Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tak z innej beczki. Na jaki system oprócz Nagravision mógłby przejść CP po najmniejszej linii oporu, tzn przy jak najmniejszej ilości problemów i wymiany dekoderów. Który stosowany powszechnie system jest najbardziej zbliżony do Nagravision. Istnieje takie prawdopodobieństwo że firma Kudelskiego zbankrutuje i co wtedy na jakiś system tzreba było by się zdecydować. A drugie moje pytanie czy np. Dekoder Samsung H370G mógłby po włożeniu innej karty kodowej i zmianie oprogramowania służyć Cyfrowemu Polsatowi do dekodowania innego sytemu kodowania?

 

z tego co wiem (ale mogę się mylić) to kodowanie jest częściowo sprzętowe, i nawet zmiana oprogramowania nie pomoże w zmanie systemu kodowania na całkiem inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wchłonieciu wizji tv cyfra przeprogramowała wizyjne philipsy z cryptoworks na seca2. Piraci wtedy dodali do tego nagrę i dekoder odkodowywał wszystko bez problemu, także nie trzeba daleko szukać, myslę że to jest trochę tak jak z komputerem, jesli sprzet jest odpowiednio szybki to wszystko się da zaprogramować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy z okolic Jasnej Góry dostał nową kartę na dekoder Echostar DSB 606 już na początku marca...

 

miło czytać, że w końcu dosyłają kartki dla Echosiów...czy na 717 odbywa się wymiana bez kłopotów :?:

 

wczoraj rozmawiałem z kolegą, który był abonentem od 2000 roku i chciał wymienić dekoder na HD, bo zmieniał telewizorek...

no i zwodzlili go od sierpnia ubr roku w BOKu CP...więc po wypowiedzieniu umowy został abonentem konkurencyjnej platformy, która ma

więcej kanałów HD w ofercie i dekoter dostał też w promocji :mrgreen:

 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nikt nie ma, a jak ma to nie wielka liczba osób. Są problemy z tym HBO. Włączą dopiero po rozpoczęciu następnego okresu rozliczeniowego, czy jakoś tak. HBO mogą mieć ewentualnie osoby, które mają wykupioną opcję HBO, te kanały nie wchodzą w skład "promocji" jaką teraz dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luty 2008:

. Echostar DSB606

. Echostar DSB616

. Echostar DVR747

 

Marzec 2008:

. Echostar DSB606 (kolejny etap)

. Echostar DSB717

 

Kwiecień 2008:

. Echostar DSB717 (kolejny etap)

. Echostar DSB717A

. Samsung DSR7000

. Samsung S305G

. Sagem 4275

 

Maj 2008:

. Sagem 3275

. Sagem 4285

. Thomson DSI30PO

. Thomson DSI50PO

. Thomson DSI50POM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem karte tydzień temu, wszystko chodziło ( i chodzi dalej ) z wyjątkiem HBO ale wczoraj na wieczór włączyłem dekoder i cała paczka HBO mi chodziła. Niestety radość nietrwała długo, rano mi już zakodowali :cry:

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć z czym to się wiążę, że puśćili tylko na chwilę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...