Skocz do zawartości

Cinemax i Cinemax 2


Diavolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam Cinemaxy sobie bardzo chwalę. Kupę filmów już zdążyłem na nich obejrzeć. Dzisiaj np. "Hulka" reż. Anga Lee.

 

Filmy jakie dotychczas obejrzałem to:

 

- "Bank do obrobienia"

- "Bogata, wolna, samotna"

- "Czarna niedziela"

- "Chiński syndrom"

- "Chłodnia"

- "Fruitvale"

- "Hulk"

- "Jestem kibicem Standardu"

- "Kamerdyner"

- "Miłość i ból i ta cała [beep]na reszta"

- "Ona"

- "Ostatni człowiek"

- "Pan od muzyki"

- "Przesłuchanie w noc sylwestrową"

- "Suita kalifornijska"

- "Siedmiu wspaniałych"

- "Zgaga"

- "Zwykli ludzie"

 

Kilka filmów które chciałem jeszcze obejrzeć zniknęły z tej listy...

http://www.cinemax.pl/movielist

...czy jest szansa, że te filmy jeszcze się pojawią w najbliższych kilku miesiącach w ramówce Cinemax-ów :?::?::?:

 

 

Warto, w nc+ można wynegocjować za grosze lub za darmo, a w CP np. jak ja za połowę ceny.

Jestem abonentem CP i mam Cinemaxy właściwie za darmo. Moja poprzednia umowa była droższa od tej obecnej. Teraz mam to co przedtem + Cinemaxy do końca umowy + trzy kanały VOD aż do zimy + te IPLE itp.

 

 

"Ćma barowa" - polecam!

 

A za komentarz niech posłuży ta opinia:

Autor: eliot84

zastanawiam się ilu jeszcze znakomitych filmów nie zobaczyłem i już nigdy nie zobaczę, trochę filmów obejrzałem w życiu a tu proszę, film 3 lata młodszy ode mnie, który pierwszy raz oglądam, może zrobić listę filmów, które warto zobaczyć

przed śmiercią :)

Powiem Ci, że się wahałem by to obejrzeć, ale teraz to mnie przekonałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden ze "świerszczyków" telewizyjnych nie zarekomendował ten film. Film, który wcześniej przez wielu był pewnie oglądany. Temat stary, jak świat. Film bardzo dobry w swojej kategorii. Denzel gra świetnie. Polecam! I będzie dziś okazja na Cinemax2

o godzinie 22:00 - "Lot"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wcześniej oglądałem "premierowo" na Cinemaxie. Jakbym miał czas, to bym przedstawił moją listę obejrzanych filmów na Cine, postaram się o te najlepsze jakie oglądałem, znajdzie się tam między innymi "Martwe zło" czy "Kurier" chociaż do tej drugiej pozycji mogą być różne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem to napisać. Na razie to te propozycje do obejrzenia na kanale dodatkowo płatnym wyglądają słabo- stareńka Ćma barowa czy Lot. Czekam na propozycje prawdziwych premier, które warto zobaczyć. Ja na pewno skuszę się na Raid 2. Ostatnio oglądałem mało śmieszną niby komedię włoską "Mafia zabija tylko latem". Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem mało śmieszną niby komedię włoską "Mafia zabija tylko latem". Nie polecam.

Ja też :)

 

Oj spory zawód przeżyłem. Oglądałem dziś rano i także nie polecam.

 

 

Cinemax nie jest od nowości. I trzeba przyznać, że ostatnio ma ciekawszych kilka pozycji, niż samo HBO. I może będzie więcej seriali ich produkcji? Banshee i The Knick to trochę mało. :P

Mogliby powtórzyć serial "Gomorra", kurna akurat włączyli mi Cinemaxy kiedy serial już się skończył :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie skierowane do tych, którzy Cinemax oglądają nie od dziś:

Kilka filmów które chciałem jeszcze obejrzeć zniknęły z tej listy...

http://www.cinemax.pl/movielist

...czy jest szansa, że te filmy jeszcze się pojawią w najbliższych kilku miesiącach w ramówce Cinemax-ów :?::?::?: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mnie zaskoczyłeś, to od czego jest ten niby kanał premium? Tylko od wyciągania kasy od naiwnych :)?

Przecież leci na nim więcej klasyków, niż nowości.

 

Mogliby powtórzyć serial "Gomorra", kurna akurat włączyli mi Cinemaxy kiedy serial już się skończył :/

Ale "Gomorra" nie jest ich produkcji. Zapowiedzieli sporo własnych produkcji, ale jak na razie nic więcej o nich nie słyszymy.

 

Co do filmów, to nie wiem. Śledź oficjalną stronę. Tam podają terminy kolejnych emisji.

 

Aha, czyli za mało jeszcze „śmieci” na kanałach filmowych :]

Mów za siebie. Dla mnie seriale to nie "śmieci". A wiele produkcji jest lepszych od większości nowych filmów. I rozdzielanie tego jest na siłę. Bo oba typy produkcji czasem się uzupełniają wzajemnie. Np. filmy z MCU i serial Agenci T.A.R.C.Z.Y., Fargo, Od zmierzchu do Świtu, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co ten sztuczny podział? W dzisiejszych czasach nawet niektóre filmy stały się odcinkami tej samej historii. :P

 

Przewiduję, że w przyszłości filmy staną się takimi pilotażowymi odcinkami seriali. Ich produkcja będzie zbyt droga, żeby zostało tak jak jest. Trzeba będzie na marce maksymalnie zarobić. A to zmniejsza ryzyko plajty.

 

Właściwie już tak się dzieje (patrz produkcje Marvel/Disney). Nawet na Polskim podwórku (patrz Służby specjalne). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam rynku w USA czy Wielkiej Brytanii, więc nie będę się wypowiadał. Przy takiej ilości kanałów filmowych w Polsce płacenie dodatkowych pieniędzy za coś, gdzie głównie lecą starsze pozycje jest co najmniej dziwne. W czym ten kanał jest lepszy od Ale Kino?

Wystarczy przejrzeć ich ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Cinemaxy sobie bardzo chwalę. Kupę filmów już zdążyłem na nich obejrzeć. Dzisiaj np. "Hulka" reż. Anga Lee.

 

Filmy jakie dotychczas obejrzałem to:

 

- "Bank do obrobienia"

- "Bogata, wolna, samotna"

- "Czarna niedziela"

- "Chiński syndrom"

- "Chłodnia"

- "Fruitvale"

- "Hulk"

- "Jestem kibicem Standardu"

- "Kamerdyner"

- "Miłość i ból i ta cała [beep] reszta"

- "Ona"

- "Ostatni człowiek"

- "Pan od muzyki"

- "Przesłuchanie w noc sylwestrową"

- "Suita kalifornijska"

- "Siedmiu wspaniałych"

- "Zgaga"

- "Zwykli ludzie"

 

Kilka filmów które chciałem jeszcze obejrzeć zniknęły z tej listy...

http://www.cinemax.pl/movielist

...czy jest szansa, że te filmy jeszcze się pojawią w najbliższych kilku miesiącach w ramówce Cinemax-ów :?::?::?:

 

 

Warto, w nc+ można wynegocjować za grosze lub za darmo, a w CP np. jak ja za połowę ceny.

Jestem abonentem CP i mam Cinemaxy właściwie za darmo. Moja poprzednia umowa była droższa od tej obecnej. Teraz mam to co przedtem + Cinemaxy do końca umowy + trzy kanały VOD aż do zimy + te IPLE itp.

 

 

"Ćma barowa" - polecam!

 

A za komentarz niech posłuży ta opinia:

Autor: eliot84

zastanawiam się ilu jeszcze znakomitych filmów nie zobaczyłem i już nigdy nie zobaczę, trochę filmów obejrzałem w życiu a tu proszę, film 3 lata młodszy ode mnie, który pierwszy raz oglądam, może zrobić listę filmów, które warto zobaczyć

przed śmiercią :)

Powiem Ci, że się wahałem by to obejrzeć, ale teraz to mnie przekonałeś.

 

Mi również ich oferta bardzo odpowiada :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax zawsze emitował starsze jedne z najlepszych filmów. Na tym kanale nowości to tylko dopełnienie oferty kanału, do czego w ciągu siedmiu lat zdążyłem się przyzwyczaić. Gdy miałem C+, wolałem obejrzeć filmy właśnie na tym kanale, bo wtedy nowości nie ciągnęły mnie za bardzo. Wolałem obejrzeć jakąś perełkę filmową bez reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od wielu lat paczkę C+, HBO, Filmbox i Cinemax i mogę określić siebie jako maniaka filmowego. Uważam, że kanał Cinemax HD jest najlepszą stacją na rynku. Najwięcej filmów oglądam właśnie na Cinemaxie. Bardzo sobie cenię możliwość sięgnięcia po starsze, świetne produkcje bez przerywania ich reklamami np. ostatnio Ćma barowa czy Długi Wielki Piątek (za 2 dni powtórka, polecam), a równocześnie zobaczenia perełek produkcji palestyńskiej czy filipińskiej. Filmów, których próżno było szukać w kinach studyjnych. Która inna stacja oferuje takie połączenie?

A jak lecą jakieś nowości w C+ czy HBO, okazuje się, że większość widziałem już w kinie czy na kompie. Ale z przyzwyczajenia trzymam ciągle te programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również ich oferta bardzo odpowiada :lol2:

Fajnie... ale nie musiałeś cytować całości ;)

 

Długi Wielki Piątek (za 2 dni powtórka, polecam)

Dzięki. Skoro kinoman i jeszcze polecasz to się skuszę.

 

Obejrzę sobie jutro powtórkę na CM2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...