Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, wislok napisał(a):

Po co podkreśliłem, bo nie pierwszy raz dopowiadasz sobie cos czego ja nie napisałem.

Kolego nie twórz teorii na swoje usprawiedliwienie . Zmieniłeś temat i napisałeś jedno zdanie inaczej niż we wcześniejszych wypowiedziach i dopiero od tego momentu zwróciłem na to uwagę :)

1 minutę temu, wislok napisał(a):

 Próba dyskredytacji redaktor Ziętkiewicz żenująca drogi @dvbtowiec

Stwierdzenie faktu wynikającego z artykułu. Nie insynuuj !

Rozumiem że rozmowa o faktach jest problemem, ale próba odwracania kota ogonem i dyskredytacji rozmówcy słaba, bardzo słaba. Popraw się :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo to artykuł Polsat News, a nie Rzeczypospolitej. W przeciwieństwie do Ciebie widzialem oryginalny artykuł. Wyrywanie zdań z kontekstu to u Ciebie norma. Zaprzeczaj faktom dalej, ustalenia Gutowskiego w sprawie kardynała Sapiehy zostaly obalone. Koniec i kropka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można wyrwać z kontekstu cyrując dosłownie zdanie z RP? :) Weź sobie wygooglaj to zdanie, jest dosłownym cytatem i portal PN dobrze go cytuje. 

Nie boksuj się z tematem  Są różnice w ocenie czarno na białym. Ustal z dziennikarzami RP i PN kto jest precyzyjny zamiast obkładać mnie pałkami. Jak ustalisz, to napisz co ustaliłeś.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wislok napisał(a):

Szkalowanie Jana Pawła II bylo tematem spotkania z Panem z Discovery

Gdzie to jest napisane? Z informacji wynika, że głównym tematem spotkania była ...

Cytat

walka z dezinformacją, w szczególności w kontekście rosyjskiej agresji na Ukrainę oraz sytuacji na światowym rynku medialnym

Cytat

Prezydent RP przypomniał także o roli, jaką w historii Polski i świata odegrał papież Jan Paweł II

 

I tak na prawdę, to nie wiemy czy (i jak) Zaslav ustosunkował się do tego, co na temat JPII powiedział Duda. :?:

  • Popieram 5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, K63 napisał(a):

Gdzie to jest napisane?

Dokładnie to samo miałem napisać, ale się powstrzymałem. Kolega wyciąga mocne słowa, nadinterpretuje, a potem ma pretensję że się mu zwraca na to uwagę i rozwija się ping pong, na  który w końcu musi zareagować moderacja. Nie jest niczyją intencją tworzenie tego ping ponga, ale nie da się czasem pozostawiać bez odpowiedzi takich naciąganych tez.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

Dokładnie to samo miałem napisać, ale się powstrzymałem. Kolega wyciąga mocne słowa, nadinterpretuje, a potem ma pretensję że się mu zwraca na to uwagę i rozwija się ping pong, na  który w końcu musi zareagować moderacja. Nie jest niczyją intencją tworzenie tego ping ponga, ale nie da się czasem pozostawiać bez odpowiedzi takich naciąganych tez.

Byl to jrden z tematów jak wyniika z komunikatu kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Z komunikatu wynika, że to Pan z Discovery chcial się spotkać nie odwrotnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, podziękować ponieważ ten reportaż wielu otworzył oczy i słusznie. O tym jak było mówiło się od dawna. Kult JPII powoli umiera i widać to wśród najmłodszego pokolenia. Papież stał się dla nich memem i ja osobiście widzę to pracując z młodymi osobami. Tak więc możecie sobie psioczyć, wysyłać skargi a to tylko nakręca temat. I bardzo dobrze!

  • Popieram 5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Logomaniak napisał(a):

Nie podziękował.Powiedział że nie życzy sobie takich programów.

Prawdopodobnie nie podziękował, a był zmuszony wysłuchać co w kontekście TVN, na temat KRRiT myśli Zaslav.

Niestety z własnej woli przyjęliśmy rolę wiernego i lojalnego sługi USA.

7 minut temu, Logomaniak napisał(a):

Wysłałem skargę na tvn 24  do KRRiT.

Wolno Ci. Prawdopodobnie ten jeden głos protestu więcej i tak nie będzie miał większego znaczenia dla sprawy, która ma wymiar polityczny. Będzie trochę szumu i za chwilę ucichnie - "przykryty" przez inne (nowe) tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Ale jak słusznie zauważyli wyżej koledzy nie ma w tym artykule nic o szkalowaniu.

I zakończmy już ten temat, bo chyba wszystkim na tym forum już nieco mówiąc kolokwialnie, aczkolwiek niezbyt ładnie bokiem wychodzi.

Mam prawo doboru slow jakie uznaję za stosowne. W swietle zdobytej wiedzy uwazam, ze reportaż byl szkalujący i nic Ci do tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc skoro już doszedłeś do takich światłych wniosków to podobne prawo doboru słów mieli reporterzy TVN. I niech to może zakończy to bezsensowne podbijanie tej dyskusji przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie lubię tych łapanek na korytarzach sejmowych. Akurat w tym wypadku widać, że pani posłanka skończyła pracę i wychodzi z budynku. Nie popieram takiej samej metody w TVP Info, gdzie chcą złapać ludzi z PO.

Niech dla odmiany TVN24 wyśle kogoś do Parlamentu Europejskiego i niech tam łapią europosłów, abyśmy nie zapomnieli, że są naszymi przedstawicielami.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...