Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Barca z powodu okresu finansowego wszystkie transfery będzie finalizowała dopiero po 1 lipca, zresztą dopiero wtedy zaczyna się okienko. :) Na razie niemal we wszystkich newsach przewijają się trzy nazwiska: Verratti, Bellerin i Dembele, czyli ambitnie i piekielnie trudno. Jeśli te cele uda się zrealizować, będzie super. Obawiam się, że PSG może nie być skłonne do negocjacji, bo Marco dopiero niedawno podpisał 5-letni kontrakt, podobnie Dortmund i Arsenal. Wszystkie w/w cele transferowe niedawno przedłużyły(lub podpisały jak Dembele) wieloletnie kontrakty. Łatwo nie będzie, a Herrerze do końca kontraktu został rok...Jak już wielokrotnie pisałem bez wzmocnień Barca nie ma szans w rywalizacji z Realem Madryt, choć tam też burze i tornada. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, też wątpię w ekipę Guardoli. :D

Hahahha pozamiatal!! Brawo, piona ;) tez w nich nie wierzę.

 

Taa najlepiej deprecjonowac puchary Jose bo to przecież Jose... Żałosne to jest. Trener top of the top, a tu takie cyrki.

Czyli lepiej nie wygrywać nic bo wtedy nie krytykują, bo przecież trwa przebudowa zespołu jak twierdzi Guardiola, wielki Zbawiciel i wizjoner...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahha pozamiatal!! Brawo, piona ;) tez w nich nie wierzę.

 

Taa najlepiej deprecjonowac puchary Jose bo to przecież Jose... Żałosne to jest. Trener top of the top, a tu takie cyrki.

Czyli lepiej nie wygrywać nic bo wtedy nie krytykują, bo przecież trwa przebudowa zespołu jak twierdzi Guardiola, wielki Zbawiciel i wizjoner...

Ależ pozamiatał. Gimnazjum.

Jak zwolnią Mourinho w następnym sezonie to i tak będzie deprecjonowanie (trudne słowo, sprawdź w google) moich słów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

DDEKHqVW0AAdTh_.jpg

 

Hala dzieci... czas start...  na słowotok...

Jak pewnie wiesz jestem zagorzałym fanem Messiego- jest absolutnie genialnym zawodnikiem i tylko tytułu z Argentyną mu brak(może Sampaoli to zmieni), ale doceniam klasę Ronaldo. Gdyby nie było Leo, ten zawodnik byłby suwerennym królem. Kiedyś napastnik strzelał gola w co drugim meczu i był określany fantastycznym strzelcem, ale to co wyprawiają obaj piłkarze przechodzi ludzkie pojęcie. Tym bardziej, że w tym sezonie Ronaldo w końcu zaczął błyszczeć w tych najważniejszych meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to tylko plotki, które będą się pojawiały do momentu aż Barca zakontraktuje w końcu jakiegoś topowego pomocnika.Dziś pojawiła się plotka o zainteresowaniu Saulem z Atletico. To byłby świetny transfer, ale raczej nierealny ze względu na ban Atleti. Oby Barcelona nie szukała jakichś odpadów jak PSG nie sprzeda Verrattiego, a właściciela klubu z Paryża stać nawet na trzymanie Włocha na trybunach przez najbliższy rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinho podobno blisko Barcelony, sam zainteresowany potwierdził te informacje jednym z wywiadów, transfer Lucasa Limy jeszcze mogę zrozumieć ale Paulinho? To po co chcą się pozbywać Denisa Suareza czy Turana skoro są lepszymi piłkarzami? Absurd zarządu Barcelony sięga zenitu XD

To nie jest  zenit.  To jest kabaret.   Gdyby Messi postawił   veto   to Bartek pakuje walizji.   Wystarczy zobaczyć  polityke transferową  Sevilli   lub  Atletico   albo nawet  Villareal  . Szkoda że  nie zadzwonią  po Bellettiego na prawą obrone.

Kupują  kolejnego jeźdzca bez głowy   Bellerin   a  Deulofeu  został podsumowany z meczu Włochy  Hiszpania.  Kolejny beznadziejny występ  . Ot polityka zarządu   w Barcelonie. Załowali też grosza i kupili   Douglasa :D   mistrzostwo. A Asensio strzela gole w reprze i w Finale LM.

Mam nadzieję, że to tylko plotki, które będą się pojawiały do momentu aż Barca zakontraktuje w końcu jakiegoś topowego pomocnika.Dziś pojawiła się plotka o zainteresowaniu Saulem z Atletico. To byłby świetny transfer, ale raczej nierealny ze względu na ban Atleti. Oby Barcelona nie szukała jakichś odpadów jak PSG nie sprzeda Verrattiego, a właściciela klubu z Paryża stać nawet na trzymanie Włocha na trybunach przez najbliższy rok.

Śmierdzi   Neymarem  i jego tatusiem.  Ten jakby mógł to by połowe składzu Brazylii ściagnął  typu  Coutinho  Wilian  itd. 

 

Parafrazując

 

DDKJ4eLXUAA2hth.jpg

Tutaj brakuje  Raula  jeszcze.

 

 

 

Messi  w zakończony sezonie    stał się pierwszym  piłkarzem który na pozycji  pomocnika strzelił   37 goli w Lidze.

 

https://streamable.com/ek7vb

 

https://www.instagram.com/p/BVtk980nNaV/

 

Madrycki  AS  http://as.com/videos/2017/06/25/en/1498426115_882358.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asensio raczej nie chciał trafić do Barcy, bo jest fanem Realu http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/euro-u21-2017,euro-u21-2017-marco-asensio-od-zdemolowanych-kolan-do-gwiazdy-realu-sylwetka-,artykul,791949,1,13589.html

Jeśli plan Blancos wypali(Vinicius, Vallejo, Marcos Llorente, Mbappe, Theo), to mają ekipę na lata. Mają kasę i świetnych piłkarzy po 2 na każdą pozycję, a Barca słabo z pieniędzmi i dziury na wielu pozycjach. Z ostatniego zaciągu tak naprawdę sprawdził się tylko Umtiti . Czyli słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj polskie gazety  to będziesz coraz głupszy. Z cały szacunkiem ale poziom polskiego dziennikarska  i całych  historii  łodego piłkarza jest rodem z TVN24.  To tak jak komentator z Eleven  Gazda wielokrotny wysłannik z El Classico wiercił  nam wszystkim dziurę że Isco to Madridista  co jest kompletną bzdura.  Po prostu gościa wykupili  szybciej z Mallorki   Perez szybko  się uwinął  i zrobili transfer a nie jak Barcelona   której transfery robią  tygodniami  czy miesiącami a potem się okazuje że kończą  Douglasem czy Mathieu. A potem usunął na żądanie wszystkie twittery związane z wiadomo czym. A ile musieli czekać  by Isco wypalił   dopiero aż Bale stał się drewniakiem jeśli chodzi o kontuzje.

 

Z ojcem oglądałem mecz Portugalia Chile .  Tyle co ja sie nasłuchałem jak krytykował   Gomeza  a ja mu mówiłem   a Lucho widział w nim Xaviego :D   .  On też  lubi Seville   Valencie Bilbao   ale np nie lubi Atletico  a ja lubie  Simeone  z wiadomego powodu :D

 

 

Co do planu Blancos   nie wszyscy od razu dołączą do klubu  część z nich od razu na wypożyczenie głównie dlatego by cena zawodnika nie poleciała im w kosmos .   Mbappe to na razie wymysły  prasy. Poczekaj na 1 lipca i dalej. Perez po latach prania mózgu albo zrozumiał sam albo wynajął sobie odpowiednich ludzi którzy mu doradzają  i nie chce wydawać kasy w błoto  tak jak to było z Balem i Jamesem.

Barca nie tylko z kasą ale z zarządem ma problem. Wczoraj przeracałem Twittery kilku klubów i przypadkowo dowiedziałem się że dyrektor sportowy poleciał do Brazylii     pewnie szukać  kolejnych Douglasów :D :D

 

Umtiti  i  tak w pewnym sensie  Dignie .  Bo tragiczny nie jest ale taki w miare średniak. Zobacz  gdzie grał  przed wypożyczeniem do ROMY :D :D  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt Ceballosa nje weźmie do Barcelony, oglądaj @Arkon mecze, Michniewicz mówił że wszystkich z Barcelony poobrazalna Twitterze :D hehe

 

Poza tym macie Andre Gomesa który wczoraj dal "popis" strzelecki haha, nie no co on grał to dramat. A Santos go do końca trzymał... I przez niego Portugalia odpadła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon ale co ma do tego polityka transferowa ? Gość pisał, że trzeba zrzucić bomby na baskijskie i katalońskie psy aby ich zabiły. Paulinho to akurat moim zdaniem dobry pomysł, bo jest to piłkarz który ułoży grę w środku, taki nie widoczny dla większości ale właśnie takich Barcelona potrzebuje w środku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam raz jeszcze- ja wiem, że nie ma szans na Ceballosa w Barcelonie. Paulinho mi nie pasuje do Barcy, to typowa 6, gdzie jest już Busi. Dużo bardziej wszechstronni są pozostali piłkarze, których wymieniłem, ale pozyskanie któregokolwiek z nich będzie piekielne trudne. Co do fatalnej polityki transferowej Barcy, to przecież o Verrattiego mogli się starać przed podpisaniem przez niego nowego kontraktu, podobnie o Thiago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja to wiem. Chodziło mi tylko o "politykę transferową" Barcy, czyli coś co nie istnieje. :) Obym się zdziwił i do Dumy Katalonii trafili wybitni zawodnicy typu Verratti, Thiago czy Herrera albo Saul, a nie jakieś wynalazki typu Paulinho.

Wybitni Verratti, Thiago, Herrera, Saul :D ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...