Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie mogę znaleźć tej promocji. Najlepsza promocja jest wtedy, jak się samemu kupi telewizor w dobrym, sprawdzonym i tanim sklepie internetowym, oraz weźmie dekoder w dobrym APS, gdzie np. nie ma problemu z dekoderem zastępczym w razie naprawy. Tak też kiedyś zrobiłem, kupiłem TV LCD HD Ready (w gry na PS3 nie gram, odtwarzacza Blu-Ray nie mam, to na razie Full HD mi nie potrzebne) w bardzo dobrym sklepie internetowym. Ciągle jeszcze ludzie napalają się na magiczne słowo "promocja", a wystarczy posiedzieć dzień, tydzień, dwa tygodnie i poszukać w Internecie, porównać ceny, poczytać opinie o sklepach i gwarantuję, że taka promocja w sklepie X, okaże się kilkaset złotych droższa od takiego zestawu, co uda nam się złożyć samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<<>> napisał,,

Coby tu nie napisać, to napisali, że jest to promocja. Ważne, że to S

amsung i to Samsung :wink:

A że Samsung FULL HD na dzień dzisiejszy jest prawie bez użyteczny przy naszym standardzie sygnału z platform cyfrowych to zapomnieli napisać.

Z tego odbiornika dobry jest odbiór KANAŁÓW HD i DOBRYCH PŁYT DVD,a spróbujcie oglądać inne programy cyfrowe z platformy , wtedy zdanie będzie zgoła odmienne co do walorów tego telewizora (kasza na ekranie),on będzie bardzo dobry za 5 lub 8 lat, lecz nie teraz.

To jest telewizor do odbioru telewizji naziemnej , ale w systemie HD,której to (tel. naziemnej) w naszych warunkach jeszcze długo,długo nie będzie.

Owszem fajna rzecz ,ale wyprzedza nasze realia i nasz czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Do sygnału 1080i najlepiej pasuje telewizor 1920x1080 a więc full HD

Tak to pewnie i prawda! Tylko skąd ma być ten sygnał! Pytam, skąd?

 

Jak to skąd, z C+, N i CP a nawet DVB-T . Wszystkie kanały HD łacznie z TVP HD lecą w 1080i. Do sygnału SD być może lepiej nadaje się TV HDReady bo ma mniejszą rozdzielczość ale to też zależy od konkretnego programu i modelu TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale postów nie na temat :twisted:

 

Cyfrowy Polsat poinformował o ponownym przedłużeniu okresu promocyjnego, w którym posiadacze dekoderów HD Samsung DSB-H370G lub modułów CI HD z kartami Nagravision 3 mogą oglądać kanały w wysokiej rozdzielczości bez dodatkowych opłat. Stacje HD mają być oferowane w taki sposób do końca września br.

(źródło tvpolsat.info)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak "wiele" tego jest. W porywach od trzech (CP) do ośmiu (n-ka) kanałów. Tylko, że jeszcze wiecej jest tej reszty i o tą właśnie resztę nam chodzi.

 

No to się zdecydujcie co chcecie oglądać na tych Ready, kanały HD czy SD. Do tych pierwszych lepsze jest full HD a do tych drugich kineskop. Wniosek: HD Ready nie ma przyszłości to był tylko etap przejściowy. Aby nie powalić od razu klienta wysoką ceną TV full HD i przy okazji dobry chwyt marketingowy aby sprzedać więcej telewizorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ready nie ma przyszłości to był tylko etap przejściowy. Aby nie powalić od razu klienta wysoką ceną TV full HD i przy okazji dobry chwyt marketingowy aby sprzedać więcej telewizorów.

Czy ja wiem, aż taka rozpiętość cenowa :roll: Raczej "kosmetyczna" a jeśli już, to napewno ta wartość rośnie wraz ze znakiem konkretnej firmy :wink:

HD Ready może i nie ma przyszłości ale jak na dzień dzisiejszy i ten dzień za pięć a może nawet dalej siedem lat, wyśmienicie się sprawdzający.

Full HD no cóż! Są już odtwarzacze Blu-ray/HD DVD i trochę tych drogich płyt i jeszcze "parę" programów HD, z których wszystkie, raczej są jeszcze w fazie testów.

Nie oszukujmy się. Z kanałów nadawanych w HD, na tych "lepszych - droższych" telewizorach też widać, że wieje pikselozą. Zatem cóż, lepiej czekać, czy iść na kompromis i wybrać ten "gorszy - tańszy" za to doskonale dryfującym, pomiędzy systemami HD i SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<<>> napisał

 

No to się zdecydujcie co chcecie oglądać na tych Ready, kanały HD czy SD. Do tych pierwszych lepsze jest full HD a do tych drugich kineskop. Wniosek: HD Ready nie ma przyszłości to był tylko etap przejściowy. Aby nie powalić od razu klienta wysoką ceną TV full HD i przy okazji dobry chwyt marketingowy aby sprzedać więcej telewizorów.

???????????????????????????????????????????????????????

HD Ready to etap przejściowy,który potrwa jeszcze 10 może 12 lat przy naszej szybkości w doskonaleniu przekazu sygnału wizyjnego.

Po upływie w/w czasu telewizory FULL HD będą już (z przykrością muszę to stwierdzić) starociami w swojej klasie i będzie im dużo brakowało, aby mogły dorównać telewizorom które spełniają wymogi i oczekiwania przyszłych telewidzów.

Stąd moje wnioski ::::oglądać na tych ,,READY,, kanały w systemie HD i SD bo moża , a w przyszłości kupić sprzęt na miarę miżliwości i wymagań tech.TV. Lepiej oglądać w miarę dobrze 100 kanałów, niż wyśmienicie 5 lub 10.

Wnioski niech każdy sam wyciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...