Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj znowu nie tak często,na TV4 teraz prawie w ogóle transmisji sportowych nie ma,a retransmisja meczu na PSN to jednak nie to samo co live. Kolega pisząc o Cyfrze+ ma taki problem,że można to rozumieć jako platformę gdzie są także inne kanały sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz w Cyfrze leci sama piłka nożna

Skoro twierdzisz, że w Cyfrze+ leci tylko piłka, to najwyraźniej nie masz pojęcia co to Cyfra+.

Raczej miał na myśli Canal+, ale to samo można powiedzieć o tych co twierdzą, że Polsat Sport to tylko siatkówka. Jeżeli tak twierdzą to nie mają zielonego pojęcia co to jest Polsat Sport, a tym bardziej Cyfrowy Polsat. :)

Ale trzeba przyznać, że w przypadku Canal+ podstawą jest piłka nożna, a reszta to takie dodatki od święta - NBA czy SGP. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać, że w przypadku Canal+ podstawą jest piłka nożna, a reszta to takie dodatki od święta - NBA czy SGP. :)

A w przypadku Polsatu Sport podstawą jest siatkówka, a reszta to takie dodatki od święta- boks czy kosz-:).

I tu mylisz się, bo regularnie w tym samym czasie transmitowana obok siatkówki jest także piłka nożna, piłka ręczna, Formuła 1, MotoGP, żużel, a dalej koszykówka, siatkówka plażowa, boks, MMA, lekkoatletyka, tenis, rugby, golf, sporty motorowodne. Nie wspominając już o tym, ile pod niektórymi dyscyplinami kryje się imprez. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bols na pewno nie jest od święta. Trzeba znać ramówkę Polsatu Sport,a później się wypowiadać. Oferta kanałów sportowych Polsatu jest bardziej różnorodna,natomiast Canal+ ma ekskluzywne prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta kanałów sportowych Polsatu jest bardziej różnorodna,natomiast Canal+ ma ekskluzywne prawa.

Dlatego właśnie CP w swoich reklamach podaje że to Platforma Rodzinna. Mi chodzi o pakiety, promocję i ofertę sportową. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie znajdujesz to nie korzystasz z ich platformy i nie robisz problemów, oraz nie zaśmiecasz forum.

Nie zadowala cię taka oferta to nie musisz komentować, tylko oglądasz np. Cyfrę.

Dodam tyle że ten wątek jest o PS i PSE a nie Cyfrowy Polsat i inne platformy.

Pozdrawiam Piotrek52090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie znajdujesz to nie korzystasz z ich platformy i nie robisz problemów, oraz nie zaśmiecasz forum.

Nie zadowala cię taka oferta to nie musisz komentować, tylko oglądasz np. Cyfrę.

Dodam tyle że ten wątek jest o PS i PSE a nie Cyfrowy Polsat i inne platformy.

Pozdrawiam Piotrek52090

Ja nie rozpocząłem wątku o CP, tylko odpowiedziałem na pytanie. Jak możesz zauważyć na belce nie mam ani CP, ani Cyfry tylko Vectrę, która od października ma dołączyć kanały sportowe Polsatu, stąd moje zainteresowanie. Moje krytyczne uwagi pod adresem zawartości programowej Polsatu Sport nie mają na celu urażenia kogokolwiek, ale mam nadzieję, że mogę napisać swoje zdanie. Cały czas podkreślam, że MOIM ZDANIEM oferta piłkarska jest na bardzo niskim poziomie stąd moja sugestia o zakupie Serie A. Wydaje mi się, że również byłaby to dobra decyzja pod względem marketingowym- taki lekki prztyczek w nos Canal+.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wszystko :)

Ale wiesz w Polsacie nigdy piłka nożna, nie była na wysokim poziomie.

Wracając do PS jestem ciekaw jak skomentują mecz Wisły.

Dlatego że przyzwyczajenia z Canal+ są bardzo pozytywne i chyba najlepiej komentują mecze :)

 

Co do KSW :

 

żebym czasem nie zakupił...

 

Sam na pewno tego nie zakupię, KSW strzela sobie strzał w stopę jak całe polskie MMA.

Dla kogo mam zapłacić 30 zł dla Pudziana lub Błachowicza ?

Nawet w tej gali nie ma już Mameda ma tylko komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że piłka nożna w Polsacie nigdy nie była na wysokim poziomie, a była, gdyż w jednym czasie mieli prawa do Budesligi oraz Ligi Mistrzów. :)

 

Cały czas podkreślam, że MOIM ZDANIEM oferta piłkarska jest na bardzo niskim poziomie stąd moja sugestia o zakupie Serie A.

Nikt tego nie kwestionuje, może poza paroma wyjątkami potwierdzającymi regułę ;). To fakt, że oferta piłki nożnej w Polsacie jest słaba tylko, że Ty kolego wcześniej odnosiłeś się do całej ramówki Polsatu Sport:

Mógłby Solorz w końcu sypnąć kasą i wykupić rozgrywki Serie A, bo ramówka wygląda tragicznie.

Najwyraźniej Polsat stwierdził, że nie ma sensu bić się z ITI czy z Canal+ o prawach do drogich rozgrywek jakimi są Liga Mistrzów, liga angielska czy hiszpańska. A za przykład może posłużyć liga włoska, która jest na tyle droga, że nawet Canal+ ją odpuścił. A jeżeli Canal+ ją odpuścił ze względu na cenę to tym bardziej nie zainteresuje się nią Polsat. :) Ten woli nabywać prawa do rozgrywek, które są tańsze, ale przynoszą podobne, a nawet większe pieniądze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tak bo dla mnie na wysokim poziomie jest : Liga Hiszpańska i Premier League.

Czasami oglądałem Bundesligę i teraz też zerknę ale moim zdaniem nie jest już tak mocna jak kiedyś - pewnie mnie zaraz zlinczujecie, ale to tylko moje zdanie :)

Ja tam do ramówki Polsatu nie mam jakiś problemów : Jest wiele fajnych dyscyplin nie tylko piłką nożną każdy żyje.

Ale przyznam szczerze że ostatnio mnie denerwuje co chwilę PPV, nie dawno starcie tytanów teraz KSW niech wszystkie gale od razu zrobią płatne - bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tak bo dla mnie na wysokim poziomie jest : Liga Hiszpańska i Premier League.

Polsat miał również Ligę Mistrzów, gdzie także grały kluby z ligi hiszpańskiej oraz angielskiej. Ale jak to mawia się, co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...