Skocz do zawartości

telewizja nowej generacji - n (zamówienia) PRZEDSPRZEDAŻ!


Loluki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Identyczie jak przy starcie C+. Nigdziej nic nie ma i wszyscy zwalaja wine na innych. Dystybutorzy na ITI, ITI na dystrybutorów. Mozna było to to zorganozowac troche inaczej i sensowneiej. Z ciekawosci wybrałem sie do punków dystrybucyjnych w mojej okolicy umowy mozna podpisac ale sprzet dostanie sie za 2-3 tyg.

 

umowy sięprzecież podpisuje dopiero w momencie otrzymania sprzętu można się wstępnie zapisać abyotrzymać wcześniej urządzenie co ty mówisz jaka umowa wcześniej???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie to ciągłe pisanie "ojej zabraknie dla mnie dekodera!" :) Żebyście się nie zdziwili.... To że po 10 osób na trzech forach pisze że pobiegną po platformę 12-go o północy nie oznacza że będą kolejki, zapisy jak po niewiadomo co :)

 

Ja natomiast martwię się, czy wystarczy mi kasy. Dekoder zaś może być i po Nowym Roku. :lol::lol:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obędzie się pewnie bez zjeżdżenia połowy miasta. Nie dlatego, że dekoderów będzie mało w punktach sprzedaży tylko te punkty trudno bedzie namierzyć. Chyba, że pracownicy infolinii N będą dobrze ponformowani. Podobnie może być z dekoderami HD od Cyfry+ jeśli je wprowadzą w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za różnica czy to będzie SuperHDFilm, ExtraSuperFilms czy TheBestFilms skoro liczy się to że HBO i C+ mają prawa do filmów z najlepszych wytwórni? Po prostu trzeba zaczekać do stycznia - może to prawda że kończy się wyłączność Cyfry+.

 

O ile się nie mylę ty rynek SDTV i HDTV jest traktowany oddzielnie i potrzebne są odrębne umowy, zagadką więc pozostaje treść filmowego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę ty rynek SDTV i HDTV jest traktowany oddzielnie i potrzebne są odrębne umowy, zagadką więc pozostaje treść filmowego kanału.

To akurat nie zadnego znaczenia. Za dobrze było firma sprzedjacym prawa. Dostawali wy po kilka razy za jedne prawa. To w jakiej jakosci kto nadeje to sprzedajacego prawa guzik obchodzi. Wyobrazasz sobie sytuacje, ze np kupujesz samochód i ten sam samochód został sprzedany twoojemu sąsiadowi? Byłbys zadowolony? No chyba nie.[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam az wswzystko wystygnie.

Zobaczymy czy będzie mozna dodac FTA.

Czy w umowie te 449 zł to będzie kaucja czy aktywacja.

Bo nie pasuje mi dac 449 za aktywacje i zrezygnowec za pół roku bo np. cena skoczy +30%.

I co 449 poszło.........

Lepiej za 600 kupic swój dekoder z dyskiem i do tego karte cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mad85, a wyobraź sobie taką sytuację, kupiłeś film na kasecie VHS i później przegrałeś sobie ten sam film od kolegi na DVD, wpada policja i płacisz za posiadanie nielegalnej kopii filmu, mimo że masz oryginał na kasecie (posiadasz tylko prawa do filmu nagranego w jakości VHS).

Ale to dalej ta sama firma sprzedaje filmy na DVD i VHS. To ta sama wytówrnie je sprzedaje a nie inna. I nie sa one 2 razy sprzedawane. I to na czym sa nie ma znaczenia. Nie ma licencji filmów na VHS i DVD. Jest jedna nosnik sie nie liczy.

Edycja: bogdan425 - proszę nie cytować postów, jeśli od razu odpowiadamy pod nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...