Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

To nie jest stacja bezstronnie informacyjna jak jeszcze lata temu mogło być takie przeświadczenie. To jest obecnie stacja - rzecznik rządu tej koalicji.

To jest oczywiście Twój subiektywny punkt widzenia. Stacja krytykuje tam gdzie krytyka jest słuszna. Mylenie tego z jątrzeniem jest pomieszaniem pojęć. Ostatnio nawet niektóre środowiska podnoszą głosy że dziennikarze bardzo krytycznie i ostro zadają pytania rządzącym i mają wrażenie jakby TV Republika oglądali. Oglądam regularnie więc mogę to potwierdzić. Nie ma pobłażania. Tam gdzie coś się nie klei jest także krytyka aktualnie rządzących. Skoro nie oglądasz regularnie, to o tym nie wiesz.

10 godzin temu, BizzareX napisał(a):

 Pasek w TVN 24 " Zamachowiec z bronią krótką na wiecu demokratów, czy Biden będzie następnym Kennedym? 😂

Może wrzucisz ten pasek? Skąd ta informacja?

Edytowane przez Kirk
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, żeby TVN24 był nachalny wobec rządu Tuska i PO. Owszem jest krytyka, ale wobec Polski 2050 i Lewicy, ale jakoś specjalnie mnie to nie dziwi. Jestem przekonany, że ta krytyka, jeżeli już się jakaś pojawi, bo będzie wymuszona (np słynne taśmy Sowy z 2014r.) to nie będzie nawet w połowie taka krytyka jak przez ostatnie 8 lat. Oglądałem często TVN24 w latach 2015-2023 i śmiało mogłem stwierdzić, że TVN prowadzi wręcz wojnę z rządami PiS. 

 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

Nie zauważyłem, żeby TVN24 był nachalny wobec rządu Tuska i PO🤣🤣🤣

Żeby zauważyć, trzeba oglądać coś więcej niż to co deklarujesz

10 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

Pisząc "przestałem oglądać" mam na myśli codzienne śledzenie tego kanału. Oczywiście, że czasami na niego zerkam, zwłaszcza jak się coś w Polsce dzieje. Pożary, powodzie itp...

 

Masz zatem subiektywny punkt widzenia oparty na Twoich osobistych poglądach politycznych.

Edytowane przez Kirk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fanbonda napisał(a):

a tu poza retoryką, ze ktoś nie ogląda 24 godziny na dobę nie potrafi pokazać tej dociekliwości, krytyki obecnej władzy przez TVN 24.to symptomatyczne. 

Wystarczy uważnie czytać wątek, zamiast wpadać okazjonalnie w obronie kolegów, jeśli nie śledzicie TVN24. Str. 294 to jeden z przykładów.

Edytowane przez Kiler
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, satmaniak2000 napisał(a):

Nie zauważyłem, żeby TVN24 był nachalny wobec rządu Tuska i PO🤣🤣🤣. Owszem jest krytyka, ale wobec Polski 2050 i Lewicy, ale jakoś specjalnie mnie to nie dziwi. 

 

Jakoś ciśnięcia Lewicy nie zauważyłem 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2024 o 13:24, k05 napisał(a):

A podobno TVN24 taka jednostronna jest... 🤣😂

 

@dvbtowiec odsyła mnie do posta , gdzie nic nie ma poza zdaniem to trudno się odnieść w jakikolwiek sposób.  Zaznaczę tylko, że z nikim dyskutujących tutaj nie wiążą mnie stosunki koleżeńskie , bo był łaskaw stwierdzić, że bronię kolegów. 

Każdy kto zerka na TVN24 widzi. której opcji sprzyja ta stacja.  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nic nie ma jest pytaniem do źródła które wkleił @k05, bo w dniu dyskusji był link do X.

Takich przykładów jak w tamtym na antenie jest obecnie dużo, wiem bo oglądam regularnie, a nie okazjonalnie.

Co do kolegów, jest to oczywiście potoczne określenie dyskusji per Ty na forum, czyli powszechnie stosowanej formy i chyba każdy to rozumie prócz Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak media opisują, nocny atak na żołnierzy. Niektóre podają że to była grupa aktywistek. TVN24 natomiast twierdzi, że to grupa młodych ludzi dokonała ataku. Nie trzeba zatem długo główkować, że to lewicowe aktywistki, dlatego media tak udają, że to w sumie niewiadomo kto. Gdyby takiego aktu dokonał ktoś związany z prawicą, TVN dzień i noc podkreślałby, że sprawcą była skrajna prawicą.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie wyglądają na aktywistki szczególnie, że byli tam również mężczyźni. Banda pijanych młodziaków, ale oczywiście lepiej dorobić sobie ciekawsza teorię bo potem można szczuć. Zupełnie tak jak zaszczuto na filmie tych żołnierzy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BizzareX napisał(a):

Ciekawe jak media opisują, nocny atak na żołnierzy. Niektóre podają że to była grupa aktywistek. 

A które konkretnie? Rzuciłem okiem na kilka głównych, czy to Polsat News, Tok FM ale i Do Rzeczy albo Rzeczpospolita, jedynie na stronie wPolityce.pl znalazłem sformułowanie "lewicowe aktywistki". Nawet na tysol.pl widzę, że raz piszą aktywiści, za chwilę w tekście pada to samo co na tym strasznym TVN "grupa młodych ludzi". Ale rozumiem, że znowu wymyśliłeś sobie jakąś teze i potem musiałeś sobie do niej dopasować argumenty, nie pierwszy raz 😂

 

No piszą już, że któryś z uczestników dostał w spadku te nieruchomość tam na wsi i sobie pojechali najwyraźniej popić i pobawić się. 

Edytowane przez mrozio11
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fanbonda napisał(a):

Takich, czyli jakich( bo post jest pusty - a to ty mnie odsyłasz do pustego postu)

  

To już nie mój problem, w dniu dyskusji nie był pusty.

 

2 godziny temu, fanbonda napisał(a):

 sorry, ale twoje zapewnienie nie jest dla mnie wystarczające.   

A ja nie jestem od tego aby kogokolwiek w czymś zapewniać. 

Argumenty które co niektórzy wygłaszają na temat tego kanału z rzeczywistością zazwyczaj nie mają nic wspólnego, co widać choćby po ostatnich trzech postach. 

1 godzinę temu, mrozio11 napisał(a):

A które konkretnie?

Już wiadomo na którym ;)
żródło

451588226_1045626116928676_5054911194625

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie odsyłania byl juz pusty, można było to sprawdzić przed odsyłaniem nieraz potrafiłeś wyciągnąć wpis sprzed kilku miesięcy z innego wątku.. Rozumiem, ze trudno wykazać te przypadki dociekliwości co potwierdza moj wczorajszy wpis, z podaniem przykładów w drugiej stacji i to wyprodukowaniem nieraz kilku stron jednego dnia nie stanowi problemu. 

 

3 godziny temu, BizzareX napisał(a):

Gdyby takiego aktu dokonał ktoś związany z prawicą, TVN dzień i noc podkreślałby, że sprawcą była skrajna prawicą.

Wtedy TVN by nie byl tak ostrożny, tylko by z góry założył, ze to była prawicowa bojówka bez weryfikowania. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fanbonda napisał(a):

Rozumiem, ze trudno wykazać te przypadki dociekliwości co potwierdza moj wczorajszy wpis, z podaniem przykładów w drugiej stacji i to wyprodukowaniem nieraz kilku stron jednego dnia nie stanowi problemu. 

Strasznym populizmem to zalatuje.

Rzeczy które są negatywne są dokumentowane na różnych portalach i nie ma problemu żeby je wygrzebać. 

Rzeczami które nie bulwersują nikt się nie interesuje a ja nie nagrywam TVN24 aby Tobie coś wykazać.

A skoro w temacie TVN24 nie ma za wiele krytyki w sieci, to jest najlepsza laurka dla kanału.

A gdy przychodzi do konkretnego zweryfikowania krytyki naszych forumowiczów tego kanału, okazuje się jak wyżej w dyskusji to co widzimy. Ktoś coś gdzieś powiedział, dorobił sobie tezę i powiela. 

I jeszcze piszą że nie oglądają za często, ale wiedzą doskonale co tam jest, a czego nie ma, no sorry, o czym my rozmawiamy? :)

24 minuty temu, fanbonda napisał(a):

Wtedy TVN by nie byl tak ostrożny, tylko by z góry założył, ze to była prawicowa bojówka bez weryfikowania. 

Może właśnie o tym rozmawiamy o kolejnej tezie na podstawie przypuszczeń.

I tak właśnie wygląda krytyka tego kanału, oparta na "przypuszczam że", "wydaje mi się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fanbonda napisał(a):

Takich, czyli jakich( bo post jest pusty - a to ty mnie odsyłasz do pustego postu) , jak jest wiele to nie powinno być problemów przytoczenie linków, materiałów , sorry, ale twoje zapewnienie nie jest dla mnie wystarczające. 

  

Chodzi o to, że tzw. "Silni razem", którzy nie ukrywają jakie mają poglądy i kogo popierają nie podoba się, że TVN24 krytykuje obecny rząd za opieszałość w egzekowawniu obietnic wyborczych i krytykowanie, że obecny rząd nie potrafi się w czymkolwiek dogadać. 

Stąd też te posty, że nie wiedzą czy to tvn24 czy TV Republika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

 

Może właśnie o tym rozmawiamy o kolejnej tezie na podstawie przypuszczeń.

I tak właśnie wygląda krytyka tego kanału, oparta na "przypuszczam że", "wydaje mi się".

23 lata oglądania TVN 24  to wystarczający czas by właściwie  bezbłędnie przewidywać jak konkretna sprawa będzie komentowana w tym medium. Dotyczy to także innych mediów, to naprawdę  nic nadzwyczajnego, poszczególne redakcję mają  swoje linie , tworzą  je konkretne osoby o powszechnie znanych poglądach.  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jak to jest, że TVN tak skrupulatny w badaniu afer, jakoś omija szerokim łukiem aferę z fundacją młodego Chajzera. Chętnie bym zobaczył program "Uwaga", czy jakiś reportaż, w którym dokładnie prześwietlą finanse jego fundacji. W końcu ile można badać Rydzyka, i fundusz sprawiedliwości, a chyba dla bezstronnej stacji, nie ma znaczenia że to ich były pracownik, i wykonają pracę dziennikarską bardzo starannie.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz różnica jest taka że FS to publiczne pieniądze podatników i na taśmach się dowiedzieliśmy jak się ustawiało konkursy, oraz że jeśli pokażą jakieś papiery, to należy mówić "nie pamiętam". Ja wiem że w Republice taśm nie pokazali stąd zapewne Twoje zdziwienie ile można ten temat poruszać.

Tu jak czytam Chajzer sam zgłosił do prokuratury sprawę

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...