Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/przedluzenie-koncesji-tvn24-najbardziej-obiektywna-stacja

Cytat

70 proc. Polaków chce przedłużenia koncesji TVN24. Stacja ma najbardziej obiektywne serwisy informacyjne - na przeciwnym biegunie TVP

 

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy RMN potępi słowa które wypowiada jej członek

Cytat

Padające ze sceny żarty, ale także cała konwencja koncertu, nie wszystkim przypadły do gustu. W piątek odniosła się do nich na Twitterze Joanna Lichocka, posłanka PiS i członkini Rady Mediów Narodowych, jako publicystka związana z „Gazetą Polską” i Telewizją Republika. - Owszem, mamy reasumpcje ale PRL #resortowedzieci #postkomunistyczneelity - napisała, prezentując zdjęcie pary prowadzących: Monika Olejnik - Piotr Kraśko.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/koncert-tvn24-sopot

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wislok napisał:

Poseł Jacek Świat już zwęszył okazje na cofnięcie koncesji stacji TVN 24 - rzucił nawet paragrafem: https://natemat.pl/370330,tvn24-straci-koncesje-przez-atak-frasyniuka-na-zolnierzy-pis-ma-paragraf

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/prezydent-andrzej-duda-ustawa-medialna-weto-lex-tvn-kontrowersyjne-rozwiazanie

 

Cytat

"To jest bardzo kontrowersyjne rozwiązanie, które jest niezrozumiałe dla naszych amerykańskich partnerów. Z dwóch względów: po pierwsze ze względu na ochronę własności, do której wiadomo jaki stosunek mają Amerykanie, a po drugie, z uwagi na wartość wolności słowa, która generalnie w USA, generalnie w mediach jest dosyć bezwzględna" - powiedział w TVP Info Andrzej Duda, pytany, czy ma zamiar podpisać tzw. ustawę medialną.

Prezydent powiedział, że jego zdaniem "repolonizacja mediów" powinna odbywać się "na zasadzie rynkowej". "Po prostu na zasadzie nabycia. Nie przymusowo, na zasadzie, że mamy ustawę i określony termin, co powoduje spadek cen akcji, jeżeli to jest giełdowa spółka" - podkreślił Duda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź i oglądaj TVP Info. Jestem krytyczny wobec TVP info, ale nie oglądam tej stacji. Szkoda życia, a ty kolego komentujesz każdy ruch. Nie oglądasz, nie lubisz jaki jest sens się spinać?.  Mam wrażenie, że jesteś jak te płatne trolle z Twittera i FB tylko ładnie ubierasz w slowa, byle krytykować dla samozaspokojenia ego. Zaborski to świetny dziennikarz. Trafi do stacji, gdzie dziennikarze  są nagradzani za swoje materiały, reportaże. Dobrze trafił.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizujac moja aktywność w tym watku jest ona marginalna, a jestem użytkownikiem 10 lat i jak bede chcial komentowac to będę w dowolnym wątku. Przejście Zaborskiego do TVN 24 warte komentarza. 

Platny troll? Wiesz tak moglbym odbic pileczke w twoją stronę... Covto za dyskusja, rozumiem, ze masz dowody na swoje oszczerstwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest od komentowania, nie widzę przychylnych komentarzy @dvbtowiec, @Ipo i innych w watku Tvp Info . Jesli im czy Tobie i kazdemu innemu cos się nie podoba to może to napisać. Forum nie jest od tego by w danym watku wypowiadali się tylko zwolennicy stacji, programu. W watku Tvn ostatnio pochwalilem festiwal. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że ty bijesz pianę na jedno kopyto w tym temacie. Zero refleksji.

Non stop to samo, wsio źle, insynuacje cały czas.

Ja czuję obrzydzenie do TV TRWAM czy TVP INFO i nie oglądam, po co się męczyć tak jak ty?

 

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, @wislok ma rację, każdy wyraża swoje poglądy.

Mnie czasami zjada ciekawość i o coś kolegę dopytam, ale przyjmuję do wiadomości że ma taki pogląd, co nie oznacza że nie mogę z nim polemizować :)

A z wieloma się nie zgadzam. 

 

A co sądzicie o wypowiedzi Prezydenta? Jak dla mnie to bardziej otwarta zapowiedź weta do ustawy medialnej.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja sprawa czy i co oglądam, zresztą to jest zabawne, bo czesto się zarzuca, ze nie oglądam, jak ogladam i zauwazam, ze np. Zabrakło przedstawicieli mediów konserwatywnych w debacie dotyczacych lex TVN czy krytycznie oceniamm brak reakcji Kajdanowicza to pretensje, że oglądam. Ludzie powinni czerpac wiedzę z różnorodnych mediów. Nie pozwole sie obrazac, to juz przegięcie paly. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...