Skocz do zawartości

Karta podarunkowa od platformy CANAL+


_Artek_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.01.2020 o 12:25, zuzik1111 napisał:

Kurier przyjechał bez zapowiedzi. W kopercie kartonowej z logo Inpost  nadanej 7.01. przez ITI były 2 koperty. Z kartą UP ( na odwrocie koperty adres Banku Handlowego)  i z PIN.

 

U mnie tak samo dziś kurier bez zapowiedzi.  Tak się zastanawiam czy karta jest aktywna, czy dopiero po rejestracji na stronie  podanej w kopercie ? Mam kartę i PIN więc bez potrzeby nie chcę rejestrować. Po wykorzystaniu poleci do kosza. 

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to tak:

koniec listopada umowa na extra 6 mies. gratis + karta pod.

 2 grudnia HBO z int. centrum abonenta  2 mies. free,

8 stycznia reklamacja na brak karty i HBO - Canal przerobił umowę na "do końca okresu podst."

19 stycznia info, że HBO wyłączą końcem stycznia,

karty nie mam do dziś.

Jak żyć???

Edytowane przez Barti
Treści swojego postu nie zamieszczamy jako cytowanie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, karle2 napisał:

Czy można tą kartą wybrać pieniądze z bankomatu?

Przy karcie której dostarczyli - premium, jest możliwość wypłaty, zgodnie z regulaminem jest prowizja od tego, 3% wartości transakcji a nie mniej niż 6zł jak dobrze pamiętam, warto zajrzeć do regulaminu karty.

Edytowane przez Gringo66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kartę otrzymałem w zeszłym tygodniu po interwencji mailowej, a dodam że umowę podpisywałem w grudniu. Tu już nie chodzi o te 100zł jak ktoś napisał wyżej, tylko o zasady. Jak coś było w ofercie to czemu tak ściemniają?

Druga sprawa do tych co już korzystali z karty. Zarejestrowałem ją na UpKarty zgodnie z instrukcją. Jednakże saldo na stronie widnieje 0,00zł. Czy czekaliście na aktywację lub "uwidocznienie" środków na karcie? 

Edytowane przez TomPure
Błędy językowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szunaj napisał:

Jutro będzie widoczne saldo, każda operacja na koncie jest widoczna na drugi dzień.

Jeszcze nie dokonywałem żadnych transakcji, ale zobaczymy co tam będzie jutro.

5 godzin temu, lukimann napisał:

Karta została dostarczona po ponad 2 miesiącach.. Ciekawe sytuacja bo to już któryś raz jak trzeba się było dopominać o kartę..trochę nieładnie.

A na forum to pewnie jakiś ułamek promila nowych klientów ,  którym obiecano kartę.

 

Dokładnie tak. Ciekawe czy ktoś ją otrzymał ot tak, czy większość się musi dopominać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...