Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bardzo którko oglądam TV, bo mam inne zajęcia, głównym jest MUZYKA, której poświęcam najwięcej czasu, TV rano i wieczorem, a net w ciągu dnia. A śpię w nocy zazwyczaj kąłdę się spać o 24 i wstaję przed 7, żeby zdążyć do szkoły, choć mam nie daleko, bo prezjść tylko 2 ulice. Wróćmy do tematu.

 

Pozdro 4 all :wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy kanał, który został dołączony w ostatnich miesiącach na jedną z platform to chyba NASN. Najmniej osób ma zastrzeżenia do ramówki właśnie tego kanału :D

Ale to dalej nie rozwiązuje Wam sporu CP/C+ :lol:

 

Pełna zgoda. NASN powinno być dodany do C+ w pierwszej kolejności. To dobry kanał i mało "kontrowersyjny" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Poza tym ponoc prowadzone sa rozmowy NASN z CP i C+, ale jak narazie cisza. Mnie zastanawia tylko czy History Channel bedzie nadawany w polskiej wersji z lektorem czy napisami o ile w ogole pojawi sie na naszym rynku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tcm z listy C+ 34 już nadaje; Jest w 2 wersjach tzn na tcm 1 leci inny film a na CN/TCM cos innego

 

No właśnie :!::wink: Dziś w okolicach godziny 20.30 zauważyłem, że TCM już nadaje. A jak to będzie w kablówkach od 1 marca?? Czy nadal tam będą niektórzy operatorzy sieci kablowych dzielić program CN o 21.00 na TCM?? Jak program tv będzie wyglądać??

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferdek to taki typ, że jeśli wpiszesz mu same PID-y kanału kodowanego, to nie zdekoduje go. Musisz przeszukać 10.949V, aby dodał się automatycznie, bo po dopisaniu ręcznym nie będzie go chciał odkodować.

 

PS: Listy nie zniszczy - Fergusony nie ruszają tego co jest, tylko dopisują nowe kanały na koniec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Prosze mi podać dokładne namiary na Cartoon i TCM Chodzi mi

PID-Y U mnie są dwa Cartoony na dekoderze o tej samej czestotliwośći ale o mają innie pid-y Nie wiem dlaczego TCM nadaje po angielsku

 

 

cyfra komfortowy canal+cinemax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...