Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

W dniu dzisiejszym, w godzinach porannych miałem bardzo duże problemy z użytkowaniem forum. Utrudnione było przeglądanie działów/tematów, pisanie postów czy też pisanie wiadomości za pomocą shoutboxa. Problem trwał około 30 minut. Po tym czasie kłopoty ustały i od ok. 11:00 forum działa w miarę szybko i bez większych zacięć. Na potwierdzenie słów mych, wklejam oto linijkę dolną forum, z czasem połączenia z bazą MySQL:

Time : 12.327s | 9 Queries | GZIP : On

W ostatnich dniach spotkałem się z tym zjawiskiem po raz pierwszy, wcześniej miałem z takim stanem do czynienia 10 kwietnia br. Mam nadzieję, że kłopotów z bazą będzie z dnia na dzień coraz mniej, aż w końcu zanikną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[403] Forbidden : Dostęp zabroniony

Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostępu do /index.php na tym serwerze.

 

You don't have permission to access /index.php

dot

to zobaczyłem ostatnio kilkakrotnie, podczas prób wejścia na forum
Wchodziłeś przez forum.satkurier.pl, a nie przez forum.satkurier.pl i stąd ten komunikat. Adres forum.satkurier.pl jest od jakiegoś czasu nieaktualny :)
tylko ja mam mały zgrzyt bo nadal jest to ten sam adres... wiec będę musiał podmienić coś w zakładkach, tylko nie wiem co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga z racji tego że z automatu zastąpiłem na forum wyrażenie "skforum.nazwa.pl" na "forum.satkurier.pl" (aby linki, obrazki ludziom działały) to niektóre posty mogą się wydawać głupie :)

 

aktualny adres forum to : forum.satkurier.pl,

dotychczas istniało przekierowanie ze starego adresu (więc niektórzy mogli nawet nie wiedzieć gdzie wchodzą :) ) ale od mniej wiecej tygodnia już go nie ma.

 

Jakby wam coś nie działało to spróbujcie wyczyścić ciasteczka (link na dole forum), albo odświerzyć forum poprzez CTRL+R lub wpisać "ręcznie" w pasek adresu forum.satkurier.pl -> generalnie powinno wtedy wszystkim chodzić.

Jeżeli strona wczytuje się długo to najpewniej serwerownia znowu "daje ciała" - ostatnio coś tam bliżej nieokreślonego poprawiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General Error

SQL ERROR [ mysql4 ]

 

Too many connections [1040]

 

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

Dziś znów miałem kilkakrotnie taki komunikat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak otworzyło się forum kilka razy.

 

SAT Kurier

Niezależne Forum Telewizji Cyfrowej

 

 

Przejdź do zawartości

 

 

Wyszukiwanie zaawansowane

 

Strona główna forum

Zmień rozmiar czcionki

FAQ

Zarejestruj

Zaloguj

Teraz jest 13 maja 2009, o 20:43

 

Zobacz wątki bez odpowiedzi • Zobacz aktywne wątki

 

Sprawy serwisów i forum

Wątki

Posty

Ostatni post

 

Forum SAT Kurier

Sprawy związane z funkcjonowaniem forum SAT Kurier, prośby do administracji/moderatorów, problemy z działaniem forum

52 Wątki

2852 Posty

Ostatni post Problemy z rejestracją, b…

przez STARYWYGA

wczoraj, o 23:11

 

Serwisy grupy medialnej SAT Kurier

Dyskusja związana z funkcjonowaniem serwisów: https://satkurier.pl, http://www.digi-tv.pl oraz sklepu http://www.hollex.pl

27 Wątki

673 Posty

Ostatni post Problemy w funkcjonowaniu…

przez STARYWYGA

8 maja 2009, o 14:51

 

Magazyny SAT Kurier, Digi-tv.pl i wystawa SAT Krak

Tematy związane z Magazynem Telewizji Cyfrowej SAT Kurier, dwumiesięcznikiem Digi-tv.pl, oraz wystawą SAT Krak

25 Wątki

839 Posty

Ostatni post Magazyn Digi-tv.pl - ofic…

przez radzioksp

25 kwi 2009, o 11:08

 

Początkujący

Wątki

Posty

Ostatni post

 

SAT Kurier FAQ

Zbiór przewodników poświęconych podstawowym zagadnieniom z zakresu TV satelitarnej. Nie ma możliwości zakładania nowych wątków w tym dziale

19 Wątki

31 Posty

Ostatni post Ustawiamy obrotnicę

przez RafiX

6 sty 2009, o 18:10

 

Dobór sprzętu

Pomoc w wyborze niezbędnego sprzętu SAT przy tworzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...