Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w ofertach "Trafny Wybór" dla klientów konkurencji oferty nadal są ciekawe, tak jak były.

 

Ja tam widzę zmiany na gorsze. Wcześniej było chyba cztery miesiące gratis przy umowie na 15 miesięcy.

 

Przy obecnej ofercie, jedyny bonus jaki widzę, to jeden miesiąc gratis więcej. MR ani Ipla mnie nie interesuje.

 

Oferty standardowe:

Od 2 miesiąca abonament:

• Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 69,90zł

 

OFERTY TRAFNY WYBÓR

Od 3 miesiąca abonament:

• Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 69,90zł

Polsatowi skończyło się rolowanie umów na 12 miesięcy to teraz szuka oszczędności. Rozdawnictwo z Smart-Dom też trzeba jakoś zbilansować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich ofertach standardowych przy 15-tu miesiącach był 1 miesiąc gratis i tak zostało. W "Trafnym Wyborze" były 2 miesiące gratis przy 15-to miesięcznej umowie i tak zostało. Zmianie uległa opłata za dekoder PVR HD7000 i Echostar 7400 z 69zł na 49zł i opłata z MR z 10zł na 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaki musiałbym wykupić najtańszy abonament żeby mieć dostęp do Polsat Sportów? Mam umowę u konkurencji z której jestem zadowolony i zależy mi na tych 2 kanałach.

Mój wujek rezygnuje z Cyfrowego Polsatu (przechodzi do konkurencji) ma pakiet Premium za 99 zł. Może lepszym rozwiązaniem byłoby wynegocjowanie z jego pakietu pakietu dla siebie i zrobienie tzw. cesji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki musiałbym wykupić najtańszy abonament żeby mieć dostęp do Polsat Sportów? Mam umowę u konkurencji z której jestem zadowolony i zależy mi na tych 2 kanałach.

Mój wujek rezygnuje z Cyfrowego Polsatu (przechodzi do konkurencji) ma pakiet Premium za 99 zł. Może lepszym rozwiązaniem byłoby wynegocjowanie z jego pakietu pakietu dla siebie i zrobienie tzw. cesji?

Rodzinny HD 19.90 zł wersje SD tych kanałów (nie gwarantowane umową) Lub Max+Sport HD za 59.90 zł wersje HD gwarantowane.Cesja wyszła by taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,w tym bądź następnym tygodniu chcę zabrać Telewizję od cyfrowego polsatu z pakietem Familijny Max HD za 69.9 z multiroomem za 15 zł miesięcznie i mam do was parę pytań:

1.Oprócz podstawowego dekodera ESI-88 w usłudze multiroom jakie jeszcze dostaje dekodery?

2.W umowie jest zawarta treść,że podpisuje umowę na pakiet za 79.9 z opcją bodaj vod i ipli po czym po 6 miesiącach bezpłatnej telewizji mogę zmienić na pakiet za 69.9, czy po tej zmianie nic w umowie się nie zmienia np. czas umowy bądź coś podobnego?

3.Czy polsat nie ma jakiś kruczków w umowie przykładowo po tych 6 miesiącach bezpłatnej telewizji nie będę płacić więcej niż 69.9 + 15 za multiroom.

4.Warto zabrać teraz tą promocję 6 miesięcy bez opłat czy poczekać może za jakąś promocją wielkanocną?

5.Czy ustawienie samemu anteny jest jakieś trudne?

Dzięki wielkie za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1. HD2000/3000/5500s

Ad.2. Nie po, a przed zakończeniem 6 miesiąca należy złożyć deklarację zmiany pakietów, aby od 7 miesiąca płacić minimalną stawkę abonamentu za obowiązkowe pakiety. Zmianie ulegają tylko pakiety zgodnie z deklaracją i opłaty według stawek określonych w umowie. Czas trwania umowy nie ulega zmianie z powodu złożenia, przewidzianej umową, deklaracji zmiany pakietów.

Ad.3. Przyznam, że nie rozumiem przykładu "kruczka".

Ad.4. Nie liczyłbym na coś więcej. oferty wielkanocne nigdy nie były lepsze od grudniowych.

Ad.5. Wielu pytających na tym forum próbuje, kończy się różnie. Spróbować możesz swoich sił, tylko jeśli masz zdolności manualne i rozumiesz zasadę "działania" anteny satelitarnej. Jeśli jednak nie będziesz zadowolony z wyniku swojej pracy lub przy lekko pogarszających się warunkach zaczną się problemy z odbiorem kanałów, to wezwij instalatora z dobrym miernikiem (nie wskaźnikiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...