Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kod autoryzacji to dodatkowe zabezpieczenie...

Podstawowo jest to 1234 ale mozna mienić po telefonie do BOKu

Na razie wymagana jest tylko do zamawiania druczków ale w [przyszłości np: do zamawiania VOD czy dokonywania zmian w pakietach On-Line czy innych operacji wymagających dodatkowego zabezpieczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kod autoryzacji to 1234, to jaki ma sens ten kod, skoro wszyscy podawaliby 1234? Dzwoniłem w tej sprawie na infolinię i otrzymałem odpowiedź, że każdy sam sobie wymyśla ten kod. Inną kwestią jest to, że po zamianie kart powinienem do icok wchodzić na numer nowej karty, ale muszę podawać numer starej karty. Wielokrotnie na koncie w icok zmieniałem numer aktywnej nowej karty, by po następnym zalogowaniu zobaczyć stary numer aktywnej karty. To wszystko jest dziwne. W dodatku w dalszym ciągu nie mam pewności co do kodu autoryzacji (co to jest i jak się wpisuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem w tej sprawie na infolinię i otrzymałem odpowiedź, że każdy sam sobie wymyśla ten kod. Inną kwestią jest to, że po zamianie kart powinienem do icok wchodzić na numer nowej karty, ale muszę podawać numer starej karty. Wielokrotnie na koncie w icok zmieniałem numer aktywnej nowej karty, by po następnym zalogowaniu zobaczyć stary numer aktywnej karty. To wszystko jest dziwne. W dodatku w dalszym ciągu nie mam pewności co do kodu autoryzacji (co to jest i jak się wpisuje).

 

Miałem podobny problem tyle, że zakupiłem nowy dekoder z nową kartą. Musiałem logować się na starą kartę, przechodzić po zalogowaniu na nową i tutaj pojawiały się problemy, gdyż na nowej karcie nie mogłem dokonać jakichkolwiek zmian (adres, kod autoryzacji itp). Wyjściem okazał się mail do icoku z opisem sytuacji. Po niedługim czasie dostałem odpowiedź, że konto zostało zmienione i musiałem zalogować się na numer nowej karty podając niektóre dane tak jak przy rejestracji. W tym momencie również podawałem nowe hasło i kod autoryzacji. Od tej chwili loguję się już na nową kartę (chociaż stara nadal jest w systemie ale jako druga). Bez ruchu ze strony iCOK-u nic samemu się nie zrobi. Nie da się bez tego założyć drugiego konta, gdyż system odrzuci taką próbę (nie zarejestruje nowego konta na tym samym PESEL-u). Z całości wynika, że program iCOK-u jest bardzo niedopracowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
ja jestem zadowolony z tego Internetowego Centrum Obsługi ;)

szybko odpisują, odpowiedzi jak na razie konkretne i rzeczowe a zamówione porozumienie dotarło do mnie 5 (!!) dni od momentu zamóiwienia ;)

 

Oby tak dalej CP, zebym nie musiał o was zdania zmieniać ;)

 

 

Ciekawe bo ja czekam na porozumienie już ponad 2 miesiące i nic nie dostaje ciągle mi piszą że zostało wysłane. (PONOĆ)Już cztery razy wysyłali i nic..... :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zadowolony z tego Internetowego Centrum Obsługi ;)

szybko odpisują, odpowiedzi jak na razie konkretne i rzeczowe a zamówione porozumienie dotarło do mnie 5 (!!) dni od momentu zamóiwienia ;)

 

Oby tak dalej CP, zebym nie musiał o was zdania zmieniać ;)

 

 

Ciekawe bo ja czekam na porozumienie już ponad 2 miesiące i nic nie dostaje ciągle mi piszą że zostało wysłane. (PONOĆ)Już cztery razy wysyłali i nic..... :censored:

nie wiem, może masz pecha :)

 

ja oceniam tylko po tym co mnie spotkało i na tej podstawie nie mogę mieć póki co żadnych zastrzeżeń :)

porozumienie dzisiaj odesłałem, i od 1 maja wracają brakujące mi kanały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...