Skocz do zawartości

telewizja nowej generacji - n (zamówienia) PRZEDSPRZEDAŻ!


Loluki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Oto co pojawiło się na forum HDTVPOLSKA.COM:

 

http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=2041

 

Poniżej co musimy wypełnić aby się zapisać na nboxa:

 

oferta3glem4.jpg

 

To wszystko już od poniedziałku! Więcej dużo większych fotek na wspomnianym forum.

 

Ps. Jeżeli to o jeden temat za dużo proszę przenieść do odpowiedniego tematu bo chyba informacja jest ciekawa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości, Filmet został wykupiony. Marka została tylko w grecji (i nie pamiętam gdzie jeszcze). Poza tym i tak niemógłby pokazywać tego co w grecji, ponieważ te prawa na polske mają C+ i HBO.

Ludzie zrozumcie to i nie [beep]cie takich głupot, bo można k..rwicy dostać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z tym FILMNET'em ale ktoś na http://www.telewizjanowejgeneracji.pl puścił fame... a dokładnie pracownik MediaMarkt że dojdzie do N jeszcze Disney Chanel i ten HD z filmami to będzie ShowtimeHD... ile w tym prawdy nie wiem ale ITI chyba juz kiedyś współpracowało z shwotime a dokładnie chodzi o gale boksu jesli mi sie dobrze wydaje... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem od jednego pracownika mediamarkt ze ma byc pobierana dzierzawa 15lub 20 zł i badz tu mądry kazdy mówi co innego :roll: a jaka jest prawda ??

 

Takie tam babskie gadanie. Nigdzie, nawet przy zmówieniach, które rozpocznają się od poniedziałku, Platforma n, o tym niewspomniała.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj w Grudziądzu gdzie mieszkam do sklepu z sieci Avans i tam mnie poinformowano, że u nich najszybciej umowy będzie można zawierać dopiero 10 października niby z winy ITI. Jeżeli tak będzie to znowu cała sprawa przesunie w czasie a już się nie mogłem doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczie jak przy starcie C+. Nigdziej nic nie ma i wszyscy zwalaja wine na innych. Dystybutorzy na ITI, ITI na dystrybutorów. Mozna było to to zorganozowac troche inaczej i sensowneiej. Z ciekawosci wybrałem sie do punków dystrybucyjnych w mojej okolicy umowy mozna podpisac ale sprzet dostanie sie za 2-3 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...