Skocz do zawartości

Który pakiet wybierzecie ? - na platformie n.


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat poświęcony na temat pakietów.Który byśćie chcieli mieć w platformie N pakiet i dlaczego.

Ja raczej bym brał filmowy(liczę na dobry kanał tworzony przez tvn w HD,bo pozostałe kanały nie są jakieś super,ale filmem nigd nie pogardzi) i sportowy,bo jestem miłośnikiem piłki i wszystko jasne :D .Zastanawiałbym się jeszcze nad muzycznym i bajkowym,ale jakby była w fta viva to byłoby super i bym teog nie potrzebował,bo od czzasu do czasu zechce się przełączyć kanał i pośłuchać co grają.A bajki tak samo od czasu do czasu,a może będzie jakiś nowy fajny kanał z bajkami jak Disney,a jak tam się bajki takie filmy jakby z disneya to byłoby super.

Więć film+sport+ewentualnie chyba bajki ale nie wiem czy akurat ten pakiet bym bral, no i oczywiscie startowy-informacja i rozrywka-darmowy.

Edycja:bogdan425 zrobiłem dopiskę w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaję przy Cyfrowym Polsacie. Za 54,90 mam wszystko. Teraz kiedy są Eurosporty nic mi do szczęścia nie brakuje. Na ,,n" chyba za wcześnie. Trzeba zaczekać aż się wszystko unormuje. Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie jestem abonentem zadnej platformy cyfrowej. Co do N to chcialbym miec ten pakiecik tym bardziej ze beda na nim wszystkie kanaly TVN za friko a ceny poszczegolnych pakietow nie sa zbyt wygórowane. Co do wyboru pakietu chcialbym miec "Hity Filmowe" i "Cinemax". Ale nie ma co kupowac "kota w worku" bo programy dopiero dodaja do tej platformy i moze sie zdarzyc ze podniosa sobie ceny extra za swoj pakiet. Tak wiec wstrzymuje sie i pozostaje przy kablowce, a co bedzie to zobaczymy, moze za rok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...