Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisując umowę przez internet dostajesz dodatkowo IPLAmix na rok czasu, moim zdaniem nie warto. Kupując w punkcie masz większe możliwości wyboru dekodera np. możesz wziąć moduł CI i dekoder do multiroom, co nie jest możliwe przy zamawianiu przez internet. Jest też jakaś promocja dla rezygnujących z konkurencji, trzeba mieć ze sobą rachunek za ostatni miesiąc. Nie wiem co to jest, ale pewnie jakiś dodatkowy pakiet kanałów czy miesiąc dłużej bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mozna i w CP cos wiecej wynegocjowac niz to na stronie bo w NC+ mozna dostac dodatkowy gratis jak przychodzi sie od innego operatora

można wynegocjować 5 mies. za free, czasami krótszą umowę. W NC+ dostaje się HBO za free do końca trwania umowy, jeśli przychodzi się od innego operatora. Na dzień dzisiejszy full pakiet NC+ w cenie 99zł, a dodatkowo jak się przechodzi od CP to mamy HBO za free. Tym samym za 99zł pełny pakiet+HBO.

Podpisując umowę przez internet dostajesz dodatkowo IPLAmix na rok czasu, moim zdaniem nie warto. Kupując w punkcie masz większe możliwości wyboru dekodera np. możesz wziąć moduł CI i dekoder do multiroom, co nie jest możliwe przy zamawianiu przez internet. Jest też jakaś promocja dla rezygnujących z konkurencji, trzeba mieć ze sobą rachunek za ostatni miesiąc. Nie wiem co to jest, ale pewnie jakiś dodatkowy pakiet kanałów czy miesiąc dłużej bez opłat.

Tutaj się mylisz. Po pierwsze to Ipla jest na okres trwania umowy, a nie tylko na rok. Z tego co się orientuję to można wziąć moduł i dekoder HD 3000 lub 6000 zarówno na infolinii, jak i na stronie i nie ma żadnego problemu. Nie ma żadnego dodatkowego pakietu za przejście. Jedynie można wynegocjować więcej miesięcy za free albo mniejszą opłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego rozmowa z pracownikem? Jezeli jest oferta to ma ja dac i tyle.Od rozmowy to raczej zalezy przedluzanie umowy bo wtedy maja widelki co moga dac mialem wczesniej 12 lat CP wiec negocjowalem z nimi nie raz.Tylko ciekawi mnie czy maja tez lepsze oferty dla abonentow innych operatorow niz standart 3 miesiace za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się mylisz. Po pierwsze to Ipla jest na okres trwania umowy, a nie tylko na rok. Z tego co się orientuję to można wziąć moduł i dekoder HD 3000 lub 6000 zarówno na infolinii, jak i na stronie i nie ma żadnego problemu.

 

Z IPLĄ to był skrót myślowy. Podpisując umowę w punkcie dostajesz na 3-miesiące. Przez internet na całą umowę, a że umowa trwa 15 miesięcy, z czego 3 są gratis, to napisałem, że 12 miesięcy.

Z tym modułem CI i multiroomem, to raczej nie jest tak jak piszesz. Na stronie www nie da się wybrać modułu CI i multiroomu, bo wybierając jedno z nich blokuje przycisk z drugim. W przypadku infolinii sprawa jest podobna, bo tu na forum kilka osób pisało, że konsultant twierdził, że nie ma możliwości dać modułu wraz z multiroomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam osobiście, że Sagecom jest lepszy niż HD 7000, ale to tylko moja opinia. Opłata jest przy każdym dekoderze, który posiada dysk.

Co do Serie A to bodajże, tutaj mogę się mylić, negocjacje nadal trwają. W mojej opinii zakończą się negatywnie. CP nie ma w zwyczaju wywalać kasy na dobre ligi piłkarskie. W ostatnich latach nie było żadnej dobrej ligi zagranicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie CPolsatu wisi ciągle oferta 'masz inną platformei lubisz sport" i zaproszenie do APS-u..... gdzie po wpisaniu danych ew. klienta nie ma takiej oferty.

Jest to promo jeszcze czy juz nie? !8 mcy/14,90/Rodzinny/ uzyczenie HD3000 za 1 zł i kwitek od innego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedna rzecz w ofercie CP dla nowych klientów. Mój ojciec chciał w łikend podpisać umowę z CP na pakiet Familijny Max i sport... okazuje się, że nie można takiej umowy podpisać :lol::crazy: Na siłę wpychają "promocyjnie" pakiet filmowy. Mojego ojca w ogóle nie interesują filmy i mu to nie potrzebne. Aha oczywiście z tego "promocyjnego" pakietu film trzeba zrezygnować. Tutaj cisną się wulgarne słowa. CP liczy na to, że klient po prostu zapomni po tych 3 miesiącach wyłączyć takie pakiet. Jak dla mnie to jawne wyłudzanie kasy.

Czy w tej firmie można w ogóle podpisać umowę na pakiet na taki jaki się chce? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz Musisz podpisać umowę na Familijny Max HD + Sport HD + Film HD i ewentualnie po 3 miesiącach zrezygnować z Film HD . Innej drogi nie ma . PS. W jakiej platformie poprzednio był twój ojciec?

 

2 PS. Ewentualnie możesz przez internet podpisać umowę na Familijny Max HD + Sport HD. Widziałem , że przez internet taki pakiet sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeszcze nie widziałem sprzedawcy medialnego, który by miał tak betonowy łeb jak CP.

 

Podam przykład z pakietem "Rozrywka", który możesz włączyć, ale uwaga: TYLKO co najmniej na 24 godziny przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego, bo jeśli się spóźnisz to, to obejrzysz te kanały dopiero za miesiąc. :D

 

Czujecie ten klimat absurdu? :)

 

Dobrze, że mam też pakiecik w nc+, bo tam analogiczny pakiet "NOC" można włączyć o każdej porze dnia i nocy i w dodatku od momentu włączenia do końca miesiąca, ma się go za darmo.

 

CP, to jednak beton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres rozliczeniowy w CP to dokladny dzien miesiaca w ktorym jest podpisana umowa a nie jak w NC+ 1 dzien miesiaca.Niechce wymieniac co jest nie tak w NC+ bo troche by bylo popisac bardziej oszukanczej firmy nie znam co docenili abonenci wypowiedzeniami jedno moje wyslane w kwietniu w maju zdany dekoder do dnia dzisiejszego nie odzyskalem nadplaty za 5 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz Musisz podpisać umowę na Familijny Max HD + Sport HD + Film HD i ewentualnie po 3 miesiącach zrezygnować z Film HD . Innej drogi nie ma . PS. W jakiej platformie poprzednio był twój ojciec?

 

2 PS. Ewentualnie możesz przez internet podpisać umowę na Familijny Max HD + Sport HD. Widziałem , że przez internet taki pakiet sprzedają.

 

Miał N a potem NTC, jednak bardzo brakowało mu Eurosportów i tylko na tych kanałach mu zależy.

 

Przez internet jest to samo niestety.

 

Możesz zrezygnować z dodatkowego pakietu po tygodniu żeby nie zapomnieć

To wiadomo ja tak w UPC zrobiłem bo Ci też niestety takie złodziejskie metody stosują. Tylko po co to? czy nie można wyjść frontem do klienta i dać mu to co chce? Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

przy podpisaniu umowy na Familijny Max HD + Sport HD + Film HD, rezygnacja np. z Film HD listem wysłanym do Warszawy czy można w APS? jeśli w APS to można od razu zrezygnować w dniu podpisania umowy czy trzeba coś odczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...