Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

{...}

byłem wczoraj u znajomego, który posiada tunek Echostara DSB 606 i przeżył już poprzenią wymianę kart bez problemu :brawo:

{..}

poradziłem mu zadzwonić do boa aby sprawdzić czy kartę już wysłali !

{...} :?:

 

witam,

 

właśnie się dowiedziałem, że u znajomego jak zadzwonił na boa-linię, to powiedzieli mu, że kartę wysłali w marcu, a on stwierdził, że nie dostał :mrgreen:

więc stwierdzili, że wyślą nową kartę do niego !

 

zobaczymy co będzie dalej...acha, jeszcze jedno uściślenie...jest on na umowie bezterminowej...!!!

 

czy można wypowiedzieć taką umowę na 1 m-c listem poleconym i wziąść dekoder samsunga hd :?:

 

a może ktoś coś wie z przecieków kiedy pojawią się echostarki hd przed pekinem czy dopiero na gwiazdkę :?:

 

dzięki za wszelkie sugestie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post więc witam serdecznie. :smile:

 

Mam problem z nowa kartą CP. Dostałem ją bardzo dawno ale odbiór był ok więc nie bawiłem się w zmianę na nową. Teraz trochę doczytałem i widzę, że czas się za to zabrać. Przeczytałem cały temat( trochę to trwało) i mam problem. W instrukcji instalacji kart pisze, że mam mieć soft w wersji 1.3, ja miałem wersję 3.0 ( to chyba nowsza logicznie rzecz biorąc) która to jeszcze dwa dni temu wieczorem zaktualizowała się do 3.1. Czekam już około 12h na kanale 36 ( kanał abonenta bo na 10 teraz jest test HD) i nic. Brałem wznawianie sygnału dziś rano ( o 8:00 ) i nadal nic. Wysłałem maila żeby odblokowali mi ten dekoder bo cały czas pisze, że mam zablokowany. Czy to wina tego, że mam soft NIE w wersji 1.3??

 

help me

 

 

A i mój dekoder to EchoStar DSB 717 jeżeli to ma znaczenie. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko aktualizacja taka jak podana byłą w tym liście nic u mnie nie zmienia. Nic się nie dzieje. Dzwoniłem do nich jakiś tydzień temu, ze nie mogę zaktualizować i miłą pani powiedziała, że ktoś się ze mną skontaktuje w ciągu 4 godzin. Po tygodniu nadal nic. Szkoda mi na nich kasy.

 

A może ja jakoś źle robię tą aktualizację. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poczekam do końca maja z aktywacją i dzięki temu będę mógł spokojnie oglądać ME2008 na SportExtra, którego normalnie nie mam.

Czyż nie tak?

Po co ten pośpiech?

Ależ żeś to sobie wykombinował - ktoś zna taki przypadek? Sam jestem ciekaw, czy to "zadziała".

Właśnie - zapytam - czy to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że tego nie przeczytają pracownicy Polsatu :D Mam dekoder który od jakiegoś czasu jest już fta. Po wymianie karty na nową mogłem jedynie oglądać napis "dekoder zablokowany skontaktuj się.....". Dzięki darmowej premii w telefonie która i tak przepada, pomyślałem sobie że zadzwonię do nich niech mi odblokują. I odblokowali w ciągu 15 minut. Tylko że teraz mam wszystkie kanały (oprócz HBO i Playboy) zamiast kanałów fta. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że tego nie przeczytają pracownicy Polsatu :D Mam dekoder który od jakiegoś czasu jest już fta. Po wymianie karty na nową mogłem jedynie oglądać napis "dekoder zablokowany skontaktuj się.....". Dzięki darmowej premii w telefonie która i tak przepada, pomyślałem sobie że zadzwonię do nich niech mi odblokują. I odblokowali w ciągu 15 minut. Tylko że teraz mam wszystkie kanały (oprócz HBO i Playboy) zamiast kanałów fta. :brawo:

 

nie przejmuj się pracownikami polsatu, oni o tym wiedzą, u mnie też były tylko FTA a po zmianie karty chodzą te kanały co u Ciebie i to już 3 tygodnie; to chyba taki rodzaj promocji CP;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że tego nie przeczytają pracownicy Polsatu :D Mam dekoder który od jakiegoś czasu jest już fta. Po wymianie karty na nową mogłem jedynie oglądać napis "dekoder zablokowany skontaktuj się.....". Dzięki darmowej premii w telefonie która i tak przepada, pomyślałem sobie że zadzwonię do nich niech mi odblokują. I odblokowali w ciągu 15 minut. Tylko że teraz mam wszystkie kanały (oprócz HBO i Playboy) zamiast kanałów fta. :brawo:

Hmm! Może i ja taki numer wykręcę :P

Skąd bądą wiedzieli, że mam dekoder niezablokowany :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm! Może i ja taki numer wykręcę :P

Skąd bądą wiedzieli, że mam dekoder niezablokowany :lol2:

 

Może liczy się pierwsze uruchomienie karty ? Ta moja nowa karta właśnie pierwszy raz została uruchomiona. Nie używam tego dekodera dlatego nie dzwoniłem do nich wcześniej. Ale za miesiąc dam znać czy dalej działa czy nie. bogdan425 to pewno jest automatycznie liczony miesiąc od pierwszego uruchomienia karty. Ale teraz mam więcej kanałów (Cinemax) niż na dekoderze HD z pakietem Relaxmix :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wznawianie sygnału przez iCOK różni się od aktywowania nowej kart przez infolinie?? :roll:

Niczym się nie różni. Powrót do ustawień fabrycznych :arrow: Kanał 54 :arrow: ICOK :arrow: 15min - 3h (zależy od dnia) :arrow: Działa...

 

Tu nic nie pomoże, skoro dekoder zablokowany na amen. Koniecznie jest połącznie z konsultantem.

Nic nie jest konieczne. Patrz wyżej.

 

A co do wznowień sygnału. To przez automatyczną sekretarkę, jest inne niż przez ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wszyscy mają nowe karty, np. ja do dwóch modułów CP jeszcze nie dostałem kart i wciąż czekam ale nie ma co się denerwować bo wymiana jest przedłużona co najmniej do końca lipca a potem pewnie jeszcze miesiąc na ewentualne reklamacje.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...