Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hajtowy właśnie stwierdził, że Duńczycy grają w ustawieniu 1-1-4-3-3 :crazy:

Hajto - Michalewski. Mocni kandydaci do tytułu najgorszego duetu komentatorskiego roku. Takiego komentatorskiego kalectwa dawno już nie słyszałem lol.gif Jeden :censored:  od drugiego. Trudno będzie to komukolwiek pobić. 

 

Michalewski tyle dziś nazwisk i nazw przekręcił, że nawet Darka zawstydził. Szpaku przez kilka najbliższych miesięcy może chodzić z wysoko postawioną głową, bo wyczynów Michalewskiego nikt w najbliższym czasie nie przebije.

 

To się po prostu nie mieści w głowie jak można tak nieprzygotowanym wbić na stadion żeby komentować mecz. Ci ludzie są pozbawieni jakiegokolwiek wstydu, zasad, innymi słowy zachowują się jak jednostki niewychowane, ci ludzie nie szanują telewidzów, ci ludzie obrażają naszą inteligencję i jeśli Marian Kmita ma honor to jeszcze dziś powinien tym dwóm panom krzyknąć do słuchawki:

 

 

Naczelny Niemiec Rzeczpospolitej Polskiej, Tomasz "Kwalitet" Hajto oczywiście pół meczu paplał o stereotypowych Włochach: że prowokują, cwaniakują, symulują, jeżdżą czarną wołgą i porywają dzieci... pewnie gdyby ten mecz potrwał 2 godziny dłużej dowiedziałbym się, że baba-jaga z Jasia i Małgosi była Włoszką, Adolf pochodził z Półwyspu Apenińskiego, no i, że Anakin Skywalker został przeciągnięty na ciemną stronę mocy przez włoską mafię.

 

Na koniec jeszcze "truskawka na torcie":

Tradycyjnie grajek, którego "ekspełt" (prostak) z Makowa Podhalańskiego najbardziej mieszał z błotem strzelił bramkę  :popcorn:

 

Jeśli kiedyś powstanie polska szkoła komentatorów to płyta blue-ray z tego meczu powinna stać na półce w dziale o nazwie: 'Nigdy więcej', bo to czego się dziś nasłuchałem przez 90 i więcej minut to komentatorski kryminał. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuj się, niedługo Liga Mistrzów zawita do Polsatu. Już sobie to wyobrażam, siadam wieczorem przed TV, chcę odpalić hitowo zapowiadające się starcie a tu za mikrofonem wielki ekspert Tomasz Hajto :sciana:. To jest chyba największy minus tego wszystkiego. Przyjdzie tydzień z LM, cztery mecze w tym samym czasie i weź tu znajdź w Polsacie kogoś do komentowania na poziomie, jak tam może z trzech komentatorów na poziomie się znajdzie.

To też jest ciekawe, każda pomyłka Dariusza Szpakowskiego jest wypominana mu latami, jak Tomuś palnie na wizji jakąś głupotę to ludzie się pod nosem śmieją i tylko czekają, jak ten zacznie gadać o czymś kompletnie z czapy typu skład Kaiserslautern albo Kamerunu, jak ostatnio w trakcie meczu Polski z Rumunami już się szykował, żeby go przeczytać z kartki/internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądam eliminacje do MŚ i prowadzący studio pyta Andrzeja Iwana kto mógłby zagrozić Hiszpanom i Włochom w grupie, a on na to, że "Izrael". Dziennikarz odpowiada: Dlaczego Izrael? Przecież Albania całkiem niedawno grała na Mistrzostwach Europy, a teraz wygrała w Izraelu, 3-0. Dziennikarz więc drąży czemu Iwan uważa Izrael za większego faworyta od Albanii? Iwan wyraźnie zdenerwowany odpowiada więc po raz drugi, że Izrael był większym faworytem. Bo Izrael yyy... bo Izrael, hmmmm, bo tak. Izrael jest po prostu lepszy. Takie jest moje zdanie i tyle xD xD xD 

 

I dyskutuj sobie z takim :rofl:

 

Tak między nami to ktoś kto Iwana wpuścił do studia telewizyjnego po tych jego wiecznych problemach... (no wiecie, Kobierzyn i te sprawy) musiał mieć niezłe poczucie humoru  :ph34r:

 

PS. Z niecierpliwością czekam na kolejny wspólny występ Dziekanowskiego i Bożydara :wink: w studiu Polsatu (ewentualnie w klatce na KSW).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę, Włodarczyk ujdzie i mam nadzieję, że do komentowania wróci Iwanow. Reszta to jest dramat, tak jak piszesz... Będzie Lm na poziomie za rok... #aledajdorobetra #nabojsku #szczał #truskawkanatorcie #anticipiren #zkija #padlabramkanainnychbojskach #kiedysmojtrenerstevens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że doczekam tego pięknego dnia kiedy Hajto zniknie z odbiorników jak stało się to w przypadku Kowala.  

 

Python-Foot.png

 

DCn0V4bXcAITFDr.jpg

 

DCnjg6kXkAEZsSB.jpg

 

 

 

Abbott i Costello, Flip i Flap, Benny Hill & Monty Python polskiej komentatorki^^ na (nie)dobranoc.

 

#nigdywięcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha widzę juz Hajto i Michalewski zjechani i słusznie!! Co za dramat to byl ranyyy. "BERRADI" "GIGLIARDINI", oczywiście jak @Project_ALF wspomniał tradycji stało sie zadość, Petagna jechany przez eksperta Hajtowego strzela gola hahah. On to ma dar,jak jedzie po kimś to zawsze on mu gola albo asystę ładuje i zamyka usta. Wiedza na poziomie zero, zero przygotowania pod kątem spotkania.

 

Do$$arumma na trybunach, akcja z rzuconymi dolarami w bramkę a komentarz ani slowa o rzekomym odejściu? Cóż za paranoja!

 

Ogólnie to poza Borkiem, Wlodarczykiem jako komentatorzy i Czesiu Michniewicz i Kolton jako eksperci to reszta WYPAD!! Sięgnęli dna swoimi komentarzami w studio czy w trakcie meczów, a oglądałem wszystkie dokładnie i az łeb pęka od nadmiaru beznadziejnych opinii tych panów ehh.

 

Iwanow jak najprędzej do komentowania!! Przecież Przybysz czy Kowalski to dramat. Zero pojęcia...

 

Aa i jeszcze jedno mi sie nie podoba, po co te 2 minutowe wejście na ściance przed meczem? Haha to jakas farsa. Raz ze nic tam nie mówią ciekawego to jeszcze po tym czymś chwila reklamy.. Nie kumam. Jak zwykłe typowy Polsat dziadostwo i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa i jeszcze jedno mi sie nie podoba, po co te 2 minutowe wejście na ściance przed meczem? Haha to jakas farsa. Raz ze nic tam nie mówią ciekawego to jeszcze po tym czymś chwila reklamy.. Nie kumam. Jak zwykłe typowy Polsat dziadostwo i tyle!

 

 

Czy niektórzy aby czasem nie przesadzają?  :crazy:

 

Co do komentarza to generalnie jest w porządku. Poza słabszym Kowalskim i przeciętnym Przybyszem reszta raczej daje radę. Dobrze, że spotkania Niemów robi duet Włodarczyk - Kołton. Bardzo przyjemnie się słucha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajto - Michalewski. Mocni kandydaci do tytułu najgorszego duetu komentatorskiego roku. Takiego komentatorskiego kalectwa dawno już nie słyszałem lol.gif Jeden :censored: od drugiego. Trudno będzie to komukolwiek pobić.

 

Michalewski tyle dziś nazwisk i nazw przekręcił, że nawet Darka zawstydził. Szpaku przez kilka najbliższych miesięcy może chodzić z wysoko postawioną głową, bo wyczynów Michalewskiego nikt w najbliższym czasie nie przebije.

 

To się po prostu nie mieści w głowie jak można tak nieprzygotowanym wbić na stadion żeby komentować mecz. Ci ludzie są pozbawieni jakiegokolwiek wstydu, zasad, innymi słowy zachowują się jak jednostki niewychowane, ci ludzie nie szanują telewidzów, ci ludzie obrażają naszą inteligencję i jeśli Marian Kmita ma honor to jeszcze dziś powinien tym dwóm panom krzyknąć do słuchawki:

 

https://www.youtube.com/watch?v=75SEy1qu71I

 

Naczelny Niemiec Rzeczpospolitej Polskiej, Tomasz "Kwalitet" Hajto oczywiście pół meczu paplał o stereotypowych Włochach: że prowokują, cwaniakują, symulują, jeżdżą czarną wołgą i porywają dzieci... pewnie gdyby ten mecz potrwał 2 godziny dłużej dowiedziałbym się, że baba-jaga z Jasia i Małgosi była Włoszką, Adolf pochodził z Półwyspu Apenińskiego, no i, że Anakin Skywalker został przeciągnięty na ciemną stronę mocy przez włoską mafię.

 

Na koniec jeszcze "truskawka na torcie":

Tradycyjnie grajek, którego "ekspełt" (prostak) z Makowa Podhalańskiego najbardziej mieszał z błotem strzelił bramkę :popcorn:

 

Jeśli kiedyś powstanie polska szkoła komentatorów to płyta blue-ray z tego meczu powinna stać na półce w dziale o nazwie: 'Nigdy więcej', bo to czego się dziś nasłuchałem przez 90 i więcej minut to komentatorski kryminał.

Akuarat tą "truskawkę na torcie" to celowo wypowiada. Raz palnał to, stało się znane i dla żartu specjalnie mówi tak dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy niektórzy aby czasem nie przesadzają? :crazy:

 

Co do komentarza to generalnie jest w porządku. Poza słabszym Kowalskim i przeciętnym Przybyszem reszta raczej daje radę. Dobrze, że spotkania Niemów robi duet Włodarczyk - Kołton. Bardzo przyjemnie się słucha.

No bo to jest dobry duet,tak samo jak dobry by byl Borek& Michniewicz ale jest Hajtowy "ekspert" od siedmiu boleści...

 

Reszta ujdzie? No jasne,posłuchaj Michalewskiego i Rojka.. Tez dramat jakis jak Kowalski z tępym pazurem eh.

 

Ledwo sie sezon skończył a ja juz tęsknię za ekipaa z Eleven :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajto nie jest komentatorem, występuje w roli eksperta. To, że jest charakterystyczny nie dyskwalifikuje go do tej roli. Ma jeden atut, który da mu możliwość pracy w TV dopóki będzie mu się chciało - prawdopodobnie jest niezależny finansowo i nie musi, ma kontakty, które są potrzebne dziennikarzom, komentatorom etc.     

 

Kolejna sprawa, popularność:

 

AeSHynO.png

 

 

Rozumiem, że chcielibyście zwolnić eksperta TV, który jest popularniejszy o dwóch najlepszych komentatorów konkurencyjnych stacji. No, fajnie... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalewskiego podczas tej imprezy jeszcze nie słuchałem (siatkówka ważniejsza), ale Rojek w mojej ocenie się fajnie wyrobił.

Taaa wyrobił się jak... w betoniarce. Niech przywracają Iwanowa, mają rok czasu. Borek, Włodarczyk, Iwanow i jeszcze muszą kogoś znaleźć na LM, bo będzie padaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie zawsze, naziemna.info. :D

Akurat obawy można było mieć bo Wimbledon to wydarzenie, którego w ostatniej chwili do ramówek się nie dodaje, w końcu ramy czasowe turnieju są zawsze takie same, a jako że istnieje też Tenis Premium... No ale dobrze że tak to się skończyło. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...