. Jeszcze się nie zaczęły, a marzę już żeby się skończyły :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miklas przesadza. Dlaczego? Przecież TVP zrobiło materiał o Bródce, pokazywali jego rodzinę, jego pracę. Byli tam na żywo z kamerą podczas wyścigu, podobnie było u Stocha. W studio rozmawiali z gośćmi na temat Bródki, na stronie www nawet dali komentarz Dębowskiego specjalnie dla fanów (nie było komentarzu Szaranowicza i Rudzińskiego...). To, że mówią czasem o tym, iż pokazują PŚ w Skokach to normalne. Nie widzę różnicy pomiędzy traktowaniem Stocha i Bródki. Jak już to o Kowalczyk mało mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba nie rozumiecie że tu chodzi o to, że TVP chwali sie cały czas oglądalnością skokow i igrzysk jak maja na wyłacznosc Puchar Swiata w Skokach i same Igrzyska Olimpijskie, a ostatnio bardzo czesto sie chwala a konkurencja nie. A po za tym to skoki sa w otwartej tv i wiadome jest ze bedzie wieksza ogladalnosc a panczeny w kodowanej u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy polsat miał na wyłączność EURO 2008 to nie chwalił się swoimi wynikami oglądalności? :roll: No po prostu żenada ta marna stacyjka i ich dziennikarze. Zaczęło się od żużla w nc+, później jakiej "problemy" odnośnie LM na Canal+, a teraz nagle nie pasuje im TVP ze swoim sportem. No po prostu śmiech na sali. Niech skoncentrują się na "hitowych" meczach ligi ukraińskiej, bo za chwile wraca na antenę. :lol2: Nie rozumiem jednego. W tej chwili nie mają ŻADNYCH, dosłownie ŻADNYCH wartościowych praw, które by emitowali ( chodzi mi o początek roku 2014 ). Zamiast siedzieć cicho i nie pokazywać się na publiczne wyśmianie, to oni wolą zaczynać jakieś małe wojenki z konkurencją. Wstyd! Dobrze, że już kilka lat temu pożegnałem się ze wszystkim co ma związek z upadającym słoneczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miklas przesadza. Dlaczego? Przecież TVP zrobiło materiał o Bródce, pokazywali jego rodzinę, jego pracę. Byli tam na żywo z kamerą podczas wyścigu, podobnie było u Stocha. W studio rozmawiali z gośćmi na temat Bródki, na stronie www nawet dali komentarz Dębowskiego specjalnie dla fanów (nie było komentarzu Szaranowicza i Rudzińskiego...). To, że mówią czasem o tym, iż pokazują PŚ w Skokach to normalne. Nie widzę różnicy pomiędzy traktowaniem Stocha i Bródki. Jak już to o Kowalczyk mało mówią.

 

Stocha jednak promowali trochę bardziej. Nawet dzień przed startem Bródki i Stocha Robert El Gendy zakończył "Olimpijski wieczór" mówiąc: "Ściskamy kciuki za Kamila Stocha" :lol: kompletnie zapominając o Bródce...

 

 

Trudno się też temu całemu faworyzowaniu dziwić. Stoch to dwukrotny mistrz olimpijski, a Bródka "tylko" jednokrotny mistrz olimpijski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to Bródka był faworytem do medalu?? Gdyby El Gendy miał tak wymienić to równie dobrze powinien wymienić wszystkich. Ja nie widzę tego faworyzowania Stocha, a nawet gdyby to relatywnie Stoch osiągnął więcej, bo jest trzecim skoczkiem w historii po Nykanienie i Simonie, który zdobył dwa złote medale indywidualnie. Inna sprawa,że Polsat jest ekspertem od faworyzowania i wywyższania wydarzeń , które sam pokazuje. Faktem nabycia praw do meczów EURO 2014 i kwalifikacji chwalą się bez przerwy , siatkówkę tak mi obrzydzili,że z nałogowego kibica właściwie teraz w ogóle jej nie oglądam. Ich pseudogale to jedynki serwisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to Bródka był faworytem do medalu??

 

W poprzednim sezonie Bródka triumfował w klasyfikacji generalnej PŚ na 1500 m.

http://eurosport.onet.pl/soczi-2014/lyz ... acje/qhnx5

Jeśli zwycięzca PŚ nie jest kandydatem do medalu to kto jest? No ale fakt, mogłeś o tym nie wiedzieć bo TVP trąbiła głównie o skoczkach i Kowalczyk. Dopiero po apelu, komentarzu Dembowskiego po zdobyciu złotego medalu, zauważyli jak wyglądają polskie lodowiska. TVP dopiero dwa dni temu odkryła że Bródka startował w zeszłym roku w TdP Amatorów, który to towarzyszy TdP, który to TVP transmituje i promuje. Mam wrażenie że niektórzy nie zrozumieli o co chodziło Miklasowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że niektórzy nie zrozumieli o co chodziło Miklasowi.

Fragment wypowiedzi Miklasa:

"TVP w gigantycznych rozmiarach podkreśla sukces Kamila Stocha, który notabene na to zasługuje, Bródce poświęcając znacznie mniej uwagi. Powód? Banalnie prosty. TVP ma prawa do Pucharu Świata w skokach, a światowej rangi zawody w panczenach pokazuje konkurencja czyli Polsat. I to epatowanie się oglądalnością w sytuacji, gdy ma się wyłączność na pokazywanie igrzysk w Soczi. Wygląda mi to na leczenie kompleksów. Bo małostkowość jest oczywista. Na łowickiej wsi mawiano kiedyś: „Mamo, chwalą nas! ????, Wy mnie, a ja Was!”. "

Czego tu można nie rozumieć i kto tak naprawdę leczy kompleksy!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to Bródka był faworytem do medalu??

 

W poprzednim sezonie Bródka triumfował w klasyfikacji generalnej PŚ na 1500 m.

http://eurosport.onet.pl/soczi-2014/lyz ... acje/qhnx5

Jeśli zwycięzca PŚ nie jest kandydatem do medalu to kto jest? No ale fakt, mogłeś o tym nie wiedzieć bo TVP trąbiła głównie o skoczkach i Kowalczyk. Dopiero po apelu, komentarzu Dembowskiego po zdobyciu złotego medalu, zauważyli jak wyglądają polskie lodowiska. TVP dopiero dwa dni temu odkryła że Bródka startował w zeszłym roku w TdP Amatorów, który to towarzyszy TdP, który to TVP transmituje i promuje. Mam wrażenie że niektórzy nie zrozumieli o co chodziło Miklasowi.

Kolego rozmawiasz z fanem sportu, który takie rzeczy wie. Wiem jednak także ,że Polak był jednym z wielu kandydatów do medalu. Rozróżniłbym pojęcia "faworyt" ,a po prostu ktoś kto może zdobyć medal. Jeszcze taka uwaga techniczna - Dębowski ,a nie "Dembowski" . Jednak problem z komentarzem Miklasa jest inny- czepianie się TVP ,że chwali się wynikami oglądalności. Rozumiem ,że Wójcik jest małostkowy chwaląc się wynikami walki Kliczko- Powietkin itd.

Zresztą oglądałem serwisy TVP i już wiele dni przed biegiem mówiono o Bródce i jego sukcesach. Rozumiem,że pan Miklas o tym nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to napisał tam samą prawdę. Zgadzam się z nim zwłaszcza w kwestii promowania swoich - "do których mamy prawa". Boli jedynie ta hipokryzja, bo przecież Polsat robi dokładnie to samo, patrz: Mistrzostwa Świata w siatkówce którymi notabene [beep]m już na kilometr. Jeszcze się nie zaczęły, a marzę już żeby się skończyły :roll:

 

Haha, mam dokładnie tak samo odnośnie tych MŚ w siatkówce. Kiedyś trafiłem przez przypadek na ten magazyn "Polska 2014" to obejrzałem kilka min z ciekawości i mam już dość, przecież oni już analizują jaką szóstką zacznie Antiga mecz, jak rywale sie zaprezentują a do MŚ jeszcze ok pół roku...

Nie no ten magazyn nie wiem po co jest teraz ? a już na pewno w takiej formie ? Bardziej by mogli dyskutować o rozgrywkach ligowych a ta kto co tydzień mówią to samo i MŚ, przypomina mi to Cafe Futbol gdzie co tydzień jadą po kadrze, Obraniaku że języka się nie nauczył ciągle bla bla bla. Za każdym razem mam deja vu, aż w końcu przestałem oglądać ten program bo stał się strasznie monotonny.

 

Wy chyba nie rozumiecie że tu chodzi o to, że TVP chwali sie cały czas oglądalnością skokow i igrzysk jak maja na wyłacznosc Puchar Swiata w Skokach i same Igrzyska Olimpijskie, a ostatnio bardzo czesto sie chwala a konkurencja nie. A po za tym to skoki sa w otwartej tv i wiadome jest ze bedzie wieksza ogladalnosc a panczeny w kodowanej u konkurencji.

 

Taa w TVP ciągle się chwalą jakie to prawa mają, a wczoraj podczas meczu LM Iwański ze sztucznym uśmiechem podniecał się chyba ze sto razy, żę MŚ w Brazylii tylko w TVP... Jakby nikt tego nie wiedział ehh :/ Powinien raczej się żalić, że ludzie będą musieli znowu jego dennego komentarza słuchać i spółki czyli Jasiny, Jońcy itp.

A ta stronniczość w komentarzu TVP to żenada, wczoraj Arsenal od razu na starcie skazali na pożarcie..

Tak samo SZpakowski przy meczach hokeja robi, grala Rosja z Norwegią było 2-0 w 3 tercji, groźne akcje Norwegów a Szpaku spokojnie "Rosjanie juz myślami przy ćwierćfinale" - ani razu nie krzyknął z emocjami gdy Norwegia miała groźny strzał bo po co, przecież on już kończył mecz dużo wcześniej, dziesięc razy podsumował go że dalej zagraja z tym i z tym...

 

Jedynie Czerkawski ratuje te mecze z panem Darkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Polska 2014 to fajny program, promuje Mistrzostwa Świata w POLSCE (!) przynajmniej.

 

TVP, TVN nawet nie maja zamiaru wspomnieć o tych mistrzostwach, o losowaniu cicho, o wszystkim cicho. To jest największa w historii impreza organizowana w Polsce (Euro 2012 co jak co było mniejszą, patrząc nawet po tym iż Euro docierało do mniejszej widowni. MŚ w siatkówce będzie transmitowane w 200 krajach ) i powinno to się promować jak najlepiej....

 

Wymiotujevie już tym? A co było przed Euro? Wtedy to była katastrofa, dwa miesiące przed rozpoczęciem w każdej telewizji już gadali od rana do nocy o tym :D Ja nie miałem nic przeciwko, ale skoro Wam się nie podobają MŚ w siatce już teraz to co było na Euro? Oglądaliście chociaż mecze? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wierzę Ci,że TVP nie podała z kim zagra Polska, na pewno taka informacja była podawana w serwisach TVP. Przecież o MŚ w Polsce słyszałem nieraz jak jeszcze miałem TVP. Wiesz idzie się wkurzyć oglądając magazyn , który ma na celu przede wszystkim samochwalstwo Polsatu. EURO2012 było globalną imprezą, po Igrzyskach i MŚ w piłce nożnej jest to najważniejsza impreza na świecie. Jedynie panowie z Polsatu mogą wciskać kit,że jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP, TVN nawet nie maja zamiaru wspomnieć o tych mistrzostwach, o losowaniu cicho, o wszystkim cicho. To jest największa w historii impreza organizowana w Polsce (Euro 2012 co jak co było mniejszą, patrząc nawet po tym iż Euro docierało do mniejszej widowni. MŚ w siatkówce będzie transmitowane w 200 krajach ) i powinno to się promować jak najlepiej....

Z całym szacunkiem, ale te mistrzostwa świata w siatkówce nawet w małym stopniu nie mogą rywalizować z Euro 2012. To jest zupełnie inna skala. Czas zejść na ziemię. Porównaj sobie oglądalność samego finału Euro 2012 z jakimkolwiek meczem siatkówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...