Skocz do zawartości

Który pakiet wybierzecie ? - na platformie n.


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Płaci się tylko jednorazową bezzwrotną aktywację i później co miesiąc abonament. Nbox jest tylko wypożyczany, tak więc należy o niego dbać, bo kara za uszkodzenie wersji bez dysku to 1000 zł, a wersji z dyskiem 2000 zł (zerwanie plomby będzie traktowane jako uszkodzenie)

 

Kalkulator abonamentu jest na stronie http://n.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wykupię wszystkie pakiety, bo wydaje mi się że 68 zł miesięcznie to bardzo atrakcyjna stawka, ale i tak poczekam do listopada na Nbox HDTV recorder. i chciałem poprawić klika osób wcześniej, otóż Disney channel nie ma zamiaru podpisywać umowy na udostępnienie swojego kanału na platformie n, więc kanał HD dla dzieci to nie może być disney channel.

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kultura i nauka + hity filmowe...

 

Ale... dlaczego takie programy jak Fashion Men, Rai 1,2,3, PR 1 RMF, Radio Plus, RMF Maxxx, Classic niedostępne na moim tunerze.... Programują sie wam? Bo mnie nie i lalunia z n-linii mnie mami, że będą że cierpliwości. Ale coś mi nie gra, bo mam Radio Zet i Trójkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisaj byłem zamówic sobie N. bardzo podoba mi sie pakiet dokumentalny w którym bedą na wyłącznośc Discovery HD i Discovery Historia wziąłem takze Pakiet Filmowy dostałem Cinemax gratis z czego sie bardzo cieszę i oczywiscie pakiet sport

 

No taak trzymaj chłopie

 

Edycja:bogdan425 - zapominalskim przypominam, że nie cytujemy postów, na które odpowiadamy tuż pod nim..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wybierać to napewno kupił bym pakiet Sport i Motoryzacja napewno Informacja za 0zł i ten pakiet co jest ponad 200 kanałów FTA ale niepamiętam jak się on nazwya.

 

Jednak narazie nie zamierzam kupować tego bo jak przeczytałem u was na forum to po tym co przeczytałem chęci mi odebralo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym HITY FILMOWE i KULTURA, NAUKA, ŚWIAT, ale.......

1. Jakim cudem Discovery Travel zawieruszył się w pakiecie Styl, Moda, Muzyka?

2. Cartoon/TCM to jakby jeden kanał. Więc dlaczego trzeba płacić za Cartoon w pakiecie DZIECI, a za TCM w pakiecie HITY FILMOWE?

Wniosek: Jak zapłacę pakiet FILM a pakiet DZIECI nie, to będę miał TCM, a Cartoon nie. :? Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...