Skocz do zawartości

Tego kanału nie ma w twoim abonamencie


Patrycja12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam aktualnie problem ze żaden kanał ktory mam w pakiecie nie działa jest czarny ekran.od wczoraj minęło ponad 24 godziny jak podpisałam umowę i nadal nic nie idzie. Dzwonilam na infolinię powiedzieli że do 3 godzin powinno iść minęło już 5 godzin i dalej nic. Ktoś miał podobny problem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowych dekoderach z tego co widziałem ostatnio .po uruchomieniu pojawia się ekran powitalny i wykonuje się polecenia .które się pojawiają na ekranie.Łącznie z instalacją listy. Po instalacji pakiet serwisowy faktycznie był uruchomiony. Tutaj skoro wyświetlił się komunikat: Tego kanału....Przyjmuje ,że taka instalacja została wykonana. Gdyby była karta odwrotnie włożona ,wtedy pojawia się stosowny komunikat. Czyli pozostaje reset ustawień fabrycznych i ponowienie uprawnień. Poza tym wiemy tyle ile dany użytkownik napisze. W tym przypadku wiemy tylko ,że kanały nie działają i to wszystko.Nie wiemy jaki to dekoder ,skąd umowa - APS czy kurier, jaki poziom sygnału. Czy antena była już wcześniej ,czy została zamontowana teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz spotkałem się z sytuacją że dekoder już nie miał uprawnień na "pakiet techniczny" . Jeśli dekoder trochę leży w magazynie straci uprawnienia na ten pakiet i wtedy trzeba czekać na aktywację pomalowaniu danych do systemu, wtedy ruszy zgodnie z zawartością zgodnie z podpisaną umową. Sam miałem ful pakiet aż 3 dni. Znajomi po odebraniu dekodera od kuriera zdążyli podłączyć dekoder i za pół godziny zobaczyli komunikat: "Tego kanału..."  pomógł kontakt z infolinią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Nie tylko u ciebie. Wersja SD pewnie za niedługo out. Masz wersję w HD na poz. 74 na liście CP lub jak masz moduł to przeskanuj tp. 10719 V.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...