Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Bingo TV napisał(a):

Mi się też wydaje, że to koniec C+ w Polsacie-teraz znikają kanały sportowe, później pewnie znikną do tego kanały tematyczne, a na końcu jeszcze pewnie na dokładkę wszystkie kanały Polsatu w Canal+. Tak mi się wydaje

Z polsatu nie ma co znikać, bo ci co nie mają własnych list z kanałów z + na końcu nie korzystają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Pawop napisał(a):

Uważam podobnie jak @muza_tv że C+ spakuje LM i Ekstraklase w jeden pakiet i zaoferuje go Polsatowi

Możliwe z tym że wtedy LM z ekstraklasą musiała by być na osobnych kanałach tak jak było na kanałach PSP. Nie wiem czy Canal+ ma tyle miejsca na transponderach żeby uruchomić dodatkowo tyle kanałów chyba że zaoferuje tylko wybrane mecze. Nie wiadomo też jaki pakiet LM zakupili i czy będzie też multiliga.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy kupili prawa do wszystkich meczy czy tylko do wybranych i ile mogą nadawać przez tv-sat, a ile w streamingu oraz czy pakiet obejmuje multiligę. Licencje na poszczególne możliwości pewnie są rozdrobnione.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Paul234 napisał(a):

Nie danie LM do PB to może w papierach ok ale moralna i wizerunkowa klęska bo C+ samo ssało LM przez 6 lat od Polsatu a sami zostawią dla siebie?

Było to raczej takie współssanie. A na tym rynku jak masz coś porządnego do zaoferowania to moralność się nie liczy

2 minuty temu, Paul234 napisał(a):

PB im dawał a mógł zostawić dla siebie.

Serio? Ty tylko bronisz PB. Tak jakbyś zapomniał że to właśnie oni też "coś" od nich ciągneli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Klopseł napisał(a):

Masz rację, ale w tym momencie C+ ma wręcz wybitną okazję aby "urwać" kawałek tortu Polsatowi, nawet jeśli nie będzie to wielki kawałek....

 

Nic nie urwą :)

Nikt nie zmieniał platformy dla Ligi Mistrzów, bo pojawiła się też w Canal+.

Ekstraklasa od lat jest w Canal+, więc lojalni kibice od dawna są w Canal+.

Nawet jeśli w Polsacie nie będzie Ekstraklasy, to zainteresowani sobie wykupią Canal+ Online.

Ale zakładam, że Ekstraklasa oraz LM będzie w Polsacie. To dobry deal dla obu stron

13 minut temu, Paul234 napisał(a):

PB im dawał a mógł zostawić dla siebie.

 

Polsat Box nic nie dawał. Od samego początku zakładali, że Liga Mistrzów nie będzie tylko u nich. Kasa, kasa, kasa... biznes :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Paul234 napisał(a):

Nie danie LM do PB to może w papierach ok ale moralna i wizerunkowa klęska bo C+ samo ssało LM przez 6 lat od Polsatu a sami zostawią dla siebie?

 

Z punktu widzenia C+ naprawdę to mogło wyglądać w ten sposób: my im dajemy Ekstraklasę, oni nam dają LM. A teraz wzięli wszystko bezpośrednio od sprzedawcy praw i - podkreślam, z ich punktu widzenia - ustały powody żeby się wymieniać.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Moim zdaniem nie do końca masz rację bo jak kupię jakiś produkt przez pośrednika to mam prawo oczekiwać, że dostanę pełnowartościowy produkt. Zarówno operatorowi od którego mam jak i sprzedawcy kanałów Canal+ powinno zależeć, żebym dostał pełnowartościowy kompletny produkt. A z Twojej teorii wynika, że przez pośredników możesz dostarczyć bubel a jak chcesz pełnowartościowy to kup bezpośrednio od producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, michael112 napisał(a):

 

Z punktu widzenia C+ naprawdę to mogło wyglądać w ten sposób: my im dajemy Ekstraklasę, oni nam dają LM. A teraz wzięli wszystko bezpośrednio od sprzedawcy praw i - podkreślam, z ich punktu widzenia - ustały powody żeby się wymieniać.

 

Podstawowym błędem jest ciągłe powtarzanie o jakieś "wymianie" :)

Polsat miał Ligę Mistrzów, którą chciał zaoferować szerzej, by zarobić. Podobnie jak sprzedawał swoje produkty premium (PPV Tenisa, PPV Siatkówki etc.)

A Canal+ od pewnego czasu ma politykę udostępniania swoich kanałów szerzej, stąd kanały tematyczne Canal+ w Polsacie i Ekstraklasa.

Wszędzie chodzi o pieniądze na zmieniającym się rynku, a nie jakieś romanse - dzisiaj abonenci nie zmieniają platform jak kiedyś, do tego dochodzi dostęp online.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Paul234 napisał(a):

@czerstwy Moim zdaniem nie do końca masz rację bo jak kupię jakiś produkt przez pośrednika to mam prawo oczekiwać, że dostanę pełnowartościowy produkt. Zarówno operatorowi od którego mam jak i sprzedawcy kanałów Canal+ powinno zależeć, żebym dostał pełnowartościowy kompletny produkt. A z Twojej teorii wynika, że przez pośredników możesz dostarczyć bubel a jak chcesz pełnowartościowy to kup bezpośrednio od producenta.

To oczekuj tego od swojego operatora😂 Niech twój operator zapłaci odpowiednie pieniądze to dostanie pełnowartościowy produkt😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, muza_tv napisał(a):

 

Nic nie urwą :)

Nikt nie zmieniał platformy dla Ligi Mistrzów, bo pojawiła się też w Canal+.

Ekstraklasa od lat jest w Canal+, więc lojalni kibice od dawna są w Canal+.

Nawet jeśli w Polsacie nie będzie Ekstraklasy, to zainteresowani sobie wykupią Canal+ Online.

Ale zakładam, że Ekstraklasa oraz LM będzie w Polsacie. To dobry deal dla obu stron

 

Polsat Box nic nie dawał. Od samego początku zakładali, że Liga Mistrzów nie będzie tylko u nich. Kasa, kasa, kasa... biznes :)

Ehh... Streamowanie sportu jest opłacalne cenowo, aleee niewygodne. Nic nie będzie w polsacie, jeszcze zobaczysz, ale spokojnie, C+ zrobi promocję na sport;)

Ja myślę że monopolizowanie najpopularniejszego sportu w polsce ostatecznie skruszy część polsatowców. Tak naprawdę teraz jest tam tylko siatkówka i 1 Liga (bo TVP Sport nie ucieka!!!), no i jakby się uprzeć to jeszcze Eleven Sports

38 minut temu, muza_tv napisał(a):

 

Nikt nie zmieniał platformy dla Ligi Mistrzów, bo pojawiła się też w Canal+.

Ekstraklasa od lat jest w Canal+, więc lojalni kibice od dawna są w Canal+.

Tak jakbyś nie zauważył o czym jest ten wątek. Co z tego że była też w C+, i nie było różnicy dla abonentów PB. Teraz będzie zapewne tylko na C+. EKSTRAKLASA BYŁA PRZEIEŻ NA OBU PLATFORMACH JEDNOCZEŚNIE (napisałem to tak dla podkreślenia ważności zdania) A TERAZ MOŻE BYĆ TYLKO NA C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też faktycznie zaoferują im te kanały "Extra". Dadzą może coś z Ekstraklasy, coś z LM, a jak ktoś będzie chciał więcej to i tak będzie musiał kupić C+. 

Chociaż nie wiem czy Polsat na takie coś by poszedł. 

 

No i ciekawe co z Polsatami Premium w C+. Też do odstrzału jak C+S3 i C+S4 w Polsacie czy jednak zostaną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Przyzwyczaili pewne grono abonentów do LM czy Ekstraklasy i oby im te oszczędności  nie wyszły bokiem.

Ludzie pokupowali pakiet M Sport ze względu na ekstraklasę. Jeśli operator "powie" tym abonentom że już tych kanałów nie będzie to słabo to będzie wyglądało, a obniżenia ceny za pakiet w którym były te kanały jako promocyjne nie należy się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vigoo napisał(a):

Nie przyszło Wam do głowy, że to Polsat może nie chcieć płacić dłużej za te kanały, bo im się to nie kalkuluje a jak widać szukają oszczędności?

Szukanie oszczędności w Polsacie? Żadna nowość. Tylko z tego powodu nadaje większość kanałów tematycznych Polsatu. Chodzi mi nie o Super Polsat, Cafe, Play (bo tam pokazuje się jeszcze jakieś produkcje orginalne), ale o takie twory jak: Polsat 2, Polsat Doku, Polsat Seriale, PN2 itd, itd. To tylko maszyny do wybulania kasy od reklamodawców. Zresztą nie tylko Polsat tworzy takie [beep]. Czy widzieliście jakiekolwiek nowości na TVN Fabuła albo TVP Nauka?

Problemem Polskiej TV są właśnie kanały powtórkowe takie jak (wstaw nazwę czegokolwiek). Nawet Telewizja WP, od tak znanego portalu nadaje praktycznie same rzeczy w stylu "Morderstwa w Midsomer"

2 godziny temu, opensource napisał(a):

Ludzie pokupowali pakiet M Sport ze względu na ekstraklasę. Jeśli operator "powie" tym abonentom że już tych kanałów nie będzie to słabo to będzie wyglądało.

Mam Pakiet Sport Max, i z tego co wiem będę miał jeszcze do nich dostęp, bo "Możliwość przedłużenia dostępności" istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...