Jump to content
Mr. Orbita

Projekty MegaDating (dating.tv/AirBox/Finest TV)

Recommended Posts

Nadawca dzierżawi pojemność transpondera i może sobie z nią robić co chce, może nawet w ogóle jej nie wykorzystywać, ważne by płacił należne profity swojemu operatorowi za wynajem miejsca na satelicie.

Tak poza tym @kamiloooinspektor wychodzisz lekko poza temat, bo zaraz OT się zrobi. Przy okazji... nie stosujemy koloru czerwonego w swoich postach. Masz paletę innych :)

m.in mango, polonia 1, nie est nim nawet kanał tv trwam bo on ma swoje dobre przeznaczenie i napewno ktoś się z niego cieszy)

TV Trwam nadaje na Astrze na pozycji 19,2 wschód.

Karol wiem że tv traw nadaje na atrze - dawałem tylko przykład bo inni myśla że ten kanał to też dno

Przepraszam za tą wypowiedź nie była ona wspólna z airboxem, ale chciałem wyjaśnić Karolowi, że jestem poinformowany w sprawach z jakich satelitów są nadawane polskie kanały. Jeszcze raz przepraszam :]:read: :mrgreen:

Dzisiaj około godziny 18 był czarny obraz , pomyślałem że skończyli nadawanie ale po chwili wszystko wróciło do normy i znowu były reklamy.

( HOT BIRD nie jest własnościa Polski, ale jest najwięcej polskich kanałów, w przeciwiństwie do turków i arabów mamy tylko parę kanałów o wartości 0 m.in mango, polonia 1, nie est nim nawet kanał tv trwam bo on ma swoje dobre przeznaczenie i napewno ktoś się z niego cieszy)

Mango w sumie też ma jakieś tam przeznaczenie jest jedynym w Polsce cało dobowym kanałem z reklamami różnych produktów.

Kanał dołączyła do oferty sieć kablowa Asta-net,czy wiadomo coś aby w innych kablówkach też miał się pojawić ?

Tego kanału już nikt nie dołączy .Nie-oczekiwanie się pojawił i równie szybko znikł a dokładnie podmieniono go na wersje turecka i zmieniono nazwę na Finest.Kanał został tez wyrzucony z listy kanałów Cyfry+,gdzie zajmował pozycje 107.

W kanale Fitnes TV zniknęły różne okienka które były pokazywane w czasie trwania teledysku na Airbox TV.

Teraz kanał nazywa się Finest.tv, a logo jest po prawej stronie u góry, też się obraca. Proponuję zmienić temat na

[FTA] Finest TV i może przenieś tutaj: viewforum.php?f=12 :wink:

Teraz na tym kanale nie ma nic związanego z Polską :?

Guest Anonymous
W kanale Finest TV zniknęły różne okienka które były pokazywane w czasie trwania teledysku na Airbox TV.

Okienek już dawno nie ma :wink: Za to leci sporo głośnych reklam ( w jednym bloku powtarzają nawet po kilka razy tą samą :shock: )

@andrzejnet

Skąd masz takie informacje, że tego kanału nie ma na liście Cyfry+? Bo o dziwo nadal widnieje na pozycji 107 jako AIRBOX TV/DATING.

Widocznie dawno nie przeprogramowałeś dekodera i kanał nadal widnieje na liście u Ciebie.Przeprogramuj dekoder :mrgreen:

Na satelicie, Air Box TV został zastąpiony przez Finest TV już jakiś miesiąc temu. Kanał jest identyfikowany następująco z tp. 12.476V: AIR BOX TV. Praktycznie zbyt dużo się nie zmieniło, pojawiło się tylko inne logo, dodatkowo zastosowano nowy pasek z przewijającymi się informacjami. Niektóre puszczane teledyski nadal posiadają grafikę znaną z Air Box TV.

Zaktualizowano nazwę wątku, także cały topic przeniesiono do innego działu z Polskie kanały FTA/CI ;)

Guest Anonymous

Niestety kanał ten stał się zwykłym śmieciem. Jego ramówka składa się z tureckiej muzyki oraz reklam w 100 językach świata. Dopóki leciała "normalna" muzyka zdarzało mi się go oglądać. W ostatnim czasie z Airbox/Finest zrobiło się po prostu dno, więc usunąłem kanał z listy. Wam też to polecam ( no chyba że ktoś lubi "wycie" :lol: )

Muzyka jest rzeczywiście tragiczna, reklamy nie wiadomo co reklamujące, a przypuszczam, że niedługo kanał zniknie z Hot Birda.

Guest Anonymous

Wyłączyły go już od pewnego czasu, kanał przestał nadawać w tym roku i nie zbyt pamiętam od kiedy.

Kojarzę nazwę "AirBox TV" ale nie pamiętam w ogóle tej stacji. Czytając ten wątek stwierdzam, iż ten kanał był syfem. Z ciekawości spytam: Jak wyglądały ostatnie dni/miesiące nadawania Finest TV ?

kilka postów wyżej (brak_nicku) jest dokladnie opisane jak wyglądały ostatnie chwile tego śmieciowego kanału :D