Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie może będą dotyczyły te zmiany. Mam Cyfrę+, ale za jakieś trzy miesiące umowa mi się kończy i wygląda na to, że oferty nc+ nie będę mógł zaakceptować. Myślę więc o Cyfrowym Polsacie. Ale potrzebuję takiego rozwiązania, które ani w n-ce, ani w CP chyba nie jest dostępne. Mianowicie potrzebuję multiroom, w którym będę miał jako główny odbiornik - dekoder z dyskiem i dwiema głowicami, zaś jako drugi odbiornik - moduł. Mogę nawet co jakiś czas chodzić z tą drugą kartą i ją aktywować.

Przewertowałem ofertę CP i wydaje mi się, że takie rozwiązanie nie jest dostępne. Czy jest jakaś szansa, że będzie?

Mogę wziąć nawet najwyższy pakiet. Byle tylko do multiroomu był sam moduł, a nie dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. W tej chwili takiej możliwości nie ma. Ale może kiedyś, w przyszłości, jakaś sensowna oferta się pojawi.

W sypialni mam telewizor na ścianie, więc chciałbym moduł. Dekodera wieszał na ścianie raczej nie będę.

Może kiedyś technicy coś wymyślą względem modułów w usłudze multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rachunek nie starszy niż 3 m-ce wystawiony na osobę, która chce podpisać umowę z CP i wtedy multiroom za darmo na cały czas trwania umowy. No i warunki promocji takie jak były przed wczorajszymi zmianami czyli umowa na 15 m-cy (w tym 3 m-ce gratis) lub 29 m-cy (w tym 6 m-cy gratis).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki za odpowiedź.

Czyli wystarczy wypisać druk, zapłacić w banku i to upoważnia przy podpisaniu umowy z CP do darmowego MR na cały czas trwania umowy. Nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucass

Byłem przed pięcioma minutami w APS i pytałem o tę umowę dla klienta który przedstawi rachunek innej platformy na 15 miesięcy w tym 3 miesiące gratis. Pracownik stwierdził, że czegoś takiego nie MA !!! (że mnie w jajo robią na forum, otworzył aplikację CP na komputerze). Ja powiem szczerze to zbaraniałem, mówiłem, że na forum nie piszą jakieś chłystki tylko Ty i Swoja Droga jesteście dystrybutorami i Wasze posty się sprawdzają. JAK TO JEST. Co ja mam zrobić. pozdrawiam i Witam was wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś na bałwana i tyle bo inaczej tego nazwać nie można, kod promocji AR75. Co ja mogę poradzić, na odległość umowy nie wypiszę przecież. Pozwolę sobie zacytować jeszcze moją odpowiedź na podobną sytuację:

 

W taki przypadku można dla własnej satysfakcji podjechać na którą jest C+) i poprosić o wypisanie umowy i w momencie wyboru przez sprzedawcę promocji poprosić o wybór AR75. Tyle mogę doradzić ze swojej strony. Jak wygeneruje umowę to niech sprawdzi drugą stronę umowy i w tym momencie zobaczysz zaskoczenie na twarzy sprzedawcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...