Skocz do zawartości

Który pakiet wybierzecie ? - na platformie n.


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak na dzień dzisiejszy to dla mnie cinemax wielka kupa po 2 miesiacach praktycznie nie zagladam bo nie ma co ogladac więc nie dziwie się ze daja go gratisowo bo jak na dzień dzisiejszy brak szczegułów

na temat dodatkowego kanału filmowego w pakiecie film więc poczekam i zobacze jak to wszystko sie potoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek, nie mądrzyj sie. Na ulotce jest wyraźnie napisane "nowy kanał dla przedszkolaków" i nie chodzi wcale o Baby TV, bo ten kanał jest wymieniony w ofercie. Być może pracownicy ITI, w swojej naiwności, tak nazywają Disney Channel. Kanał filmowy, nie będzie własnej produkcji, prawdopodonie chodzi o Showtime HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstępnie wybrałem -hity filmowe i k.n.ś i to wlaściwie tylko dlatego

że nic innego wybrać nie mogłem no może po za pakietem dla dzieci

ale te dwa kanały Jetix play i Boomerang mogą pojawić się w C+ więc nie

było sensu narazie płacić dodatkowo dychy,w ogóle realnie patrząc sens

w braniu platformy *N* stoi pod znakiem ? jeśli się ma C+,bo płaci się

właściwie za coś co już jest lub będzie albo nie wiele się straci jeśli coś

będzie na wyłączność,ale tak to już jest że ludzka potrzeba chwili jest

czasami silniejsza od rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wpadka N:

 

12 października rozpoczęto sprzedaż usług platformy nowej generacji "N". Odtąd w wybranych punktach sprzedaży powinny pojawić się dekodery do odbioru nowej platformy cyfrowej. Przygotowano także niespodziankę- karę za zmianę abonamentu na niższy.

 

Od wczoraj w sklepach powinny być dostępne zestawy do odbioru platformy cyfrowej "N". Jednak jest z tym kłopot - do wielu punktów sprzedaży dekodery jeszcze nie dotarły, a jeśli dotarły to sprzedawcy mają problemy ze sprzedażą - np. kłopot z zalogowaniem się do systemu rejestrującego umowy klientów.

 

Są też dobre wiadomości. Po pierwsze podjęto decyzję, iż do końca października 2006 roku klienci telewizji nowej generacji "N" nie będą płacić za abonament. Druga dobra wiadomość jest taka, że promocja na Cienamx oraz Cienamx2 będzie trwała do końca 2007 roku.

 

O promocji pisaliśmy tutaj. Oznacza to, że każdy klient, który wybierze pakiet hity filmowe otrzyma bezpłatnie obydwa kanały Cinemax (wchodzące w skład pakietu Cinemax) do końca 2007 roku.

 

Jeśli chodzi o nowe kanały to nSport ruszy 12 października, Discovery HD oraz TVN Lingua - 16 października, Comedy Central - 19 października, Discovery Historia oraz Wojna i Pokój - w połowie listopada. Także w połowie listopada w sprzedaży pojawi się nowy dekoder - nbox HDTV recorder.

 

W cenniku N znaleźć można także karę umowną w kwocie 20 zł za zmianę abonamentu na niższy niż ten, który wykupiliśmy przy podpisywaniu umowy. Jest to sprzeczne z deklaracjami zarządu nowej platfromy, który mówił nam 22 września, że klienci będą mieć pełną dowolność przy wyborze pakietów podczas trwania umowy.

 

Sieć dystrybucji telewizji nowej generacji "N"

 

Media2.pl

 

Wpierw mówia jedna a robią drógie...

Tak niepowinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i otoz wlasnie najsmutniejszym jest fakt,ze nas nie oszukali :? Bo mowili przeciez o mozliwosci dowolnej wymiany pakietow, a nie wymiany ceny. Marketing... Chociaz w cyfrze ta oplata jest wyzsza - wynosi o ile dobrze pamietam kolo 60zl, a w tej chwili trwa jedynie niekonczacy sie okres promocyjny na 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak patrzę na te pakiety n-ki, liczę i kalkuluję i za grzyba mi nie wychodzi że to jest dobra oferta. Załóżmy, że wybrałbym pakiet z Discovery -16 zł- i na dokładkę pakiet filmowy -16zł- bo dzieci nie mam bajki precz a sportu nie oglądam. Wychodzi mi więc 32 zł. Cinemaxy nawet za darmo są do kitu, na nowy super kanał filmowy nie ma co liczyć wstawią jakiś badziew tyle że nowy i w HD, jedynie AXN jako tako mi pasuje. A gdzie moje TVN Turbo? Znowu 16zł? A w życiu Warszawy. No i ostatnia rzecz, która dyskredytuje nową tivi w moich oczach. Nie ma POLSATU. Na tym kanale można zobaczyć więcej dobrych filmów niż na Cinemaxach i AXN. Familijny w CP za 35 ma i publiczne i TVNy wszystkie (łącznie z Turbo) i Discovery i Polsaty i Cartoon i sport i AXN i muzyka łaski bez (w n każą płacić za Vivę i 4funTV, a przecież to są free). Czekałem z wyborem cyfrówki do startu n-ki i teraz już wiem że wezmę Polsat. Nie kupię sobie tv z HD tylko po to, żeby patrzeć w HD na gadających w studio facetów (od tego mam TV Gdańsk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...