Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Real nie istnieje bez sędziów chociaż dziś spalonych też im nie gwizdali... Najlepszy moment 71min meczu trzech z Realu na ewidentnym spalonym, Barca się zatrzymuje bo ślepy by zauważył, a tu gramy dalej. Do tego łokieć Marcelo to w ogóle kilka meczów odpoczynku. Ramos powinien pauzować dłużej od Neymara za to [beep]kie, brutalne wejście na połamanie nóg i potem oklaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne widowisko! Messi po raz kolejny udowodnił, że jest zdecydowanie najlepszym piłkarzem świata. La Liga będzie ciekawsza :). Ciekawe ile meczów zawieszenia dostanie Ramos? Mam nadzieję, że przynajmniej tyle co Neymar. Wobec kontuzji Pepe i Varane'a Real może mieć problem ze środkiem obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny mecz, pięć goli, a ileż to obaj bramkarze obronili arcytrudnych piłek? Szczególnie Keylor Navas zagrał świetnie między słupkami. Dlaczego Messi nie zagrał tak z Juve?

Nie powiedziałbym że swietnie. Swoje obaj obronili, ale babole też odwalali.

 

Dlaczego nie zagrał tak z Juve? Prosta sprawa Juve stawia szczelny autobus gdzie mało jest miejsca, a Real gra otwarty futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan ładny znowu bez sztycha w ważnym meczu. Przyznam, że nie wierzyłem przed meczem w zwycięstwo FCB, ale meczycho rewelacja. Messi kosmita w el cosmito. A tak poza tym, to norma... Niezrównoważony Ramos, który oczywiście nie faulował. ;-) pięknie Barca!!! #messi500

Chciałbym zobaczyć reakcje pana ładnego, po takim łokciu, co Messi wyłapał... :lol2:

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miała farta? Gdyby nie Navas to by Barcelona mogła strzelić ostatecznie jeszcze z 3,4 bramki przynajmniej, choć Ter Stegen też parę razy świetnie bronił.

Czerwona kartka zasłuzona dla Ramosa, Real miał szczęście, że Casemiro nie wyleciał tez z boiska, Zidane się przed tym ratował. I trzeba docenić ten rajd Roberto w 92 minucie w stylu niczym Messi, znowu coś wielkiego zrobił dla Barcelony w tym sezonie.

Mecz fantastyczny, ale zawiedli mnie w tym meczu Benzema i Suarez, nic specjalnie nie pokazali w tym meczu.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym że swietnie. Swoje obaj obronili, ale babole też odwalali.

 

Dlaczego nie zagrał tak z Juve? Prosta sprawa Juve stawia szczelny autobus gdzie mało jest miejsca, a Real gra otwarty futbol.

Gdzie te babole? Ja sobie przypominam tylko znakomite obrony.

 

W meczu z Juve Messi miał dwie dobre okazje do zdobycia gola, które zmarnował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie da się wygrać każdego meczu. Barcelona wczoraj miała po prostu farta. Nie było Pepe, Ramos zeszedł pod koniec meczu za czerwoną kartkę...

Messi to jedyny piłkarz z Barcelony, który ma jaja. Gdyby Neymar lub Suarez krwawił, od razu zabrano by ich na OIOM.

Zejście Ramosa to fart? 3 gole fartem się wturlały? Nie było Neymara i co? Pepe więcej znaczy dla Realu niż Ney dla Barcy? Nie rozśmieszaj mnie. Lepsi wygrali. Równie dobrze mogę napisać, że jakby Ronaldo tak dostał to płacz, machanie rękami do końca meczu itp. Tylko, że po takim łokciu na CR7 to Barcelona w 10. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca i tak zagrała beznadziejnie, bo po stracie jednego zawodnika pozwoliła Realowi wyrównać. W normalnej dyspozycji taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Jakoś dziwnie mi się wydaje, że i tak dadzą ciała w jakimś następnym meczu. Niestety większość zawodników Barcy jest bez formy- Suarez, Iniesta czy nawet Busquets i Rakitić. Gdyby nie geniusz Messiego, to tego zwycięstwa by nie było. Co do Realu, to bezsensowna była decyzja o wystawieniu Bale'a. Uwielbiam tego zawodnika, ale kiedy jest w formie. Problem polega na tym, że nie pamiętam kiedy w niej był, bo ciągle prześladują go kontuzje. Nie wiem czy nie byłoby dobrą decyzją sprzedaż tego zawodnika, bo na pewno wiele klubów z Anglii zapłaciłoby krocie. A w jego miejsce Hazard :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granada. Przykład na to, że Chińczycy szczęścia nie dają. 

 

Chiński prezydent, Tony Adams na ławce trenerskiej... taka trochę Valencia w skali mikro, czyli [beep]ik.

 

Spadek coraz bliżej. Szkoda tego co zbudowała rodzina Pozzo. Granada ledwo do tej La Liga dojechała, a tu już musi się pakować z powrotem do Segundy na zaplecze. Pod względem priorytetów był to dla Włochów klub numer trzy po Watfordzie i Udinese. Taki trochę klub na doczepkę. Mimo to potrafili wprowadzić ten klub na salony hiszpańskiej piłki (po 35 latach przerwy) i utrzymywać ten zespół w La Liga przez wiele lat... aż do teraz, ale za ten sezon to już nie oni odpowiadają. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real nie istnieje bez sędziów chociaż dziś spalonych też im nie gwizdali... Najlepszy moment 71min meczu trzech z Realu na ewidentnym spalonym, Barca się zatrzymuje bo ślepy by zauważył, a tu gramy dalej. Do tego łokieć Marcelo to w ogóle kilka meczów odpoczynku. Ramos powinien pauzować dłużej od Neymara za to [beep]kie, brutalne wejście na połamanie nóg i potem oklaski.

Korupcja ,  polityka ,  szefostwo La Ligi  , opłaty za wizerunek  , marketing , wielokrotny brak rozdawania żółtych kartek na bernabeu.  Z tym Barcelona  nie wygra.   Neymar za klaskanie dostał 3 mecze  banu. Ramos za czerwo i klaskanie  po staremu tylko 1  mecz zawieszenia.Tebas sobie nie pozwoli by coś się stało jego klubowi.

Teraz sędzia  derbów Barcy    Mallenco  jeden z najgorszych. Zobacz kogo przydzielili  Zidanowi      http://www.diariocritico.com/fotos/1/gil_manzano_bolsas.jpg

 

Simeone za polemiki sędziowskie lądował na trybunach na 3 mecze o ile pamiętam.    Marcelo Casemiro  powinni wylecieć za czerwo w pierwszej połowie. Ramos powinien być zawieszony na pozostałe 5 spotkań  za wjazd sankami.

 

Ogólnie podsumuje to tak że sędziowie La Ligi nie ogarniają  trudnych meczy.  Czy to derby Madrytu czy Barcelony czy klasyków. Jest ogólnie coraz gorzej.

Barca i tak zagrała beznadziejnie, bo po stracie jednego zawodnika pozwoliła Realowi wyrównać. W normalnej dyspozycji taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Jakoś dziwnie mi się wydaje, że i tak dadzą ciała w jakimś następnym meczu. Niestety większość zawodników Barcy jest bez formy- Suarez, Iniesta czy nawet Busquets i Rakitić. Gdyby nie geniusz Messiego, to tego zwycięstwa by nie było. Co do Realu, to bezsensowna była decyzja o wystawieniu Bale'a. Uwielbiam tego zawodnika, ale kiedy jest w formie. Problem polega na tym, że nie pamiętam kiedy w niej był, bo ciągle prześladują go kontuzje. Nie wiem czy nie byłoby dobrą decyzją sprzedaż tego zawodnika, bo na pewno wiele klubów z Anglii zapłaciłoby krocie. A w jego miejsce Hazard :).

Zobacz  co zrobił   Asensio po wejściu.  Więcej wiatru niż  Bale.  Zobacz co zrobił   James.Wejście i gol.   Ile trzeba mu było  by strzelił gola. Zobacz  róznice gdy nie ma Mascherano i Mathieu.

W sumie  Paco  ciekawe zawody zagrał  mógł strzelić  gola zarówno jak Poque. Przy 3-1  już  by się nie podnieśli  a wiecej by było rozdawania zółtek .

Suarez to chyba ostatni gol to Granada. Iniesta nie jest od strzelania.    Busquets i Rakitic to jest podsumowanie lini pomocy z całego sezonu.  Messi robi za Xaviego.    Ja nie wiem czy gdyby nie ważne gole Messiego to Barca by była gdzieś tam gdzie jest Villareal czy Sociedad. To samo można powiedzieć  o Ramosie jego gole to uratowane 7 pktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca i tak zagrała beznadziejnie, bo po stracie jednego zawodnika pozwoliła Realowi wyrównać. W normalnej dyspozycji taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Jakoś dziwnie mi się wydaje, że i tak dadzą ciała w jakimś następnym meczu. Niestety większość zawodników Barcy jest bez formy- Suarez, Iniesta czy nawet Busquets i Rakitić. Gdyby nie geniusz Messiego, to tego zwycięstwa by nie było. Co do Realu, to bezsensowna była decyzja o wystawieniu Bale'a. Uwielbiam tego zawodnika, ale kiedy jest w formie. Problem polega na tym, że nie pamiętam kiedy w niej był, bo ciągle prześladują go kontuzje. Nie wiem czy nie byłoby dobrą decyzją sprzedaż tego zawodnika, bo na pewno wiele klubów z Anglii zapłaciłoby krocie. A w jego miejsce Hazard :).

Takie mecze jak ostatnio dają pozytywną energię choć w mistrzostwo słabo wierzę. Jeszcze tego Manzano do derbów dali czyli Barca na starcie pod górkę. Dodrze pamiętam swoje zdenerwowanie kiedy ostatnio gwizdał Barcelonie. Skandal, który oczywiście został przemilczany przez komentatorów pokroju Święcickiego.

 

Granada. Przykład na to, że Chińczycy szczęścia nie dają. 

 

Chiński prezydent, Tony Adams na ławce trenerskiej... taka trochę Valencia w skali mikro, czyli [beep]ik.

 

Spadek coraz bliżej. Szkoda tego co zbudowała rodzina Pozzo. Granada ledwo do tej La Liga dojechała, a tu już musi się pakować z powrotem do Segundy na zaplecze. Pod względem priorytetów był to dla Włochów klub numer trzy po Watfordzie i Udinese. Taki trochę klub na doczepkę. Mimo to potrafili wprowadzić ten klub na salony hiszpańskiej piłki (po 35 latach przerwy) i utrzymywać ten zespół w La Liga przez wiele lat... aż do teraz, ale za ten sezon to już nie oni odpowiadają. 

Ależ mi żal drużyny bez tożsamości, bez wychowanków, grającej zagranicznymi piłkarzami, wypożyczanymi, ekipy która jako zlepek przypadkowych piłkarzy nie ma prawa regularnie wygrywać. Kilku zawodników gra tam przede wszystkim pod siebie żeby się pokazać. Wiedzą, że w razie spadku trafią do innej ekipy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granada to tylko piękne miasto, drużyna totalnie bez klasy, bez wychowanków czy nawet Hiszpanów. Mnie tylko szkoda Valencii, bo tak duże miasto, z tradycjami piłkarskimi zasługuje na dobrą drużynę. Jednak sposób budowy tego zespołu, to skandal. Wyrzucone pieniądze w błoto(czytaj do kieszeni Jorge Mendesa). Zresztą jak popatrzymy na najlepsze drużyny Europy, czyli Real, Barcę czy Bayern, to w żadnej z nich nie ma Chińczyków, Rosjan czy innych petrodolarów. To są i będą stabilne i mocne ekipy, niezależne od widzimisie Abramowiczów czy Khelaifich :).

Wracając do El Clasico- nie rozumiem jak Zidane mógł trzymać tylko w rezerwie będącego w świetnej formie Isco!? Przecież taki gracz to skarb. Szkoda że nie ma szans na jego transfer do Barcy. Ciekawe na kogo w tym sezonie zapoluje Perez? Oby to był Hazard, bo to mógłby być brakujący element. Oczywiście bramkarz to konieczność, choć akurat w ostatnim meczu Navas spisał się świetnie. Co do drużyny z Katalonii, to nawet nie wiem czy trzymać kciuki za zdobycie mistrzostwa, bo to zaburzy obraz słabego sezonu. Tam potrzeba 3-4 konkretnych wzmocnień, a nie uzupełnień składu(przede wszystkim pomoc i obrona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon

1. Valencia ma zaplecze. Wrócą do pierwszej piątki. Szkoda straconych sezonów, ale cóż. Będą dalej produkować piłkarzy choćby dla Barcy.

2. Isco mógłby odwrócić losy meczu. Też nie rozumiem. Widocznie czegoś nie wiemy.

3. Hazard by pasował, ale wyłożą 100mln na zawodnika rezerwowego? Brakujący element to pewny bramkarz.

4. Nawet mistrzostwo i puchar nie zmienią zdania zdrowo myślących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bale na sprzedaż i Isco ro skladu. Real nie potrzebuje latem wzmocnień. Maja super kadre. Po co im Hazard? Znowu Asensio i Isco maja sie marnować? Jak Isco ma tak dalej nie grać to zapraszam do Manchesteru United :)

 

Real niech się trzyma z daleka od De Gei!!

Już widzę jak sprzedają Bale'a :) James odejdzie. Isco i Asensio łatwo nie puszczą chyba że w wymianie np. za Hazarda. de Gea pewnie od następnego sezonu już w Madrycie. Nie odpuszczą przy takich problemach w bramce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było się Ikera pozbywać w tski sposób? Wiec niech teraz cierpia. De Gea zostaje w United i wara od najlepszego bramkarza swiata.

 

Taa niech Real kupi Hazarda, Pjanica, Dybale, Aguero i Lewego. Przecież nie mają kim grać...

Przeciętniaków z marnej Serie A Real nie ma po co kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon

1. Valencia ma zaplecze. Wrócą do pierwszej piątki. Szkoda straconych sezonów, ale cóż. Będą dalej produkować piłkarzy choćby dla Barcy.

2. Isco mógłby odwrócić losy meczu. Też nie rozumiem. Widocznie czegoś nie wiemy.

3. Hazard by pasował, ale wyłożą 100mln na zawodnika rezerwowego? Brakujący element to pewny bramkarz.

4. Nawet mistrzostwo i puchar nie zmienią zdania zdrowo myślących.

Valencia jest potrzebna, żeby ta liga była jeszcze ciekawsza. Dlaczego Hazard miałby być rezerwowym? Coraz częściej CR7 gra jako napastnik, więc spokojnie znalazłoby się miejsce dla Edena. Nadal uważam, że Bale też powinien odejść. Nie można liczyć na piłkarza, który jest ciągle kontuzjowany. Okazuje się, że nie tylko ja mam takie zdanie http://weszlo.com/2017/04/25/gareth-bale-wyboistej-drodze-wyjedzie-nia-madrytu/ Oczywiście priorytetem jest bramkarz.

Co do punktu 4. obawiam się, że właśnie zdrowo myślących troszkę obecnie w Barcelonie brakuje. Ostatnie transfery na to wskazują. Słabi lub coraz starsi muszą odejść(Arda, Mascherano, Mathieu, Denis Suarez). W ich miejsce 3-4 mocne transfery(ja marzę o Fabinho, bo może grać zarówno w pomocy, jak i na prawej obronie). Gdyby udało się namówić Thiago lub Verattiego byłaby rewelacja.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...