Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy kolejny program typu cienemax czy europa europa to takie wielkie wydarzenie- do nowosci prawa na wylacznosc ma canal+ i hbo - wiec nie wiem co wiecej moze zaprezentowac kolejny program z filmami???? u nas widze cp idzie teraz na ilosc a nie na jakosc- a szkoda.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie może iśc na jakosc bo nie będzie miała nigdy w swojej ofercie Canal+ i w najbliższym czasie nie ma szans na HBO ale za to cały czas sie rozwija wprowadzając nowe kanały a cyfra przez ostni czas wprowadziła tylko dwa kanały, których nie ma w CP kuchnia tv i hbo comedy słabo bardzo słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowosci w C+ zadnych za to CP dolacza do oferty Wedding TV. To sie nazywa rozwoj, a C+ zasnela na dobre.

 

Hmm, to ma być rozwój?! Jestem ciekaw ile osób ogląda nowe kanały dodane przez CP, aż przeprowadze ankietę. Gdyby była okazja to CP pewnie by dołączyła na wyłączność Polonie 1 :lol::lol::lol:

C+ nie śpi, ma inną politykę niż CP, nie ilości ale jakości.

 

Przepraszam jeśli nie jest to związane z tematem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zwłąszcza ta Kuchnia tv ! To dopiero super kanał! :wink:

 

Jasne - co to za kanał, na którym nie pokazują Paris Hilton :!:

Na PC - nie do pomyślenia ... :P

 

A poważnie - to bardzo dobry i wartościowy kanał - a i stronka wg znajomych kobiet nie jest głupia. Naprawdę dobry pomysł Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia Tv na pewno jest lepszy niż E! czy Superstacja. Jeśli ktoś chce plotki to ma do tego internet lub babskie gazety :lol:

 

o ile do Superstacji mogę Ci przytaknąć!!

o tyle E! jest bardzo fajnym kanałem nawet dla facetów

 

Już kilka programów oglądałem po 23 i naprawdę było i jest na co popatrzeć!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba nawet jak padnie Wasza platforma uważać będziecie, że i tak jest najlepsza. Szczerze Wam współczuje, płacicie grubą kasę za którą po odliczeniu kosztów ktoś kupuje sobie nie VW tylko Mercedesa.

Uważacie, że Wasze kanały są bardziej wartościowe niż pozostałych platform.

No właśnie czemu nic nie napiszecie na N tylko piszecie na CP-czyżby coś Was bolało w tym temacie. Czyżby N miała bardziej wartościowe kanały od CP, bo wydaje mi się, że nie.

Spójrzcie wkońcu realnie na obecną sytuację, ba posuncie się trochę w przyszłość i zrozumcie, że już nie długo nie będziecie mieć takiej super oferty bo już powoli jej nie macie.

Gdyby nie kanały Premium to wybór jest jasny, C+ bedzie u Was zawsze ale HBO nie.

Ktoś pisze, że CP idzie na ilość a nie na jakość i tutaj napiszę Wam, że się mylicie gdyż piszecie przez pryzmat swoich oczu na swój gust, a gusta są różne i obecnie CP ma największy wachlarz kanałów tematycznych czy Wam się to podoba czy nie.

Ilość abonentów jak i częstotliowość wprowadzania nowości też jest inna jak u Was.

CP coraz częściej podpisuje i będzie podpisywał umowy na wyłączność, bo jest największą platformą w Polsce i nadawcy wystarczy wejść do CP z pocałowaniem reki by uzyskać dostęp do milionowej widowni oczywiście za kwotę wyższą niż by to miało miejsce w przypadku wejścia do pozostałych platform no ale tam są inne reguły biznesowe niż u Was.

Pakiet familijny za 35 zł mówi sam za siebie.

I bałagam nie piszcie, że CP to platforma dla biedaków. To platforma dla ludzi z prosta kalkulacją co za ile.

Osobiście znam wielu ludzi bogatych w mojej okolicy a na ich domkach anteny CP-dziwny zbieg okoliczności czy atrapa? A to tylko malutki wycinek Polski.

Na zakończenie czekam na kolejna nowość nie w CP tylko w Cyfrze niech mnie wkońcu czymś zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

@Manio masz 100% racje. CP postawil na rozwoj i to widac, a C+ niestety czeka na cud. Cud sie stal bo zastanawiam sie czy nie oddac im sprzetu i nie przejsc do CP. Albo przynajmniej zostac z HBO i Canal+ a wziac dodatkowo CP :roll: A to dla C+ oznacza ze z prestizowego przejde na komfortowy z opcja C+ i HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra plus czeka kiedy wyprowadzi TPS z HB później może okazać że coś nie tak wyjdzie i wyprowadzi TPS pod koniec roku lub później, i też się okaże że N i Polsat będzie mieć leprze kanały na wyłączność i c+ zostanie resztki. Już straciła sport klub czy via sat. Ich ba szefowie c+ nie wiedzą co mają zrobić nie są przygotowani może jeszcze jest w szoku że weszła na rynek trzeci grać N polsat obudził się już ale c+ jeszcze widać śpi. Jak czytałem ich ba nie mylę się że szef c+ był szefem na Karaibach platformy i ma sukces tam nie ma tak tłoku jak u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Cyfra powoli schodzi na psy. Jeszcze tak zle nie bylo. Poza tym E! czy Wedding TV nie daja z transponderow C+ wiec spokojnie mogli je dolaczyc, ale CP wygral! I to jest wlasnie polityka Cyfry czekac, czekac i czekac. Tylko na co? Az abonenci przejrza na oczy i pojda do CP? 8)

 

Niestety same kanaly PREMIUM to nie wszystko.

 

A najlepsze, ze nawet nie ma Jetix Play, Boomerang, i innych kanalow, ktore by sie przydaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...