Skocz do zawartości

Polsat Box - dyskusja ogólna


Gość Vsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzany był dekoder który był jakies 5lat temu ponad dostepny. Evobox  taki co to potem go w prepaid dawali.5lat temu działal tylko z ich lista ip dostawców teraz działa w UPC bez problemu.

 

 

 Nie wiem  cxzy działa z każdym ip ale w regulaminie masz  zapis o minimum 8 mega łączu dla hd..... itd ta lista isp była faktycznie pod to że oni gwarantowali transfer dla usług. ( mieli umowy podpisane z polsatem aby gwarancja była jakości) Potem puścili dla każdego.

 

Napewno wszystkie ich dekodery iptv działają z  z UPC. Ponad 5lat temu faktycznie było to blokowane do konkretnych dostawców.

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agencja ratingowa Fitch Ratings przyznała Cyfrowemu Polsatowi międzynarodowy długoterminowy rating na poziomie BB z perspektywą stabilną.

Oznacza to, że postrzega spółkę jako dysponującą jeszcze wystarczająca zdolnością płatniczą, ale stojącą w obliczu niesprzyjających warunków zewnętrznych, co sprawia, że mogą wystąpić zaburzenia w terminowej obsłudze długu. 

 

https://www.telko.in/cyfrowy-polsat-z-ratingiem-bb-od-fitcha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

"Od jakiegoś czasu, z różnych źródeł otrzymujemy informacje o zakusach Państwa w zakresie pozyskania operatora z wachlarzem usług, dostępem do infrastruktury oraz z perspektywą świadczenia usług 5G. Równolegle docierają również informacje o nieukrywanych kontaktach Prezesa państwowego PKN Orlen z właścicielem grupy Polsat Plus – Zygmuntem Solorzem. Daniel Obajtek, wedle naszych informacji widziany był także na wielu imprezach, organizowanych przez grupę telekomunikacyjną. Z innych źródeł z kolei docierają informacje o toczących się już od jakiegoś czasu rozmowach na temat przejęcia Polkomtela właśnie przez koncern, o którym mowa. Grupa Polsat Plus potrzebuje środków do rozwoju skrzydeł na nowym rynku, którym się interesuje, tj. w segmencie energetyki, zaś Państwo zainteresowane jest żywo operatorem telekomunikacyjnym"

https://gsm.biz.pl/2023/06/27/orlen-oligopolem-polkomtel-panstwowy/

 

Dywagacje w kontekście tego, że Polsat olał podpisanie się pod ostatnim oświadczeniem polskich mediów jak i wielu wcześniejszych wydarzeń wydają się całkiem uzasadnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr hab. Adam Szynol, medioznawca z Uniwersytetu Wrocławskiego, stwierdza: – Przyzwyczailiśmy się do faworyzowania instytucji zależnych od rządu, mediów publicznych. Natomiast jestem przekonany, że zdecydowana większość Polek i Polaków nie zdaje sobie sprawy z roli, jaką na polskim rynku medialnym odgrywa Telewizja Polsat. Reklamuje się ona jako obiektywne medium poza stronami głównego sporu politycznego, ale jest mocno uzależniona od obozu rządzącego i z układów z władzą czerpie liczne profity.

 

W jego ocenie Polsat próbuje tworzyć wizerunek stacji stojącej pośrodku polskiego sporu politycznego. – Kłopot polega na tym, że prawda nie leży w środku. Fundamentem misji dziennikarskiej jest krytyka władzy, a nie stanie z boku i chłodne przyglądanie się patologicznym zjawiskom w państwie. Polsat często nie relacjonuje wydarzeń pokazujących rządzących w złym świetle, nawet w sytuacjach, gdy na to zasługują. Tymczasem obywatele mają prawo oczekiwać od mediów rzetelnych relacji – dodaje Adam Szynol.

 

Źródło:press.pl

Edytowane przez rotalplus
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Grupa Polsat Plus zgłosiła do Urzędu Patentowego RP nazwy ze znakiem "+", którego używa Canal+.

https://press.pl/tresc/77675,grupa-polsat-plus-zglosila-do-urzedu-patentowego-rp-nazwy-ze-znakiem-_-__-ktorego-uzywa-konkurencyjny-canal-

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie to Polsat ma prawo do tego by PLUS zamienić z znak +

Już dawno połączono PLUS GSM z Polsatem i w/g mnie nikt nie powinien im zabronić dokonać takiej zmiany, po za tym idąc tokiem myślowym że znak "+" jest znakiem zastrzeżonym to dlaczego CANAL+ nie sądzi się z "naszą" partią która miłościwie nam panuje od 8 lat i praktycznie każdy program ozdabia znakiem "+" :?:

Albo wszyscy, albo jeden🤷

Edytowane przez OlafS
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy, szybkie pytanie, mam w tek chwili pakiet L, chciałbym przez icok włączyć sobie dodatkowo pakiet CANAL+ (15 zł) jak zaznaczam „ptaszkiem” to mam info, że pakiet zostanie aktywowany jutro tj. 21.08? Faktycznie muszę czekać do jutra, czy Polsat mi go włączy np. za pół godziny? Dodam, że mój cykl rozliczeniowy jest od 21. Zależy mi, żeby obejrzeć dzisiejszy mecz Lecha na tablecie, jestem poza domem.

 

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...