Skocz do zawartości

Prasa telewizyjna... dawniej


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie. A tak wogóle to @CHRIS, możesz przesłać skany z Imperium TV lub Programu TV, jeśli te gazety masz?

 

Mam Poznański Tele Program z Grudnia 1998 roku ... w wolnej chwili coś powrzucam do wglądu ;)

 

 

To teraz ciekawostka... spotkaliście się kiedyś z takim oto rarytasem?

 

magaz14.gif

 

Jestem ciekaw co to była za gazeta, niestety odnalazłem jedynie okładkę na jednej ze stron ''cyrylicznych'' :P

Edytowane przez CHRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wstawić układ?

@CHRIS: Wiem, na jakiej stronie było znalezione. Na rosyjskiej :D A tak wogóle to nazwa nawiązuje do gdyńskiego dawnego Tele-Topu od sieci Polonii1, jednak widzę, że pewnie ten tygodnik był tylko w krańcach Mazowsza, bo widać logo WOT-u na okładce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tekstu pod tytułem wynika że to był branżowy magazyn nadawców telewizyjnych i operatorów kablowych.

Czyli wychodzi na to że to był bardziej taki "Press" tamtych czasów niż normalny tygodnik telewizyjny.

Ja z kolei pamiętam miesięcznik "Twoja Wizja" dla abonentów dawnej Wizji TV - z tego co wiem było tam z 10 stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, trochę koślawe to Twoje porównanie z "Pressem", bo on zaczął być wydawany właśnie w tym samym czasie, z którego pochodzi okładka. Poza tym "Press" zajmuje się wszystkimi mediami.

 

A co do tego "Teletopu", to znalazłem takie oto informacje: http://katalog.nukat.edu.pl/lib/item?id=chamo:32952&theme=nukat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, trochę koślawe to Twoje porównanie z "Pressem", bo on zaczął być wydawany właśnie w tym samym czasie, z którego pochodzi okładka. Poza tym "Press" zajmuje się wszystkimi mediami.

 

A co do tego "Teletopu", to znalazłem takie oto informacje: http://katalog.nukat.edu.pl/lib/item?id=chamo:32952&theme=nukat

Link nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba2015 Profil nosi nazwę "Telewizja z tamtych lat" ale o listingi trzeba pytać się drogą prywatnej wiadomości ponieważ wstawiają na profil tylko to co tyczy się Telewizji Polskiej.

Z drugiej strony powinni założyć podobny profil np. TV Komercyjna z dawnych lat przez co moglibyśmy zobaczyć jak wyglądały np. ramówki Polsatu, TVNu, Canal+ czy różnorodnych kanałów tematycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...