Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze ta pani nazywa się Katarzyna Kolęda-Zaleska. Zgadzam sie z tobą w kwestii tej rozmowy. Ja na miejscy tej rozmowy bym ją zakończył i wyszedł ze studia. Zaleska próbowała mocno oczernić Rutkowskiego, nawet nie wiem na jakiej podstawie. Przyczynił się on mocno do ujęcia matki zaginionego dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalizm pełną gębą. Pani Kolenda-Zaleska od początku tego show nastawiła się na lincz Pana Rutkowskiego. To co wyrabiała przechodzi wszelkie granice przyzwoitości. Wypominanie Rutkowskiemu, m.in. że nagrał nieetyczny film, który dzień wcześniej emitowany był na antenie TVN24 dziesiątki razy, to jakaś kpina. Ale przecież ludzie to lubią, oglądalność "najlepszej stacji informacyjnej w Polsce" rośnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też oglądałem ten program - ''wywiad''. Zawsze myślałem że pani Kolenda – Zaleska jest dziennikarzem który stara się obiektywnie spojrzeć na omawianą sprawę, tak mi się przynajmniej wydawało. Jest przecież doświadczoną dziennikarką, pracowała w prasie lokalnej, potem w TVP w wiadomościach, obsługiwała pielgrzymki papieskie. We mnie wzbudzała zaufanie jako obiektywny dziennikarz. Ale to co pokazała wczoraj i dzisiaj w TVN24 to jest kompletna zmiana. Wyrobiła sobie określoną tezę na temat tej tragedii i zaczęła lansować swój pogląd na antenie, a nie na tym polega chyba obiektywne dziennikarstwo. A co do Rutkowskiego, to moim zdaniem zrobił kawał dobrej roboty, on nie jest od etyki, tylko od skuteczności, na tym polega jego robota. Policja musi się trzymać ściśle wytyczonych granic w prawie, on może się poruszać na granicy prawa, byle jej nie przekroczył, a policja i prokurator musi się trzymać ściśle reguł prawnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Też oglądaliśmy! Dziś robimy tv muzyczną ale tak wyszło, że z warsztatem dziennikarskim mamy sporo wspólnego. Słuchaliśmy tego i przecieraliśmy oczy bo nie wierzyliśmy, że widzimy i słyszymy to co widzimy i słyszymy. Szkoda... Pani Katarzyna musiała mieć słabszy dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamierzam wyrzucać TVN24. Nadal uważam ten kanał informacyjny za najlepszy. Nie ma właściwie konkurencji. Mam nadzieję że Zaleska nigdy więcej nie poprowadzi faktów po faktach.

 

W ogóle ten program wrzuciłem do swojej ramówki na wieczór po obejrzeniu ostatnich sekund faktów gdzie była zapowiedź rozmowy z Rutkowskim. Od raz przeczuwałem szopkę. Od razu wiedziałem że się nie pomyliłem jak pani "redaktor" zapytała czy ma wadę wzroku bo nisi okulary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam nie najlepsze zdanie o Rutkowskim. Widać,że kręci,mówi,że czuł zapach rozkładającego się ciała,mówił,że mają ciało dziewczynki. To okazało się wierutną bzdurą. To,że nagrania przekazuje TV zamiast policji to pokazuje jego intencje. Chciał się wylansować,wrócić na czołówki gazet i na tym mu zależało. A to jaką dziennikarką jest Kolęda-Zaleska wiem nie od dziś i nie od wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek Ch.

Aż do dzisiaj Panią Katarzynę Kolędę-Zaleską miałem za dobrą i rzetelną dziennikarkę. Ale sposób w jaki poprowadziła dzisiejszy program "Fakty po Faktach", a właściwie jednostronny atak na Krzysztofa Rutkowskiego, był skandaliczny i miał się nijak do profesjonalnego dziennikarstwa. Już od początku programu widać było jak bardzo jest uprzedzona do pana Rutkowskiego, którego nieustannie atakowała przez cały program. Jej zachowanie oceniam jako SKANDALICZNE! i apeluję do władz stacji TVN o wyciągnięcie wobec niej konsekwencji. Dzięki skuteczności pana Rutkowskiego Policja i Prokuratura dostały rozwiązanie sprawy niemalże na tacy i zaoszczędziły dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy złotych na poszukiwania porywacza(y) małej Magdy. O tym zdaje się pani Kolęda-Zaleska zapomniała.

Też nie chcę ciągnąć tej "polityki" Ale czyż zachowanie Pani Katarzyny Kolędy-Zaleskiej to nie polityka. Nie pytam - tylko tak głośno myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli dojrzewacie aby TVN wyrzucić ze swojego jadłospisu? Brawo. Lepiej późno niz wcale.

Ja już dawno to zrobiłem i jak czytam ten temat to widzę że słusznie.

 

A tak swoją drogą, Rutkowski Rutkowskim, ale jasnowidz z Człuchowa jak zwykle się nie pomylił. Nawet wskazał gdzie należy szukać ciała (jakiś zsyp, gruzowisko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecajmy sie jasnowidzem bo jego przewowiednie są tak ogólne że nawez Zbyszek z pod sklepu jest w stanie wypowiedziec podobną przepowiednie.

 

 

Odnosnie pani ZALEWSKIEJ. Skandalicznie prowadziła program z udziałem pana Krzysztofa i policjanta, przecież to co ona wyprawiała to sie w głowie nie mieści kłóci sie z zaproszonym gościem, ubliża mu, znieważa według mnie to powinien byc koniec tej pani w Tv inaczej będziemy mówic o skandalu że dalej prowadzi programy w Tv. Sam napisze maila do TVN w tej sprawie. O poziomie inteligencji dziennikarki powinny świadczyc słowa "KTO PANA WYNAJOŁ, CZY NIE MATKA Z OJCEM? JAKIM PAN WIĘC JEST DETEKTYWEM GDY PAN SWOJEGO PRACODAWCE SPRZEDAJE" coś w tym stylu do jest szczyt głupoty tej pani, namawianie człowieka do tego aby w zamian za pieniądze zatajał prawde. Może ktoś wpadnie napiusac jakąs petycje aby usunąc z pracy takiego kogos jak ta pani, która broni zabójczynie i za winnego szystkiego uznaje pana Krzysztofa w końcu wysunie teorie że to pan Krzysztof zabił dziecko i kazał wywież dziecko.

 

Odnośnie pana Rutkowskiego to szacun, profesjonalista w działaniu, że chce byc medialny bardzo dobrze, a co policja może by sie nie chwaliła że rozwiązała sprawe, ma swoje medoty skuteczne i to sie liczy nie zastraszał nikogo, nikomu ni ubliżał a sprawe rozwiązał w kilkanaście godzin, gdyby policja działała to byśmy dalej szukali dziecka, byśmy finansowo pomagali matce dziecka. I po kilku latach przestępczyni dokonała by podobnego czynu w wtedy by policja odkopywała to co sie stało kilkanaście dni temu. Policja żenua, Zalewska skandal i usunięcie z pracy.

Rutkowski BRAWO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan425 rozumie że to sarkazm

 

Faktem jest żę gdy ta pani nie dostanie żadnej oficjalnej nagany to TVN24 straci dużo w moich oczach, nie moge tego zrozumiec po co było zapraszac faceta który odkrył prawde i jechac po nim jak by był jakimś szkodnikiem. Te docinki o okularkach, czy dobrze widzi, ale genialna riposta Rutkowskiego PATRZĄC NA TAKĄ GWIAZDE MOGE BYc OSLEPIONY. Ale ja bym sie zdenerwował gdybym był gościem w studiu pomógł rozwiązac sprawe a tu pani dziennikarz jedzie po mnie żę zachowałem sie nie etycznie wobec kobiety która kłamała w żywe oczy, czy pani dziennikarz nie doszła do wniosku żę Konieta zachowała sie nie etycznie wyrzucając swoje dziecko, okłamując ludzi i media w żywe oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to ma znaczenie Zaleska czy Zalewska dla mnie żadnego, nawet przeciętny zjadacz chleba nie wie dokładnie jak sie nazywa. Ale Rutkowski mimo wszystko wyszedł w tym wywiadzie na plus bo na wszystkie ataki umiał wyprowadzic kontre

- na zaczepke o okularach, puenta że gwiazda pani redaktor może go oślepic

- na zaczepce o etyce genialna kontra, aby pani redaktor pojechała do więzienia bronic kryminalisty

- na zaczepke żę nie jest detektywem, domumenty na to żę ma umowe podpisaną z biurem i coś tam nie wiadomo co bo nie dopuścili go do zdania

- na zaczepke policji że popełnia błedy, wyprowadził kontre że policja popełnia większe błędy i w konsekwencji nawet giną ludzie przez ich błędy

 

Podsumowując na wywiadzie mogła tylko stracic pani redaktor i TV bo tak policjant jak i Rutkowski zachowali sie ok jak na zachowanie gospodarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dość mocno przeżyła śmierć Pani Szymborskiej, bo chyba była z nią zaprzyjaźniona, ale moim zdaniem to jej zachowania nie usprawiedliwia (skoro jest w kiepskiej formie to powinna wziąść urlop, a nie wyżywać się na gościach ! - może właśnie tak szefostwo "Faktów" rozwiąże ten temat, tzn. da jej urlop, żeby sprawa tej rozmowy przycichła, a Pani Katarzyna opanowała emocje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...