Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Superstacja idzie jak burza, na przebój, a czy przebojem będzie ? - już łapie widzów i czasami, mnie też. :wink:

Tak o Superstacji napisałem w 2006 roku. Jak jest teraz, każdy widzi. To dalej poszukiwacze stylu programowego. Dowcipnie i na luzie, z tym, że ten luz coraz bardziej poważnieje, kiedy w programnie jest "ważniejszy" polityk. Jednak kanał ten ma coś w sobie, że z czasem, choć na chwilę, to jednak widza ciągnie.

Zaś TVN24 chce być dystyngowany, z tym, że w tym przypadku najlepiej mu nie idzie. Widać, że próbują, kombinują i jakoś im to nie nie wychodzi. Stacja coraz bardziej krzykliwa anieżeli treściwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może ta stacja jest profesjonalna, ale mi wydaje się że nie :/ i dlatego jej nie oglądam. Szczerze mówiąc mi wydaje się ten kanał żałosny. Ale to tylko moje zdanie więc prosze niemieć do mnie żadnych pretensji.

PS.Wolność słowa jest :jupi: więc się wypowiadam szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Superstacja pracuje nad programem Idol polityczny. Konkurs daje uczestnikom możliwość wcielenia się w rolę polskiego polityka :D Tego jeszcze nie było, już się nie mogę doczekać na ten program :smile: Mogli by jeszcze zrobić Big Brother z prawdziwymi politykami. Ciekawe kto by się zgodził wziąć udział :?: Może nawet sam przewodniczący 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Media od dawna informują o tym, że Agora jest bliska przejęciu udziałów w informacyjno-rozrywkowej Superstacji. Okazuje się jednak, że telewizją zainteresowany jest także inny duży koncern medialny.

Już w przyszłym tygodniu może się okazać, kto zostanie nowym udziałowcem Superstacji - informuje Rzeczpospolita, która ustaliła, że kupnem udziałów w SUperstacji zainteresowany jest także Axel Springer Polska, wydawca m.in. Dziennika czy Faktu.

 

Do tej pory media informowały, że najpoważniejszym kandydatem do przejęcia udziałów w Superstacji jest Agora. Na razie wszyscy zainteresowani - Agora, Axel Springer oraz Superstacja - nie chcą komentować medialnych doniesień.

 

źródło: http://media2.pl/media/38876-agora-i-axel-springer-chca-superstacji.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...