Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja złożyłem reklamację dotyczącą zdjęcia opłaty za deka, skoro działa jak działa to "spuścili mnie na drzewo" I odpisali że mam sobie kupić nowy konwerter, nową antenę,  kable, zamówić serwis montażu anten i już - skoro mam pixelozę bo oni dostarczają do mnie sygnał idealny.

Bezczelność do kwadratu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku wymiany na ten dekoder, przeklinam tą wymianę. Przełączać kanałów nie mogę swobodnie. 2 razy wymieniałem pilot, i nic. Muszę podchodzić prawie pod dekoder, aby cokolwiek przełączyć. Silnie naciskać przyciski, aż ręce się męczą. Mordęga z nawigacją. Czasem mam ochotę za przeproszeniem "pizdnąć" tym szajsem o posadzkę. Dodatkowo raz dysk całkiem padł. Wymieniony, i teraz znowu się psuje. Wchodzę w nagrania, i muli po 2 minuty (przy usuwaniu jakiegoś nagrania). Czekam po 2 minuty. No taki szajs, że aż ręce opadają. Dodam że mam całkiem inny dekoder w ofercie na kartę ITI2851S. I działa idealnie. Super szybko, pilot fajny mega ergonomiczny i wygodny. Przełączanie kanałów i oglądanie telewizji to czysta przyjemność. Z ogromną chęcią używał bym, tego dekodera ITI2851S, w swojej ofercie. A ten 4k to do śmietnika bym wyrzucił. A tak to męcze się, z tym pożal się boże chińskim badziewnym "super" 4k. Super to on się muli. A przełączanie kanałów to mordęga. Ps była aplikacja kiedyś NC+ pilot, w sklepie play na android. Mam nowy smartfon, ale nie widzę już tej aplikacji pilot. Nie ma jakiejś innej aplikacji do obsługi dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w moim mieście punktu. Konieczna wycieczka z dekederem do innego miasta (a umowa na matke jeszcze). Najgorsze, że kiedyś byliśmy w punkcie z tym problemem, i w punkcie babka bez problemu przełączała. Podobno, gdzieś wyczytałem że plazma może zakłucać sygnał. ALE ostatnio byłem z dekoderem, kilka dni u rodziny. I tam wcale lepiej się nie przełączało. Przy telewizorze LCD. Faktem jest też to, że pilot jest niewygodny. NIE MA już na smartfona aplikacji, NC+/ CANAL+ PILOT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Emilio1985 napisał(a):

Zrobię jak obejrze nagrany wczoraj wyścig NASCAR :)

 

Mam konwerter typu quad. Dwa wejścia są w salonie, dwa w sypialni. W sypialni był kiedyś multiroom, z którego zrezygnowałem na rzecz oferty C+ Online w ramach abonamentu. Obecne oba gniazdka sa tam nieuzywane. Co mi przychodzi do głowy to jeszcze podłączenie tam dekodera żeby sprawdzić czy problem będzie nadal.

 

U siebie jak dam na ustawienie jednokablowe, to znika plansza o braku sygnału na ANT2 na tych kanałach na których jest ten problem i można je normalnie oglądać. Natomiast te kanały które nie świeciły na konfiguracji dwukablowej, nadal nie świecą.

 

Z chwilowym zanikiem dźwięku też się spotkałem wczoraj na C+ 4k

 

 

 

Podłaczyłem dekoder pod gniazdka antenowe w sypialni. Innymi kablami. Problem ten sam, na tych samych kanałach.

 

Więc albo walnięty dekoder, albo cały konwerter quad.

 

Dekoder łatwiej wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ciebie bez problemu działa pilot, z każdego kąta pokoju? Ja muszę podchodzić prawie pod dekoder, i jeszcze dość silnie wciskać przyciski. Baterie niedawno wymieniałem, na duracell.
Ja miałem tak kilka miesięcy temu. Najpierw wymieniałem piloty na nowe (co ciekawe nie każdy nowy pilot działał w APS byli bardzo zdziwieni że nówki jeszcze zafoliowane i nie działają). Później trzymali mój dekoder pół dnia w sklepie i postawili diagnozę że jest sprawny. Zabrałam do domu podłączyłem i co dalej to samo. Dekoder do auta i do APS. W APSie kolejki ludzi wpadłem i od razu do nich z mordą na cały sklep że nie wyjdę ze sklepu bez nowego dekodera . Zostałem obsłużony poza kolejnością i wymienili dekoder i pilota na nówkę. I działa do dzisiaj. Działa gdyby tylko nie ta pixeloza i znikające EPG.

Wysłane z mojego CPH2449 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pilot "traci zasięg" to po prostu wymieńcie baterie a nie pilot:D 
Jedyne zastrzeżenie jakie mam do pilota to ten denerwujący "klik" i przestarzała IRD-a zamiast BT.....w ogóle do czasu ostatniej aktualizacji był to jeden z lepszych jeśli nie najlepszy dekoder operatorski na polskim rynku..... jeśli szybko nie naprawią tej pikselozy w następnym tygodniu wymieniam na ITCA. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, amigo007 napisał(a):

Faktem jest też to, że pilot jest niewygodny. NIE MA już na smartfona aplikacji, NC+/ CANAL+ PILOT ?

 

Istnieje darmowa aplikacja na smartfona, napisana przez jakiegoś użytkownika, zastępująca całkowicie  pilota do ultraboxów.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Usunięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...