Skocz do zawartości

telewizja nowej generacji - n (zamówienia) PRZEDSPRZEDAŻ!


Loluki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i to ma byc telewizja dla kazdego śmiechu warte 450 zapłacic im za nic oni chyba na głowe upadli zeby zapłacic zeby miec jak dolicze do tego abonament to wyjdzie ci 1000 zł zrozumiałbym jak by było tak jak w cyfrze albo polsacie aktywacja do 50 zł kto im zapłaci za darmo 450 no bo jak to inaczej nazwac aktywacja jedni muszą miesiąc robic na jej wielką aktywacje a nie licząc reszty a kanały maja beznadziejne stare kanały zadnych takich jak hbo lub canal + a tylko takie kanały sie liczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam. Te 449zł za droższy n-box to po prostu zwyczajne oszustwo. Haracz który ukrywa fakt że dwie osoby (może trzy) w gruncie rzeczy finansuje n jeden tuner a żadna z nich nie zostaje jego właścicielem. Inaczej mówiąc nikt nie zostaje właścicielem a co drugi (czy trzeci) tuner jest de facto finansowany przez abonentów.

To jest zwyczajne oszustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest podchwytliwa rzecz. I zwraca sie dopiero po kilku latch. A czesc osob co roku zmieia platforme czy podpisuje umowe na nowo aby skorzystac z promocji. To ejst zamierzone działałanie ITi aby klientów usiedlic na dłuzszy okres i aby co roku nie podpisyali umowy kozystajac z dostapnych promocji i znizek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno cena dekodera jest wyceniana 1000 zł i 2000 zł netto troche duzo jak na te dekodery i czy ta cena bedzie obowiazywała klienta jezeli tak to odpada w razie zniszczenia lub kradziezy :oops: niema co z tym fantem zrobic i co mnie najbardziej interesuje jak zachowa sie "n" w takim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry sposob z tymi cenami.Sprzet tego warty i przynajmniej promuje sie lojalnosc i trwalosc umowy,a nie comiesieczny haracz w nieskonczonosc.Biorac pd uwage jakosc sprzetu po 3 latach wydatek mi sie zwraca,a pozniej korzystam do woli,az mi sie znudzi.Dotad nie bylo to mozliwe i przy gorszym sprzecie po 4 latach uzytkowania trzeba bylo placic nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak. Np. jeśli za rok się okaże że oferta n jest nadal denna (np. kanał filmowy to jakieś badziewie a VOD którego oferta w grudniu gdy się kupi tuner nie będzie znana jest b.kiepskie) to przynajmniej każdy zastanowi się pięć razy czy zrezygnować z n bo np. Cyfra+ wystartowała z HDTv czy CP zaproponuje hbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie zmusza przeciez do umowy z N na samym starcie.Bojacy sie i niepewni jutra zawsze moga te pare miesiecy przeczekac u konkurencji.Fakt,ze na 15 miesiecy wsadzic 450 zl to drogo,wiec mozna sie wstrzymac,ale juz te 100 zl mozna wydac lekka reka-to i tak taniej niz u konkurencji.Owszem tam daja za te pieniadze na wlasnosc,ale co z takiego sprzetu po umowie?Same fta i to nie wiadomo jak dlugo jeszcze,przynajmniej te fta zdatne do ogladania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych 99zł za tańszy tuner nie ma co gadać bo to cena OK. Natomiast policzyłem że 449zł to ponad 3,5 lat haraczu po 10zł, czyli takiego jak w Cyfrze+. Wniosek jest taki że aby nie mówić o tym, iż Cyfra+ zdziera haracz a na nie to trzeba być abonentem n przez cztery lata, oczywiście przy założeniu że zapłacimy w C+ tylko 1zł za aktywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując N-Box*a z dyskiem trzeba pamiętać o jego ograniczeniach

przede wszystkim jeśli chodzi o min o kopiowanie,koleina rzecz to co

kopiować? choć to kwestia oczywiście indwidualna dla każdego co kto lubi

ale jeśli chodzi np o filmy to brak treści premium to koleine ograniczenie,

Vod też nie jest pozbawiony wad i pewne kwestie mocno go ograniczają

tak więc reasymując wydaje mi się że najlepszym wyjściem była by ......

stacjonarna nagrywarka DVD z dyskiem,ich ceny znacznie spadają a ....

możliwości są znacznie większe zwłaszcza jeśli się ma więcej niż jedną

platforme czy sieć kablową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przy zalozeniu,ze Cyfra bedzie pobierala tez "tylko" 10 zl za sprzet duzo wyzszej klasy.Mimo dobrych checi,nie chce mi sie wierzyc w taka stawke.Biorac pod uwage wzrost konkurencji na rynku i chciwosc wyglada mi to na 15 zl/mies.Gdyby nie rywalizacja byloby to na milion % 20 zl...Na razie nie da sie zbyt obiektywnie tego porownac,gdyz N jeszcze nie ma,zaraz bedzie,ale to sprzet innej klasy.Po wejsciu N,jakis czas potrwa(z pol roku min.)zanim Cyfra udostepni taki sprzet,wiec znowu nie da sie tego porownac.Wyglada na to,ze gdzies dopiero za rok bedzie to mozna obiektywnie podsumowac.Na dzis jest to nierealne.

 

Kupując N-Box*a z dyskiem trzeba pamiętać o jego ograniczeniach

przede wszystkim jeśli chodzi o min o kopiowanie,koleina rzecz to co

kopiować? choć to kwestia oczywiście indwidualna dla każdego co kto lubi

ale jeśli chodzi np o filmy to brak treści premium to koleine ograniczenie,

Vod też nie jest pozbawiony wad i pewne kwestie mocno go ograniczają

tak więc reasymując wydaje mi się że najlepszym wyjściem była by ......

stacjonarna nagrywarka DVD z dyskiem,ich ceny znacznie spadają a ....

możliwości są znacznie większe zwłaszcza jeśli się ma więcej niż jedną

platforme czy sieć kablową.

 

Ale bez dysku vod-u nie przepuscisz, wiec niestety ta metoda odpada :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując N-Box*a z dyskiem trzeba pamiętać o jego ograniczeniach

przede wszystkim jeśli chodzi o min o kopiowanie,koleina rzecz to co

kopiować? choć to kwestia oczywiście indwidualna dla każdego co kto lubi

ale jeśli chodzi np o filmy to brak treści premium to koleine ograniczenie,

Vod też nie jest pozbawiony wad i pewne kwestie mocno go ograniczają

tak więc reasymując wydaje mi się że najlepszym wyjściem była by ......

stacjonarna nagrywarka DVD z dyskiem,ich ceny znacznie spadają a ....

możliwości są znacznie większe zwłaszcza jeśli się ma więcej niż jedną

platforme czy sieć kablową.

 

To rozwiązanie ma też dwie wady. Możesz nagrywać to, co oglądasz (chyba że masz kilka platform) i trzeba programować nagrywanie na dwóch urządzeniach. Największa zaleta to możliwość nagrywania materiału na płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem ze znajomym który jest kierownikiem działu sprzedaży w Media Markt i powiedział mi że do tej pory nie zgłosił się

do nich żaden przedstawiciel *N* i według niego jest mało prawdopodobne

żeby platforma wystartowała 12,jeśli to rzeczywiście prawda to oznaczać

to może tylko jedno, olanie klienta już na początku,nawet na bilbordach

nie ma daty co może sugerować że sami nie wiedzą kiedy wystartują,

jeśli wystartują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest tak w kazdym punkcie z tego co słyszałem to ma byc tylko na infolini a sklepy maja miec w bardzo minimalnych ilosciach dostac pod koniec pazdziernika lub poczatkiem listopada a cała kampania jest kierowana na biuro obsługi klienta w krakowie a co za tym idzie brak fachowej obsługi :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam rozumiec, ze jesli chce ogladac n, to musze zaplacic 159 zlotych tak?? tzn za n-boxa i antene, czy w zestaw wchodzi kabel i wszystko co potrzebne do ogladania (jakies konwertery i inne tego typu rzeczy, ktore umozliwiaja ogladanie TV via satellite)?? dodam ze jestem laikiem, a jestem zainteresowany platforma.

A tak nawiasem mowiac ile kosztowalaby instalacja?? kurcze pogubilem sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych 99zł za tańszy tuner nie ma co gadać bo to cena OK. Natomiast policzyłem że 449zł to ponad 3,5 lat haraczu po 10zł, czyli takiego jak w Cyfrze+. Wniosek jest taki że aby nie mówić o tym, iż Cyfra+ zdziera haracz a na nie to trzeba być abonentem n przez cztery lata, oczywiście przy założeniu że zapłacimy w C+ tylko 1zł za aktywację.

 

Dodać jeszcze muszę, kto będzie chciał kupić taki pięcio lub sześcioletni dekoder na własność ?. Przypomina mi się moja

(i innych też) przygoda z propozycją zakupu od CP sagema - tylko po co mi taki złom.

Ofreta dekodera z aktywacją 99 zł. jest OK. To tak jakby płacić za dzierżawę dekodera. W pierwszym roku 8,25 zł. a przez dwa lata wyjdzie już tylko po 4,12 zł. Im dłużej, tym taniej. Ja i tak nie mam czasu na normalną telewizję a co dopiero na tę dodatkowo nagrywaną. Cały repertuar programowo- filmowy i tak będzie się kręcił w kółko Macieja, więc kiedyś, to zobaczę.

Ponadto, jak już wszystko oficjalnie będzie jasne, to może będzie taniej kupić nagrywarkę DVD - a VOD (w początkowym okresie) można sobie darować .

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...