Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jakaś aluzja wobec TVN24? Przecież Euro 2012 niestety żyją wszyscy - sieci komórkowe bombardują SMSami, większość mediów (tv, radio, internet) męczy spotami, konkursami... no nie da się po prostu żyć. Ale to chyba normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aluzja! Czyżby!

TVN24 zaprasza osoby medialne rzuca ten właśnie temat i wałkuje dniami, ba tygodniami od rana do nocy. Gorzej, że w tej "zabawie" uczestniczą dziennikarze TVN24 - sami ze sobą - na zasadzie o skutecznym rad sposobie wraz z obrazem na żółtym pasku – pilne!. Ujmując wprost, jako manifestacja jedynej słusznej ideologii a po tym tylko kataklizm.

 

A przykład z SMS-ami, konkursami, to przykład źle trafiony. To jest gra o kasę w jedną i w drugą stronę - raczej na pewno w tą jedną. Gdzie podchwytliwe "wyślij tylko jednego SMS-sa" wywołuje nawywoływanie do wysłania kilka następnych.

 

Zatem nie dajmy się zwariować.

 

*medialne - w przenośni, by nie było politycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Pan Pieczyński przyjął tę książkę z "życzliwością", bo jest naprawdę takim otwartym szefem, czy dlatego, że nie miał wyjścia (nie mógł sobie moim zdaniem pozwolić na odejście Grysiak, po stracie Kamili Biedrzyckiej-Osicy i Tomasza Sekielskiego - właśnie, co się z nim dzieje, bo miał mieć swój program w "TVP1", a jakoś go tam nie widzę???)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że Pan Pieczyński już Pani Kamili i Pana Tomka nie ma, więc nie mógł sobie moim zdaniem pozwolić na stratę kolejnej rozpoznawalnej osoby z zespołu i stąd ta jego "życzliwość".

 

Inna sprawa, że może w "TVN" mają też "kaca", po tym jak zwolnili Tomasza Lisa z byle powodu (bo to przecież nie on umieścił swoje nazwisko w tym słynnym sondażu prezydenckim - równie dobrze teraz jakaś gazeta mogłaby spytać czy ludzie chcą np. Jarosława Kuźniara na prezydenta, bo też zdobył jakąś popularność i co wtedy :D???) i teraz są po prostu już ostrożniejsi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że TVN24 w programie "Strefa kibica" pokazuje najciekawsze akcje z meczów Euro 2012 nagrane z anteny TVP1 HD i TVP2 HD, w dodatku w bardzo kiepskiej jakości (czyżby ze streamu internetowego TVP.pl?). W rogu ekranu napisane jest "Źródło: TVP". Czy TVN24 wykupiło prawa do pokazywania fragmentów spotkań od TVP, czy pokazuje to bez licencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem powtórkę "Kropki nad i " pani Olejnik prowadzi wywiad ( ubrana w kapelusz biało-czerwony, dla mnie wygląda śmiesznie ) z ze Zbigniewem Bońkiem najbardziej rozbawiło mnie pytanie " Jak Pan w 1995 r po udanym meczu reprezentacji pojechał na finał ligi mistrzów " widać że pani Monika ma kiepskie pojęcie o piłce nożnej , wcześniej ktoś ( nie kojarzę kto ) powiedział że jutro gramy ze związkiem radzieckim :lol2::lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy macie też taki skopany obraz na TVN24, dużo pikseli i artefaktów szczególnie podczas transmisji na żywo spod stadionów, stref kibica itp. Jak pokazywali trening piłkarzy to przy dynamicznych scenach morze pikseli. Ja odbieram kanał przez Cyfrową Vectrę, wydaje mi się, że po ostatnich modernizacjach za dużo kanałów upchali na jednej częstotliwości. Napiszcie czy też tak macie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne są "Fakty po Faktach" na temat przegranego EURO 2012 z zaproszonymi gośćmi z klubu wzajemnej adoracji. Gadające głowy, które nie robią sobie ani nikomu krzywdy. Takie ciepłe pogaduszki o skutecznym rad sposobie, które nic nie wnoszą a już na pewno nic nie zmienią.

Fajnie jest teraz usłyszeć jakie to nieszczęście było otrzymanie roli gospodarza dla zorganizowania EURO 2012 – które z kolei tak fatalnie się odbiło na reprezentacji, której przez to nie umożliwiono rozegrania meczów eliminacyjnych. Teraz już wiemy skąd ta słaba forma zawodników. Innymi słowy, to zawodnicy są winni. I basta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem forum i gdy słyszę o tych przebierankach na siłę w barwy narodowe,gdy widzę te stop klatki z tym wielkim napisem,że piłkarze zjedli śniadanie" na żółtym pasku to naprawdę ogarnia mnie śmiech jak to na siłę TVN chce się włączyć w EURO2012 i to powiedziałby w nienajlepszy sposób. Na więcej razy może lepiej kupić prawa do takiej imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam program "Prasówka" o 10:30 . Bardzo dobre komentarze , właściwie wszystkich stron poglądów politycznych ( Wyborcza Rzeczpospolita itd) . Aż się zdziwiłem że nie jest to kolejny program ku chwale PO i " Gazet Wyborczej " na TVN24 . Jeszce raz polecam fajny przegląd prasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...