Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Samsunga 305G i nadal nowej karty nie widać...

Jeśli do końca maja nie dostaniesz karty to musisz zadzwonić do BOK i im to zgłosić. Ale powiem ci jedno: Nie przejmuj się niektórzy nawet do Echostarów, które były wymieniane na początku nie dostali karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: No ja juz jestem po wymianie karty. Mam Samsunga DSB 305G i karta szla do mnie troche okrezna droga ale doszla. Z polsatu zostala wyslana 08.05.2008 i szla dluzej niz z Polski do Hiszpanii. Sama procedura oczekiwania na autoryzacje karty trwala niecale 6 minut. Dekoder ustawiony na Kanal 10 Blad 04 i po okolo 6 minutach pojawil sie obraz. Niestety bez HBO i polsatu sport extra. Musialem zadzwonic do polsatu i poprosic uprzejmie mila Pania o doslanie uprawnien na te kanaly. Znow kilka minut oczekiwania na 10 kanale i milalem polsat sport extra, a na HBO ciemnosc. Powrot na kanal 10 i oczekiwanie okolo 10 minut przynioslo rezultat cala paczka HBO pojawila sie i swieci. Oczywiscie z dodatkow mam ...Cmaxy... Chyba jestem w mniejszosci i nie zanotowalem wiekszych problemow, a cala procedura trwala lacznie z oczekiwaniem na infolini okolo 30 minut. To chyba nie taki zly rezultat w porownaniu z innymi abo, ktorzy nie moga dodzwonic sie do CP lub czekaja godzinami na dosyl uprawnien do karty... :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: jak masz 04 to juz z gorki, dekoder czyta karte... teraz zadzwon na ten numer co dostales w liscie i nie przerazaj sie tym ze jestes 34 w kolejce za kilka sekund bedziesz juz 25 i tak poczekasz okolo 1 moze troche wiecej i sie polaczysz. Ja dzwonilem z hiszpanii i trawalo to kikla chwil... :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...