Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra zachłysnęła się dołączeniem hitu jakim jest podobno HBO Comedy,reszta się już dla nich nie liczy.Abonenci to widzą i dlatego CP jest największą platformą cyfrową bo za niewielkie pieniądze posiada rozbudowaną ofertę programową,która zaspokoi prawie każdego :D są gusta i guściki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie uwazam ze C+ jest dla bogaczy, a CP dla biedakow. Raczej liczy sie rozwoj platformy jej inwestycje w nowe kanaly, a nie zapychanie sobie kieszeni naszymi pieniedzmi, a w zamian dolaczenie jednego kanalu pseudopremium jakim jest powtorkowe pasmo HBO zwane dla zmylki HBO Comedy! :lol:

CP wzial sie do pracy i to im procentuje. Poza tym jesli bym kupil CP to pozostalbym nadal przy C+ ale tylko dla C+ i niektorych pozycji HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba nawet jak padnie Wasza platforma uważać będziecie, że i tak jest najlepsza. Szczerze Wam współczuje, płacicie grubą kasę za którą po odliczeniu kosztów ktoś kupuje sobie nie VW tylko Mercedesa.

Pakiet familijny za 35 zł mówi sam za siebie.

I bałagam nie piszcie, że CP to platforma dla biedaków. To platforma dla ludzi z prosta kalkulacją co za ile.

.

 

Oczywiście mógłbym się poczuć urażony tym postem - Cyfrę mają glupole co do 2 nie zliczą a Polsat piękni bogaci i z Mercedesami.

W jednym jednak miejscu Manio napisał prawdę - co prawda niechcący - Polsat Cyfrowy ma kanały dla prostaków. Niesety. Żaden kanał - moze poza Zone Europa nie prezentuje poziomu, ktory mógłby oglądać człowiek z maturą. I to jest przykre. Ale pocieszające jast to, ze mimo takiej różnicy w cnie i ofercie Cyfra niewiele ma mniej odbiorców niż Polsat - co świadczy o tym, że mamy mądre społeczeństwo - które potrafi wybrać wartościowe kanały.

Ja rozumiem powody, dla których niektórzy mają Polsat - niech i oni zrozumieją, dlaczego ja mam Cyfrę.

A poza tym istnieje takie przysłowie - lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć. Interpretację pozostawiam innym abo Cyfry, Polsatu i "n".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno jak chcesz to bądź abonentem Cyfry do końca jej lub Twoich dni.

Dziwi mnie tylko fakt dlaczego przepłacacie.

To tak jakbyś poszedł do sklepu kupić sobie perfum np. Diora powiedzmy 100 ml.

W jednym cena będzie 320 zł, a w drugim 270 zł i gdzie kupisz?

Może nie do końca ale to samo jest patrząc na N i CP a Cyfre.

W CP i N dostaje produkt za odpowiednią cenę, nieuważam się za biedaka, niestety Bruno i ku Twojemu zaskoczeniu nie mam mercedesa.

I napisze jeszcze raz czekam aż Cyfra mnie zaskoczy bo jak narazie widzę jak się stacza po rółwni pochyłej a Wy jej bezsensu bronicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze kazdy z abonentow Polsatu, chcialby miec wiekszosc kanalow, ktore sa na wylacznosc w Cyfrze+ (canal+, hbo, ale kino, ngch itd) Natomiast na prawde niewiele jest kanalow ktore chcialbym, aby przeszly z PC do Cyfry, chyba tylko bumenang i trawel. Pozostale, to programy ktore sa juz w C+, lub sa to niskiej jakosci produkcjie. Mozna mowic, ze C+ jest za droga, ale jest zdecydowanie najatrakcyjniejsza platworma w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie czuje a inni niech się sami wypowiedzą w swoim imieniu.

Ludzie mają rożne gusta i nie możesz tak pisać. Każdy wybiera co innego, a wy piszecie tylko przez pryzmat swoich oczu.

Patrząc na mnie to napisze Ci, .żed nie jestem emerytem, nie jestem też rencistą i nie jestem bezrobotnym, w domu jestem w godz. wieczornych i głupotą byłoby płacić tyle kasy za Cyfre by mieć te wymienione przez ciebie kanały i nie móc ich oglądać z powodu braku czasu.

Wy chyba jeszcze chodzicie do szkół i prowadzicie beztroskie zycie węc i myśli macie inne.

Tak żyjących ludzi jak ja jest obecnie w Polsce mnóstwo życie prywatne to mała cząstka czasu, dla wszystkich liczy się praca i kariera zawodowa.

Wybrałem CP i N zwe względu na HD i na dwa pokoje.

Jednak nie wziął bym nigdy Cyfry wcześniej a teraz już napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I napisze jeszcze raz czekam aż Cyfra mnie zaskoczy bo jak narazie widzę jak się stacza po rółwni pochyłej a Wy jej bezsensu bronicie.

 

Ciebie Cyfra nie zaskoczy - nigdy.

Napewno nie dołączy [beep]u typu E, Superstacja czy Wedding - a jeśli dołączy - to raczej mnie to zakoczy bardzo niemile.

Zaskoczyłby mnie Polsat dołączając jakiś kanał z muzyką klasyczną albo przyjmując na swoje TP TVP Kultura. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie zaskoczy wtedy kiedy wróci do dawnych zwyczajów i będzie sprzątała konkurencji sprzed nosa wszystkie kanały. Od czasu kiedy na Polski rynek wchodził AXN najpierw CP a teraz dodatkowo N za każdy mrazem wyprzedzają C+.

Macie racje może niektóre prograjmy prezentują niski poziom ale dla mnie TV1000 i E! to ciekawe kanały i chciałbym mieć je w ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Zawsze jest opcja przejscia do CP, ktora rozwazam, bo mam juz dosc opieszalosci C+. Pamietajcie jednak, ze teraz Cyfra buduje sobie nowa siedzibe i dlatego maja w nosie nowe kanaly. Przeciez trzeba wygodnie zarzadzac naszymi pieniedzmi w nowej siedzibie. Tylko zeby nie okazalo sie, ze wybuduja nowa siedzibe i zostana w niej sami dla siebie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra + nie powinna dodaewac zadnych tandetnych kanalow o ktore tu jest taki larum bo ma wystarczajaco swoich dobrych.

Poza tym Cyfre sie ma glownie dla kanalow premium,podobno ok 70 % abo ma jakis kanal premium

Wiec o ich finanse bym sie nie martwil.

Owszem mogli by zrobic pakiet za 9 zl jak konkurencja i sie chwalic ze maja 1.200mil abonentow ale po co?

Bez sensu ta dyskusja.

Jak Ci brak badziew typu Superstacja,itd itd to droga wolna do konkurencji.

Tam za chwile bedziesz miec 100 kanalow a do ogladania nic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja faktycznie trochę bez sensu. C+ ma najlepsze kanały w Polsce (Canal +, HBO, NG) i po co z tym dyskutować? To fakt. Kwestią zostaje cena. Ja mam teraz Komfortowy z Canal + za 55 PLN, więc żadna inna platforma się do tego nie umywa, a nawet jak mi przyjdzie płacić w przyszłości trochę więcej (choć niekoniecznie) to za wymienione kanały warto :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PawelU1981

widzę że twoja specjalnością jest narzekanie trochę to robi się nudne,ciągle że C+ do kitu, nie rozwija się i takie tam bzdury.Kup sobie Polsat wtedy będziesz mógł oglądać śluby na nowym kanale( daj znać na forum jakie suknie są w tym roku modne :D ), filmy które były x lat temu na C+,HBO a nawet w tv otwartej a na które ty z takim utęsknieniem czekasz,Kup sobie Polsat i oglądaj niesamowite historie z życia gwiazd cały swiat czeka i pasjonuje się historią ile wypiła P.Hilton i gdzie spędzała wakacje Alba no i na sam koniec SS hit nad hitami co za nieszczęscie dla nas posiadaczy C+ że nie mamy tego kanału tyle tylko że jak pytam się moich znajomych którzy są abo. CP czy oglądają tę tv to z 5 :1 oglądał ją przez 20 min i mu wystarczyło żeby nigdy juz jej nie włączyć, reszta skwitowała moje pytanie wymownym uśmieszkiem.

 

Tak więc zostań abo. tej wspaniałej platformy i delektuj się tymi nowościami na pewno nie będziesz żałował. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra + nie powinna dodaewac zadnych tandetnych kanalow o ktore tu jest taki larum bo ma wystarczajaco swoich dobrych.

Poza tym Cyfre sie ma glownie dla kanalow premium,podobno ok 70 % abo ma jakis kanal premium

Wiec o ich finanse bym sie nie martwil.

Owszem mogli by zrobic pakiet za 9 zl jak konkurencja i sie chwalic ze maja 1.200mil abonentow ale po co?

Bez sensu ta dyskusja.

Jak Ci brak badziew typu Superstacja,itd itd to droga wolna do konkurencji.

Tam za chwile bedziesz miec 100 kanalow a do ogladania nic!

Niektórzy to mają ciekawe poglądy - każdy kanał, dołączony do C+ jest super, jakość 200% i w ogóle. A kanały, dołączane przez inne platformy, to kicha, niewarta wzmianki. Platforma cyfrowa powinna być dla wszystkich, powinna mieć jak najszerszą ofertę programową, a nie wybiórczo realizować swoje mniej lub bardziej chybione teorie.

Ja uważam, że Cyfra nie dlatego nie dodaje zbyt dużo nowych programów / kanałów, bo po pierwsze nie ma ich gdzie upchnąć, a po drugie (przede wszystkim) zwyczajnie "śpi" lub jak kto woli spoczęła na laurach, a konkurencja działa o niebo lepiej (szybciej, efektywniej?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam C+ od samego poczatku, mozna na nia nazekac, ze za drogo, ze za malo itd. Faktem jest, ze jak na razie Cyfra bije n-ke i polsat oferta na glowe. Co do dolaczania nowych kanalow, C+ tez dolanczala smiecie(polonia1). Teraz chyba poszla po rozum do glowy i stawia jakosc nad iloscia. Moza sie zachwycac Superstacja, kanalami grupy Zone, E!, ale to co najlepsze, przynajmniej narazie jest w Canal+ i hbo, a te kanaly sa na wylacznosc w Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ale tutaj co niektórzy atakują tą Cyferkę. Ludzie, zobaczycie jeszcze, jakiego czadu da Cyferka :D

Cyferka ma dobre kanały takie jak np. National Geographic (wkrótce również w HD), AleKino!, PLANETE, CANAL+, najlepszy sport oraz kino, a Wy stwarzacie problemy i wsiadacie na Cyfrę z tego powodu, że jak na razie nie dołącza nowych kanałów itd. a w CP to co tak super? Superstacja która powinna być niekodowana (i była na Astrze a jak przeszła na HotBirda w dodatku na transponder CP to od razu musieli zakodować ją sobie) oraz TV 1000, na którym filmy, które na CANAL+ oraz HBO leciały dwa lub więcej lata temu również na zwykłych kanałach i jak myślicie, że CP tak nagle dużo kanałów dołącza to co od razu Cyferka też musi? Cyferka dołączyła ostatnio HBO Comedy i ma plany co do HDTV oraz kanałów SD wkrótce. Stawiam na jakość a nie na ilość jak to robi CP byle, żeby zagarnąć na wyłączność byle jakie kanały. C+ dostanie nowe transpondery i zobaczymy, kto będzie prowadzić.

E tam, mówcie jak uważacie, ale ja uważam, że liczy się jakość a nie ilość.

Cyferka wcale nie śpi, i skąd wiecie? Bardzo prawdopodobne, że ma plany duże ale nie mówi o tym po prostu tak głośno, bo istnieje takie coś jak konkurencja!

Taka moja opinia.

Pozdrawiam :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma cyfrowa powinna być dla wszystkich, powinna mieć jak najszerszą ofertę programową, a nie wybiórczo realizować swoje mniej lub bardziej chybione teorie.

Ja uważam, że Cyfra nie dlatego nie dodaje zbyt dużo nowych programów / kanałów, bo po pierwsze nie ma ich gdzie upchnąć, a po drugie (przede wszystkim) zwyczajnie "śpi" lub jak kto woli spoczęła na laurach, a konkurencja działa o niebo lepiej (szybciej, efektywniej?)

 

I tu nie masz racji - jest 3 platformy i każda ma swoich odbiorców. I bardzo dobrze. Jedni zbierają znaczki a inni klej do znaczków - jest demokracja i wogóle. Przykladem jest to, ze sam mozesz swoje "chybione teorie" wypisywać a nie zgadzać się z opiniami innych.

I tu nasuwa mi się taki wniosek - skoro tyle wspaniałych kanałów dołączyły ostatnio Polsat i "N" - to dlaczego abo tych platform nie oglądają ich z wypiekami na twarzy i ze ściśniętym w ręku pilotem tylko wypisują "chybione teorie" ( cholrnie mi się ten zwrot podoba :D ) na forum Cyfry :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...