Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na przykład:

specjalna oferta z obniżonym abonamentem za pakiet Rodzinny HD i Mini HD dla Klientów, takich jak ja z dekoderem SD po rozwiązaniu kiedyś tam umowy (6 miesięcy Rodzinnego HD gratis przy umowie na 24 miesięcy, potem 19,90zł lub zejście do Mini HD za 9,90zł z wymianą na dekoder HD na własność) - :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz bardzo przekonujący (przekonasz konsultanta, żeby zrobił to dla Ciebie kosztem swojej prowizji) to w TCOK wytargujesz oferty lepsze niż dla nowych klientów przedstawione wyżej na dekoder SD. Następnie udajesz się do APS-u, aby Ci dekoder wymienili na HD (oczywiście znowu musisz w to włączyć dar przekonywania). Wtedy będziesz tez mógł dokonać wpisu w tym wątku: viewtopic.php?f=7&t=34020 na dowód, że w CP można zaspokoić swoje oczekiwania. ;)

 

Oferty, które przedstawiłem powyżej i znajdują się w tym wątku dotyczą nowych aktywacji z nowym dekoderem lub modułem. Tych ofert nie można uruchomić na sprzęcie, który znajduje się już u klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty, które przedstawiłem powyżej i znajdują się w tym wątku dotyczą nowych aktywacji z nowym dekoderem lub modułem. Tych ofert nie można uruchomić na sprzęcie, który znajduje się już u klienta.

Zaciekawił mnie ustęp "..lub modułem". Można otrzymać moduł CAM -własnościowo czy udostepnienie? W jakiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz bardzo przekonujący (przekonasz konsultanta, żeby zrobił to dla Ciebie kosztem swojej prowizji) to w TCOK wytargujesz oferty lepsze niż dla nowych klientów przedstawione wyżej na dekoder SD. Następnie udajesz się do APS-u, aby Ci dekoder wymienili na HD (oczywiście znowu musisz w to włączyć dar przekonywania). Wtedy będziesz tez mógł dokonać wpisu w tym wątku: viewtopic.php?f=7&t=34020 na dowód, że w CP można zaspokoić swoje oczekiwania. ;)

 

Oferty, które przedstawiłem powyżej i znajdują się w tym wątku dotyczą nowych aktywacji z nowym dekoderem lub modułem. Tych ofert nie można uruchomić na sprzęcie, który znajduje się już u klienta.

Świetny post :wink: Muszę go gdzieś odnotować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka pytań odnośnie oferty Familijny Max HD z modułem CAM

 

1.ile kosztuje aktywacja pierwszy raz bo w podsumowaniu nic na ten temat nie ma (jest tylko stawka abonamentu oraz jednorazowa opłata 1zł za moduł)

2.jakie są największe bolączki Cp (jak często się coś psuje, czy moduł jest awaryjny)

3.jak myślicie wprowadzą do oferty kanal BBC Knowledge JD ?

4.Czy pakiet IplaMIX rzeczywiście jest darmowy przez okres umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateusiak22:

 

ad.1 1zł to aktywacja i zakup modułu (0,50zł aktywacja, 0,50zł koszt modułu lub czynsz za cały okres umowy przy pakietach większych niż Mini HD - takie dwie pozycje znajdują się na FV);

ad.2 poczytaj wątki konkretnego sprzętu i wyciągnij wnioski; w mojej ocenie sprzęt nie odbiega awaryjnością od innych sprzętów; od 7 lat nie miałem problemów/awarii modułów;

ad.3 zgaduj zgaduli ani gdybania się nie podejmuję;

ad.4 pakiet Ipla Mix jest bezpłatny (jeśli pytasz o ofertę ze strony CP) przez okres podstawowy umowy (18 miesięcy), potem płatny według cennika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś dokładnie napisać do kogo kierowana jest promocja „Ostatnia szansa”? Czy mogą z niej skorzystać tylko osoby, które zwracają wynajęty dekoder po zakończeniu umowy? Czy mogą z niej skorzystać również osoby, które zakończyły umowę, ale posiadają dekoder na własność? Jeśli tak to po jakim czasie od zakończenia umowy można skorzystać z tej promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany tą promocją w której oddaje się stary dekoder DVB-T do utylizacji i otrzymuje się nowy satelitarny za 1zł.

Moje pytanie to: Czy nowy dekoder np HD 6000 dostaje się na własność, czy na wynajem? Czy mogę oddać stary sprawny technicznie dekoder DVB-T mpeg2, czy musi być to jednak dekoder DVB-T mpeg4?

 

PS. Czy APS sprawdza przyniesiony dekoder DVB-T czy jest sprawny i zgodny z specyfikacjami MAC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach nowej promocji Cyfrowego Polsatu użytkownicy dowolnych odbiorników DVB-T, którzy zdecydują się na oddanie sprzętu do najbliższego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży operatora, otrzymają w zamian dekoder HD do odbioru telewizji satelitarnej za 1 zł.

Na pewno na własność.

Piszą, że dowolnych odbiorników DVB-T. W takim sformułowaniu należy rozumieć, że wszystkie.

Jedno jest pewne, że nie będą sprawdzać, czy zdawany odbiornik działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...